Фитнес в "Люлин"

  • 44 369
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Йеиии Simple Smile Браво Sejana за откритието и тенкс, че го сподели.Съвсем скоро след коледно-новогодишните разпивки  се каня да го посетя, но смятам да пробвам пилатес или йога  Hug

# 76
  • Мнения: 2 741
И аз не подозирах за този фитнес.А някой да има отзиви за фитнеса в 5ти  има отделно дамски и мъжки, не знам как се казва намира се в малка бяла кооперация, срещу едно училище май е 97мо, извинявайте за описанието, нова съм в квартала

# 77
  • София
  • Мнения: 813
И аз не подозирах за този фитнес.А някой да има отзиви за фитнеса в 5ти  има отделно дамски и мъжки, не знам как се казва намира се в малка бяла кооперация, срещу едно училище май е 97мо, извинявайте за описанието, нова съм в квартала
Ходих веднъж само във въпросното място. Уредите са нови, НО лично на мен ми се видяха доста паянтови и много неудобни, визирам кростренажора, пътечката. И двата при увеличаване на темпото от моя страна почваха да се клатят и тресат все едно ще се преобърнат или разпаднат. В съблекалнята лампата беше изгоряла и се обличах на тъмно. Отопление 0, студ, а беше още късна есен. Не повторих, и не препоръчвам.

# 78
  • Мнения: 2
Тази промоция си заслужава
http://www.sportsclubneo.com/index.php/the-club/promotions
Честита нова година ! Hug
Аз ходя само събота и неделя сутрин, но за сега само това мога.
Фитнеса ни харесва. Някой друг ходи ли?

# 79
  • Мнения: 2 741
Тази промоция си заслужава
http://www.sportsclubneo.com/index.php/the-club/promotions
Честита нова година ! Hug
Аз ходя само събота и неделя сутрин, но за сега само това мога.
Фитнеса ни харесва. Някой друг ходи ли?
Да офертата е добра, но не става ясно  за какъв период от време трябва да изразходиш посещенията.На мен лично не ми е удобно като местоположение и много не съм наясно къде се намира.Има ли много посетители там, фитнеса е общ нали не мъжки и женски?

# 80
  • Мнения: 2
Намира се сле KFS след завоя срещу Домко.
Фитнеса е общ, но може да опиташ Hugdenito2
Не зная за колко време  е  картата 24 посещения -днес видях промоцията- ще питам  bouquet

# 81
  • Мнения: 0
Момичета заинтересувах се от фитнес Олимпия и този на Лабиринт, търсих сайт на Олимпия, но не намерих някои повече информация да има за цени, място и качество  Wink

# 82
  • Мнения: 0
Някой може ли да даде актуална информация за Сиконко, как стоят нещата с цените на картите, тренировките, инструкторите Simple Smile дали е общ, или има отделна зала за жени? Може и за някой друг фитнес в района Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 15:44 от [un]known

# 83
  • Мнения: 0
здравейте аз съм за арес.близо ми е.чета по форумите повече от 1 седмица.ако има желаещи да ходим заедно

# 84
  • София
  • Мнения: 299
https://www.facebook.com/zalaVulshebna   Препоръчвам ви тази зала! Още е нова но има страхотна програма ,зареждаща с много положителни емоции / не е фитнес зала/ Има гимнастика,каланетика и тн. Залата е малка и създава много уют!

# 85
  • Мнения: 1 231
За фитнеса в Нео нали не трябва предварително записване?

# 86
  • Мнения: 10
На лабиринта знам че има някъв ама не съм много сигурна като цени как са

# 87
  • Мнения: 4 500
Търся си дамска компания за Спорт Сити в Люлин-2   bouquet Ходила съм преди 4 години там за последно  Tired

# 88
  • Мнения: 118
Здравейте, аз съм мъж от Люлин 10. Исках да ви попитам, дали знаете някакъв евтин и хубав фитнес в близост до Западен парк, метростанция люлин и Вардар. Благодаря ви предварително. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 4 500
Сиконко е приличен, метростанция Люлин

Общи условия

Активация на акаунт