КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 80

  • 64 577
  • 739
  •   2
Отговори
  • Мнения: 15 391
КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ


Роден на 17 юни 1974 година в малкото турско градче Бала, Вилает Анкара.
До 12 годишен живее и учи там.  Средното си образование завършва в Анкара, а висшето в Технически университет „Йълдъз“ в Истанбул, профил „математика“.
През 1995 година Кенан Имирзалъолу получава приз за най-добър модел на Турция. След това представлява своята страна на международния конкурс Best Model of the World и е провъзгласен за най-красивия мъж на света. Актьорската си кариера започва през 1998 година.


ФИЛМОГРАФИЯ














Добре дошли и приятни минути в темата!

Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 13 291
ХулиганитИ,  hahaha Joy не моа!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Пу първа при ИМИРЗАЛЪОЛУ!   newsm08

С   ИМИРЗАЛЪОЛУ!



Последна редакция: сб, 15 окт 2016, 01:06 от selfie

# 2
  • Мнения: 354
Здравейте скъпи Хулиганки Heart Eyes Hug
Записвам се с най-голямо удоволствие bowuuБлагодарско на Галка за хубавата тема bouquet..Не въднъж съм писала,че не пиша често,но пък съм всеки ден на линия да ви прочета....Благодарско за което на всички, който отделят от времето си, да ни информират за всичко  отностно нашите любими актьори.След Карадайъ не съм гледала нищо,мислех да загледам Вътре,дори щях да помоля някой да ме светне,къде мога да го гледам преведен..Записах се и в темата-Ти си моята родина,не мога да пропусна играта на прекрасната ни патронка,в новата си роля изглежда прекрасна, както винаги..Виждам ,че и много от Вас са там,и това ме радва още повече bowuuБлагодаря,че ви срещнах било то и виртуално.. bouquet Hug bouquet Hug

# 3
  • Мнения: 13 291
Хай, ДонаHug
За "вътре" малко помощ от приятел. На първа стр. са линковете за бг суб за сваляне и онлайн.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 605
Хайде и аз да се запиша. Благодаря Галка! Hug Прекрасна темичка и дано скоро има добри новинки за сериал или друго, ние сме търпеливи и винаги на линия! txtloves love001 love001

# 5
  • Мнения: 4 642


    Честита нова 80-та тема, сладурани!


   

# 6
  • Мнения: 15 391
Добро утро!

Хубав ден и седмица, хулигани!

Дели къз  Heart Eyes Hug пак ни фанаха в издънка, сестро  Laughing Laughing ей, на... батЮ накиприл папиона и хванал йенгето под ръка, не можахме да ги заблудим за дълго  Mr. Green



# 7
  • Мнения: 9 740
Добро утро Hug Спорна седмица с много усмивки Grinning

Галка   благодаря за новата тема Hug

Кенан си го следя от Езел, в очакване съм на новите му проекти Peace bowuu Heart Eyes

Благодаря на всички, които правят темата   интересна и ни зареждат с много настроение и позитивизъм



# 8
  • Мнения: 15 391
Лили  Hug Heart Eyes

Усмивка!  newsm53

# 9
  • Мнения: 11 116
Привет! Hug

Галка, новата темичка е много спретната и стилна! Heart Eyes bouquet

Батю е на седмото небе със своето момиче! Нека бъдат все така усмихнати и щастливи!

Хубава нова седмица на всички!

# 10
  • Мнения: 12 152
Привет в понеделник в новата тема!  Hug Peace Heart Eyes
Галка, много благодаря за стилното оформление
И на всички останали

........

Цитат

Вай, вай,вай...те'тва е манеКЕН  Wink правят ти нова тема и за случая слагаш смокинга и папийона и влизаш по кралски  Laughing Laughing Laughing



Синем е казала на репортерите: "В живота няма нищо по-прекрасно от това да създадеш свое гнездо.Пожелавам го на всеки!"

....


Дели къз  Heart Eyes Hug пак ни фанаха в издънка, сестро  Laughing Laughing ей, на... батЮ накиприл папиона и хванал йенгето под ръка, не можахме да ги заблудим за дълго  Mr. Green



Ъм'ши ви фаним яяя!  hahaha едната залепена, другата нарисувана



На Кенан бей ще му кажа, че ми е любимият турски актьор  Heart Eyes и ще продължавам да следя новите му изяви и проекти, както и на тези с които е работил  Peace

А, и все още няма да го късам от стената  hahaha Joy Joy Joy

http://www.youtube.com/watch?v=F8iOnxi39Y0

# 11
  • Мнения: 2 605
Добър ден! Hug Успешна и щастлива нова седмица! bouquet love001 love001 love001

# 12
  • Мнения: 7 078
                                                  Привет, хулиганки! Hug


                                           ГАЛЯ  Hug за новата тема -
                       

                                                           БЛАГОДАРЯ ТИ!

                                                     ------------------------

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО НАСТРОЕНИЕ И МНОГО УСМИВКИ В НОВАТА ТЕМА! Heart Eyes Grinning Hug

Прекрасна нова седмица, в която успехите да носят усмивки и късмета да е с вас!
 Да е богата на хубави новини и много снимки! Grinning Flowers Four Leaf Clover Hug




Усмихнат понеделник! Grinning Grinning

.....Време е за второто кафе Grinning

Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 12 152
Лени  Heart Eyes Coffee

....

Пипи  Hug ти виждаш ли вградените видеа? Аз имах проблем но от чужбина, в БГ всичко ми се отваря и спрях да слагам линкове  Peace



http://www.youtube.com/watch?v=7OovIJX12Qc

# 14
  • Мнения: 2 605
Лени  Heart Eyes Coffee

....

Пипи  Hug ти виждаш ли вградените видеа? Аз имах проблем но от чужбина, в БГ всичко ми се отваря и спрях да слагам линкове  Peace



http://www.youtube.com/watch?v=7OovIJX12Qc
Да Косе виждам всичко, а от чужбина знам ,голяма мъка е, понякога и линковете не се отварят.  Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт