КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 80

  • 64 596
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 391
Пак си се раздала, косенце  Heart Eyes Heart Eyes Hug страхотен пост  bouquet

Ей подсказката за Айрето ... да чете и да знае  Laughing Laughing Laughing ще се изпитваме после



# 46
  • Мнения: 12 152

Галка  Hug Не знаех, че пищова ти е толкУз добре направен  Laughing Laughing Laughing
Някои ако ни разгледа архивите ще му вземем акъла  hahaha аз имам даже и Оскар Уайлд от Езел  Whistling



#20EkimDünyaKarizmaGünü #kenanimirzalıoğlu

# 47
  • Мнения: 18 652
Пак си се раздала, косенце  Heart Eyes Heart Eyes Hug страхотен пост  bouquet

Ей подсказката за Айрето ... да чете и да знае  Laughing Laughing Laughing ще се изпитваме после





 smile3521

мерси за стиховете, не знам защо, но на мен не са ми направили такова впечатление newsm78 Rolling Eyes

Косе Hug, Джем Карджъ е страхотен режисъор, а Улуч май е работил в по-малко серии нали? или той е бил диригента, малко са обърках Whistling
сега доколкото разбирам гълъбетата пак се разделят.....Фериде ще  съди Махир Whistling

абе важното е хепи енда Party
 hahaha


 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




и това не е маловажно  Laughing



да ви е честит деня на Харизмата!! Wink

мерси за думите за Киво! Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 окт 2016, 20:17 от Airra

# 48
  • Мнения: 5 701
Да му е честит празника на патрона!

Да е жив и здрав и по често да се вестява. Grinning

Ще ви напръскам с още малко харизма за хубава вечер. Grinning



# 49
# 50
  • Мнения: 12 152
Ай, че сме харизматични тази вечер  Crazy Crazy Crazy



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Tatlılık, yakışıklılık ve karizmatik hepsinin buluştuğu tek kişi; Kenan İmirzaloğlu ♥


И един туит на Ранини от раздаването на Келебеците миналата година https://twitter.com/raninimanini/status/671049551474786304 "Кенан Имирзалъолу е толкова красив и харизмачичен мъж. Видях го зад кулисите и дъхът ми спря!"
Кенанистите още я ядат да сподели снимки, но тя казва, че не може без негово разрешение  Sunglasses






сега доколкото разбирам гълъбетата пак се разделят.....Фериде ще  съди Махир Whistling

абе важното е хепи енда Party
 hahaha


 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:



Айре  Hug Joy Joy  добре си ги подредила  hahaha
Още малко търпение, чакат те много хубави серии - в 108-ма Махир и Фериде се събират и вече не се разделят - те са екип и не могат един без друг  txtloves

.................

Цитат
Джем Карджъ е страхотен режисъор, а Улуч май е работил в по-малко серии нали? или той е бил диригента, малко са обърках Whistling

Двамата бяха директори  Grinning Grinning



Джем му беше асистент в Езел, за Сон не знам  newsm78
Когато започвали КД, Байрактаров поставил условие на БТЕ, да бъдат двама режисьори. Само първи и трагичният 76-ти е правен от двамата заедно. Редуваха се по братски до 105, когато пуснаха Джем да прави Сладките лъжкини  Grinning
И двамата са много добри...но Байрактаров е идеолога според мен  Peace
Ние се молихме обаче все Джем да е режисьора , защото е перфектен в любовните сцени - всички хубави моменти на Махир и Ферде си бяха негови  Crazy на Улуч бей първия целуфан и яденето на мандарини в трети сезон никой не му го призна  hahaha hahaha hahaha
Една забавна случка от архивите - снимали някаква сцена,Джем си джъткал игрички на таблета без да поглежда пулта и после не харесвал и ги връщал да снимат пак, и пак, и пак...не се сещам колко време е продължило така, но Кенан не издържал, грабнал таблета от ръцете на режисьора и го строшил в стената  Joy тогава коментирахме, че по-скоро е бил Махир Кара, Кенан е бил яко в роля  hahaha hahaha hahaha ....Но пак са си приятели  Peace

...................

Цитат
мерси за думите за Киво!

Не знам дали си чела старите интервюта от първа стр. на темата, които Варничка преведе Heart Eyes
Журналистите все са го питали за Къванч и Кенан не се е уморил да повтаря, че са приятели, даже като братя... Казва много хубави неща за него  Peace
Между другото журналята бяха прави, защо Кенан не беше на сватбата на Киво. Щеше да стане конфузно със Зейнеп и Синем  no
Те са се разбрали по братски  Wink




Последна редакция: чт, 20 окт 2016, 22:55 от косе-босе

# 51
  • Мнения: 13 301
Мярвам нещо за празник на Батю и си викам  smile3555 изтървах купонЯ.  ooooh! А то било ден на харизмата и демек двамата с Кени сме имали празник?  4470 Ми да почерпим!

# 52
  • Мнения: 7 085
Добро петъчно утро, хулиганки! Hug

Благодаря ви за всичко, което сте споделили! bouquet
----------------------
Днес ви желая късмет, много усмивки и настроение! Петък е... Grinning Hug



Още една хулиганка - Лейля



Топъл есенен ден! Hug

Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 18 652
Привет Hug
Косе Hug, много благодаря за хубавия пост от снощи bouquet
разяснила си ми дилемата с Улуч и Джем Карджъ, а снимката с двамата и наградите , които държат е много хубава. И напълно заслужени Пеперуди!!

уффф що не взеха Джем за нашия сериал, че тоя Али Билгин хич не ме кефи Confused Confused

хаха това, как Кенан е хвърлил таблета на режисъора-безценнно hahaha hahaha

не съм чела интервютата на 1 страница, но ще го направя Peace
Кенан след КД ми е много любим и интересен като личност!
това, че с Киво са приятели го знам, а за коя Зейнеп говориш, не съм сигурна, за Бешерлер ли?
всъщност не знаех, че тя е имала връзка с Кеню Wink Wink
ама сега ги пуснах в Гуги, ами хубава двойка са били Simple Smile

а Берг в 105 серия е брилянтна smile3501



хубав ден bouquet





# 54
  • Мнения: 12 152
Привет сладурки!  Hug Grinning Heart Eyes

Благодаря ви за споделеното!  bouquet bouquet bouquet

От подругите: любимата грейка на батю  Grinning
Цитат
Любимый жилет - Париж август 2014 г., Джунда май 2016 г. и Стамбул октябрь 2016 г.



Непубликувана снимка от времето на "Deli yurek" с Октай Кайнарджа




Айре  Hug



...................

уффф що не взеха Джем за нашия сериал,


Не знам дали знаеш, Джем прави "Песента на живота" - много е добър Peace


Цитат
 за коя Зейнеп говориш, не съм сигурна, за Бешерлер ли
Същата  Grinning

Голяма любов е било - цели седем години , от 2003 до 2010г.

Ама накрая Синемка вкара кош  Joy



Нова снимка: Синем в гръб на сватбата си,споделена е от актрисата Ebru Akel Sancak, която танцува с лице  Party Написала е "Бъди винаги много щастлива, Синем"





Поздравче за всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=dI3z3GwC71E

Последна редакция: пт, 21 окт 2016, 16:58 от косе-босе

# 55
  • Мнения: 15 391
Хулиганите,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes саол ви за споделеното  bouquet и за поздравчето  bouquet





# 56
  • Мнения: 9
Поздрав за всички великолепни хулиганки!Новата тема е прекрасна,обичам да ви чета,вие много често усмихвате деня ми с вашето прекрасно чувство за хумор!Пожелавам ви хубавото настроение никога да не ви напуска!

# 57
  • Мнения: 15 391
Вай, беее хулиган ню на хоризонта.  Laughing Hug Hug

Поздрав за всички великолепни хулиганки!Новата тема е прекрасна,обичам да ви чета,вие много често усмихвате деня ми с вашето прекрасно чувство за хумор!Пожелавам ви хубавото настроение никога да не ви напуска!

Добре дошла си, Вале! ( прекръстена си вече  Laughing Laughing)

Скачай смело в колата на батЮ   Laughing Laughing



 и пробвай докато се усмихваш, да драскаш по два-три реда  Hug Hug

# 58
  • Мнения: 12 152
Поздрав за всички великолепни хулиганки!Новата тема е прекрасна,обичам да ви чета,вие много често усмихвате деня ми с вашето прекрасно чувство за хумор!Пожелавам ви хубавото настроение никога да не ви напуска!

И на мен ми е много приятно, Вале!




Скачай смело в колата на батЮ   Laughing Laughing



 и пробвай докато се усмихваш, да драскаш по два-три реда  Hug Hug

 Laughing Laughing Peace




# 59
  • Мнения: 9
Благодаря за хубавото посрещане! При вас винаги е весело и приятно,а колкото до името за всички близки съм Вале.Струва ми се ,че в тази тема ще се включвам по често.Пожелавам приятна нощ на всички хулиганки!

Общи условия

Активация на акаунт