КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 80

  • 64 637
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 391

Ей че готиноооо,  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes отива в архива... да е жива и здрава Вилма де ги нарежда такива  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 724
Добро утро! HugХубави и весели почивни дни! Вале, добре си дошла! bouquet love001 love001 love001

# 62
  • Мнения: 7 108
Здравейте в събота! Hug

Да е спокойна, усмихната, изпълнена с настроение, приятни срещи и много обич! Heart Eyes Hug

-------------------------

Благодаря на всички за споделеното! bouquet  Вале, добре дошла! Hug

# 63
  • Мнения: 12 152
Добър ден хулиганки-калпазанки!  Hug Grinning Heart Eyes
Мерси за споделеното!Вие си знаете

...............

Босна 2014


.....................

Бивши хулигани в любовен период  Grinning Grinning


Олгун Токер (Мелих) и младата актриса  Мерве Чаъран са забелязани от репортери ръка за ръка на изхода на ресторант в Джихангир.Те видяли камерите и бързо се качили в такси.



..........................

Улуч Байрактар вчера е бил на концерта на Imany в Истанбул. Сложил е ИГ си тези женски ръце, вторият път от по-близък план.
 


...И аз го забелязах вчера  Wink но и подругите коментират- значи ли, че тези женски ръце са важни за него, и да не би Улуч бей най-накрая да се е влюбил  Laughing Laughing Laughing

Той само да кажИ  thumbsup батЮ (набора му) е готов със зейбека  Joy



Синем Кобал и известния фотограф Танер Йълмаз репетират  Grinning






Търсих друго, но попаднах на това - един поздрав от архивите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Майсторски клип, а вътре баща и син... двама майстори в актьорството Четин Текиндор и Кенан Имирзалъолу

http://www.youtube.com/watch?v=9-t4JeYgHVo

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 13:51 от косе-босе

# 64
  • Мнения: 15 391
Мараба, къзлар!

Косева с тоя архив ме подсети за една сцена със същите виновници  Heart Eyes Heart Eyes много любима... ама не мога да я намеряяя  smile3511

Пускам подсказка и черпя после  Hug Hug Hug Hug

Сцената е в чакалнята на съда  Laughing Laughing арестувани са Махир и баща му. Чакат си реда да се появят пред хакимето  Laughing По заповед на старшинката на пост нямат право да си говорят. Играят си ролите с очи под ръководството на Тойгарина - велико, велико изпълнение  newsm20

# 65
  • Мнения: 12 152
 Heart Eyes





мога да я намеряяя  smile3511

Пускам подсказка и черпя после  Hug Hug Hug Hug



 Hug

Щом ще черпиш хемен отварям енциклопедията

след 15:58

http://www.youtube.com/watch?v=OxV6ZJCTgVs

31 болюм. Среща в съда. Баща и син искат да се прегърнат, но не им позволяват. Само с погледи двамата казват колко се радват , че се виждат.Назиф баба пита "как си синко?" Махир казва "жив съм , татко!"...и пита "как е крака ти, татко? Боли ли те много?"...Назиф отвръща "нищо ми няма, синко...ще мине" и пита " а ти - как е душата?" Махир : "зле, татко, боли...Фериде ме намрази..."Назиф: "много лошо, сине...много лошо"...Махир" "не се разстройвай, татко...ще се справим...имам план!"

# 66
  • Мнения: 7 108



Хубава вечер! Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 15 391


Щом ще черпиш хемен отварям енциклопедията



Злато си бе, златоо  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хемен зареждам трапезата с красота  Heart Eyes Heart Eyes







и любимато комбинация Кени и Енрике  Heart Eyes Heart Eyes



Лени  Hug хубава вечер и на теб

# 68
  • Мнения: 12 152




и любимато комбинация Кени и Енрике  Heart Eyes :love

Мерррси за цялата красота !

 Heart Eyes Heart Eyes Знаеш ти как да ме зарадваш    



http://www.youtube.com/watch?v=PLKMYkMWUNo

Кенан и Синем на излизане от сватбеното тържество на 15.10.2016г. Синем казва, че са били на сватба на нейна приятелка и пожелава щастие на младоженците. Танцували били много. Кенан слага ръка около нея и казва "хайде да не изстине". Запитан за новия си проект и дали ще си партнира с Халук Билгинер, той отговаря "късмет"....И накрая става страшно...Батю не иска репортерите да снимат в колата...

 hahaha hahaha hahaha

# 69
  • Мнения: 15 391
..Батю не иска репортерите да снимат в колата...

 hahaha hahaha hahaha



 Joy Joy Joy Joy

Ама как си се барнала, сестро,  Crazy Crazy Crazy Crazy страОтна   Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 70
  • Мнения: 12 152
..Батю не иска репортерите да снимат в колата...

 hahaha hahaha hahaha



 Joy Joy Joy Joy

Ама как си се барнала, сестро,  Crazy Crazy Crazy Crazy страОтна   Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug



Харесвам ли ти, а ... Как страшно мога да гледам само Joy Joy Joy

..................

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:
  rotfImbo

# 71
  • Мнения: 18 692
Хулиганки Hug wavey
айде на неделно кафе Simple Smile



Косе Hug много ти е хубава новата премяна Wink
благодаря за интересните неща, които споделяте bouquet
Кеню на последното  видео -голям чаровник! Simple Smile

Гале Hug, майсторка си smile3501

аз снощи бях на 107 серия....и честно казано не можах да изгледам всичко, сцените, когато Фериде скърбеше за майка си не ги издържах newsm45
Е много й събраха тия сценаристки, направо нечовешка мъка ooooh! ooooh!, особено като разбра, че и баща й е убиеца #2gunfire
тоя изрод погуби майките и на двамата #Cussing out

не знам вие как сте ги гледали тия последни серии, като не знаете как завършва сериала?! Whistling

 Wink Wink


хубав ден bouquet

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 12:10 от Airra

# 72
  • Мнения: 12 152
Привет!  Hug Heart Eyes Grinning

Хулиганки Hug wavey
айде на неделно кафе Simple Smile






Айре, чок тешекюр!  food010 Много е хубаво кафето!

..............................

Цитат
не знам вие как сте ги гледали тия последни серии, като не знаете как завършва сериала?! Whistling

Ти като гледаш сега, не виждаш фрагманите на епизодите...Да ти кажа честно, аз съм почти непоправим оптимист, от всяка ситуация мога да извлека нещо положително и забавно...но след като дадоха фрагмана на последния епизод, направо ми прекършиха позитивизма  Crossing Arms хлопнах капака на лаптопа и излязох от вкъщи...трябваше ми няколко часа, да осъзная, че Байрактаров ни пързаля  hahaha и се върнах да им кажа на хулиганките...видях, че и други са се сетили, обаче до края си бяхме в напрежение какво ще ни поднесат за десерт...Все пак напълно логично беше Махир Кара да загине...той си го просеше през цялото време, а в най- лошия случай и двамата с Фериде да умрат в името на пустата справедливост

http://www.youtube.com/watch?v=Jcd-K2JOzF0




Джентълмен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



      

Най-новото пожелание сред кенанистите в ТТ: "дано да имаш късмета на Синем Кобал!!!"  Wink Joy Joy Joy

..............................

Един поглед с песен https://www.instagram.com/p/BL5lUIljmpt/?taken-by=kenanimirzalioglufan  

 Laughing Laughing Laughing

Латиносите са по-нежни в избора на съпровод   Heart Eyes https://www.instagram.com/p/BL5ef5BBsat/?taken-by=karadayilatinoamerica

............................

Скица  Heart Eyes

Липсват му камерите на Кени  Wink вече много си личи...след края на КД нито искаше да ги види, нито да говори с журналисти, а сега всеки път им(ни) прави мини спектакъл

# 73
  • Мнения: 2 724
Привет в неделя! Hug Айре, мерси за кафенцето! bouquet

Е много й събраха тия сценаристки, направо нечовешка мъка ooooh! ooooh!, особено като разбра, че и баща й е убиеца #2gunfire
тоя изрод погуби майките и на двамата #Cussing out

не знам вие как сте ги гледали тия последни серии, като не знаете как завършва сериала?! Whistling



с мъка, голяма мъка, все още си мисля, че баща и, не си получи подобаващо наказание, за всички злини, той дърпаше конците на всички злодеи, а краят му беше доста милостив, в сравнение с този на неговите жертви. Но явно от милост към Фериде, за да не я злепоставят косвено , решиха да го приключат така. И въпреки всички трагедии, които преживяхме с тях, все пак имахме надежда за добър край. Но с фалшивия трей на 15епизод ме докараха в предифарктно състояние. Joy Joy Joy Никога няма да забравя как ходех от стая в стая и си говорех сама, пожелавайки "всичко най-хубаво" на двете чавки #2gunfire #2gunfire #2gunfire, добре, че нямаше никой в къщи. Joy Joy Joy

Харесвам ли ти, а ... Как страшно мога да гледам само Joy Joy Joy

..................

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:
  rotfImbo
От къде го извади тоя поглед ?Косе харесва ми! Hug Не е на Кенан, нито на Махир, нито на който и да е от познатите ни герои до сега Joy Joy Joy Да не тренира новия герой, а? txtloves love001 love001 love001

# 74
  • Мнения: 12 152
..........

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:
 rotfImbo
От къде го извади тоя поглед ?Косе харесва ми! Hug Не е на Кенан, нито на Махир, нито на който и да е от познатите ни герои до сега Joy Joy Joy Да не тренира новия герой, а? txtloves love001 love001 love001

Точно Пипи  Hug
Направо вече го е оттренирал Peace  това е новият Джингьоз Реджай Joy Joy Joy


http://www.youtube.com/watch?v=MGoibr32C90

Няма я Селфиетка  Heart Eyes да види, че е обрал "пезевентските" чупки от мустака  rotfImbo
...Те са си му естествени обаче  Wink
Авукат Салих Ипек с тия чупки плени хакимето  hahaha после при Карадайъ изчезнаха  Grinning






http://www.haberturk.com/magazin/magazin/haber/1314088-kenan-imi … ayni-porjeye-veto

Офф бее...дето вика Галка...тия журналя пишат колкото да не заспЪт  Crossing Arms
Сонгюл била възрастна, на 39 и Кенан търсил по-млада партньорка  Confused
Аз тъкмо вече я захаресах и си представих как двамата танцуват страстно  Crazy Crazy Crazy
Тцъ, тцъ...пишат, че избират между 12 актриси, но още на никоя не са се спряли ( Джиджи  Heart Eyes - казах ти да се пробваме  rotfImao ) ...Продуцентите му предложили и да си партнира със съпругата си Синем Кобал, но той казал "Би било хубаво, ама не сега - в друг проект"  Laughing


А баща ми ще ми купи колело, ама друг път!

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 14:58 от косе-босе

Общи условия

Активация на акаунт