КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 80

  • 64 598
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 701
Галка,  Hug  bouquet
Момичета,  Hug  Heart Eyes
Да ни е честита новата тема!
Вече като не сме хулиганки, поне калпазанки. Joy
И от мене една снимка на патрона, който ни показва посоката -само напред и нагоре. Grinning



Хубав ден и успешна нова седмица!

# 16
# 17
  • Мнения: 12 152
Добра вечер  Hug





Синемче засечена от папарацио оня ден като излиза от салона, фризирана и гримирана  Grinning



https://twitter.com/almaprnss/status/788089802251993088

Попитана за последните новини, за приноса ѝ Кенан да изглежда отслабнал и тонизиран, Синем отговорила: "Приятели, защо изобщо ми задавате въпроси по тази тема...Кенан си беше добре..."На въпроса дали той ще присъства на сватбата, тя благодарила и си тръгнала без отговор.

# 18
  • Мнения: 4 642

Синемче засечена от папарацио оня ден като излиза от салона, фризирана и гримирана  Grinning



https://twitter.com/almaprnss/status/788089802251993088

Попитана за последните новини, за приноса ѝ Кенан да изглежда отслабнал и тонизиран, Синем отговорила: "Приятели, защо изобщо ми задавате въпроси по тази тема...Кенан си беше добре..."На въпроса дали той ще присъства на сватбата, тя благодарила и си тръгнала без отговор.




   Много хубав отговор! Дипломатичен. Дори и да  има вярно в това твърдение, и може би има, тя дава точен отговор.  Хубава жена, с все още момичешка визия. Вероятно и с приятен характер. Щом е спряла погледа на такъв мъж като Кенан...

# 19
  • Мнения: 12 152

   Много хубав отговор! Дипломатичен. Дори и да  има вярно в това твърдение, и може би има, тя дава точен отговор.  Хубава жена, с все още момичешка визия. Вероятно и с приятен характер. Щом е спряла погледа на такъв мъж като Кенан...

Така е Криси  Hug
За Кени можеха и нас да попитат  Wink той е винаги във форма  Heart Eyes  "адам таш" както казават комшиите  Laughing Laughing Laughing



А Синемче наистина е умно момиче  Peace
Подругите коментираха, че с майка си изглеждат с по десет години по-млади - на 19 и 40  Grinning Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 15 391
Добро утро, хулиганки-калпазанки!  Hug Hug Hug


   Много хубав отговор! Дипломатичен. Дори и да  има вярно в това твърдение, и може би има, тя дава точен отговор.  Хубава жена, с все още момичешка визия. Вероятно и с приятен характер. Щом е спряла погледа на такъв мъж като Кенан...

Така е Криси  Hug
За Кени можеха и нас да попитат  Wink той е винаги във форма ...

Браво на йенгето!  Heart Eyes Хубо им го е рекнала.  Peace

по точката... винаги във форма  - аз имам нЕкви претенции  Mr. Green ама да речем само за огащения период  newsm47




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 086
Здравейте! Hug

Щастлив и много усмихнат вторник ви пожелавам! Grinning Hug



Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 4 642


    Влизам за едно бързо добро утро/добър ден. Да ви пожелая да ви бъде наистина хубав и ден. Благодаря ви за новинките, които поствате и чета с удоволствие.

   И Лени, благодаря ти за винаги освежителните и позитивни постове, с които ни поздравяваш сутрин! И за снимките, които ги съвпътстват.

# 23
  • Мнения: 12 152
Здравейте!  Hug Hug Hug
И аз благодаря за хубавите постове на Лени и Криси!  bouquet bouquet
Цитат
И за трипъл екшъна от Галка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аз имам нЕкви претенции  Mr. Green ама да речем само за огащения период  newsm47


Еми сега като ми са откри  Laughing Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=5WEdpGdYs9I

.........
 
И компенсацията  Grinning

  Kenan & Cagatay... Heart Heart Heart






Великолепният отмъстител  Езел Байрактар https://twitter.com/EzelOfficial/status/788306321888145408  Crazy Crazy Crazy




# 24
  • Мнения: 15 391

 smile3553



приема се  love001 love001 love001

# 25
  • Мнения: 12 152

 Hug  Laughing Laughing Laughing



................

Фурията Ирем Кахиаолу е била вчера рожденичка! На патерица здраве,любов и още много успешни проекти!  bouquet


# 26
  • Мнения: 7 086
Благодаря ви за всичко споделено! Hug Two Hearts


# 27
  • Мнения: 2 653
 wavey

love001 love001 love001

Последна редакция: вт, 18 окт 2016, 23:23 от pipilota65

# 28
  • Мнения: 12 152
  Добро утро!







 Crazy Crazy Crazy

.......

Една шака-шака от латиноските  Wink  Joy



...............

Много е хубава Берг в Кан ,наистина Peace



....Въобще снощи голяма красота се е изсипала откъм турска страна 
Бих добавила, че света е голям към думите на Кенан : " Турция е голяма и има любов за всички нас"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 15 391

Добро утро!  Hug Hug Hug


Mmmmm... писенце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
Много е хубава Берг в Кан ,наистина Peace


Тъз девойка всякак си я харесвам  Heart Eyes Heart Eyes



  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт