С Дюкан всички продължават и килограмите си падат - 158

  • 25 087
  • 533
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте.. и аз вече съм една от вас. От днес започвам режима.
Снощи, когато се притеглих за отчет с радост установих, че съм свалила 2кг. без никакви диети и т.н... следователно имам да сваля само едни 8кг. и се надявам да стане бързо Peace

# 76
  • Мнения: 1 731
IntRiGa_GirL,добре дошла !Не се отказвай и ще успееш!Стискам ти палци! newsm10

Аз лягам вече .Лека,спокойна и отслабваща вечер на всички !  love001

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 236
svetlat, Hugпреди много години и на мен ми се случи за първи път в живота да вървя и после да пътувам през такъв снежен тунел.Все още усещанията с този спомен са силни и реалистични.Тогава нямаше GSM-и да се снимаме,но вие трябваше през прозореца на колата да снимате,друго си е да подплатиш спомена със снимка.Радвам се,че вече си с твоето слънчице!
Флучия- честита  месечинка на бебчо!Да е силно и здраво,и много весело дете!
Цоци ,много са ти натрупани на главата работи,но както ти казваш,така е по-интересно.Дано вече да са минали най-големите зъбни болежки,още много работа май има по холивудската усмивка,но да не е болезнена и нетърпима! Hug
Липстик - честита нова работа и супер,че си решила проблемите,а килцата -търпение,бодито ти трудно се предава! Hug
nartsisa , Heart Eyes
Мерито,супер рокля на страхотно момиче и най-хубавото,че и другото ти се нареди както ти го искаш!    bouquet
IntRiGa_GirL ,добре дошла!Желая ти успешен старт в режима!
Лека, отслабваща вечер и успешна седмица на всички!

# 78
  • Мнения: 0
Лека и прекрасна нощ и от мен. И красиво събуждане. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 79
  • София :(
  • Мнения: 215
  Добро утро  Hug



При мен нищо ново, вися си на едно и също място, поне кантара тази сутрин е с всичкия си.
Снощи двама, трима отново ми обясняваха колко е страшен режима, не им ли омръзна на тия хора  newsm78

 Спорна и спокойна нова седмица, с много минуси ви пожелавам  Hug

# 80
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро, спорна и минусува седмица за всички!

# 81
  • Мнения: 33
                     ДОБРО УТРО.
     ЛЕКА,ДОХОДНА И ОТСЛАБВАЩА.
     НА ВСИЧКИ КОИТО ЗАДЪРЖАТ ritnik ritnik

# 82
  • Мнения: 332
Добро утро  Heart Eyes

Отчет -600гр.

Усмихнат ден   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 674
Добро утро!Сега да се отчета.-Кантара тази сутрин показа 59.800.Ако задържа така и утре и сменям лентичката.Отслабващ ден на всички.  bouquet

# 84
  • Мнения: 38
да пооспамя малко темата,ма да докладвам отвъд океана кой спечели оскарите актриса-кейт уинслет,актьор-шон пен,слъм дог милионер обра половината оскари,другата половина бенджамин бътън

лека и спорна седмица на всички! Whistling

# 85
  • Мнения: 0
Добро утро wavey
 ooooh! Много сте писали бре банда само два дни не съм надзъртара и чата чета и ха да се хвана да попиша вие хоп и нова тема(Веще супер е темичката  bouquet дано в нея дойдат повече нови момичета и момчета за да разберат и те къде е истината в живата)
За протокола НЯМАМ МИНУС smile3518 newsm45 newsm45 днес ми е последния ден от П дните и дано днес се получи нещо че като ПЗ да ни да кача някой грам и ще се побъркам smile3511
Ретнете ме за късмет ще ве ритна и вас ritnik ritnik за тези които имат нужда като мет
Приятен и успешен ден на всички.
Бързам за работа сега по късно ще ви пусна едно кафе да се почерпите че белкем стане работат с минусите.Айде да багам че хептен окъснях Hug Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 145
Добро утро,сладури! Hug

Тонито
,браво,мила,как ги запука тия килца,за нищо ги нямаш вече!Още малко остана! Hug
Малко инфо за пълнозърнестите продукти,и ако на някой не му е ясно как се добиват трицитеhttp://www.bb-team.org/articles/1437/

На всички-успешна,отслабваща седмица,и много поводи за усмивки! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 08:06 от Nyala

# 87
  • Мнения: 91
Добро утро   bouquet
Тонинце, супер е намалението Simple Smile
Аз си задържам яко, че и плюс имам отгоре от кило и половина  #Cussing out аман заман вечи.
Не се дават и не се тез кила.
Успешна седмица ви желая  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 255
Добро утро и от мен  Hug

Тони страшна си мацко тия кила отново ги подхвана  Mr. Greenкато макла гара ги минаваш

Доклад:Тая сутрин кантара показа 74.800,с 200 гр повече от вчера Crazy
Квото такова ще падне и това кило пък и МЦ чакам....

# 89
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
 Hug   Hug Добруютруууууу!

Спорна и усмихната! Чака ни дълъг уикенд  Crazy Whistling
Цоци - ми ади деее!   bouquet

Тонито, всяка сутрин ти проверявам подписа за нова снимчица!  Heart Eyes

Нелсънче! Завижд  Mr. Green

ЛибоооффффффHeart Eyes Heart Eyes

Цитат на Люси:
Вещиии, намери ни цаката  : да не можем да отговаряме, ще си стоим все на първа страница , докато научим режима наизуст  
Joy hahaha Joy hahaha

И без това имаме нужда!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт