Варненска мартенска :)

  • 13 464
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 554
То ако става въпрос хабавци много, ама аз съм много претенциозна тъща hahaha
а мен сватята ме опреличава на СВЕКЪРВЕЩИЦА Laughing

ето ви клипче на Теди,на който му се гледа http://s282.photobucket.com/albums/kk249/pisito1983/?action=view … t=22022009034.flv

# 46
  • Мнения: 2 960
Много е сладък Теди Heart Eyes
Ама как те остави да го снимаш толкова дълго ,без да иска да ти  hahahaгепи камерката
При нас таквоЗи нещо не става.Виктор иска веднага да докопа "снимачката" и да види как работи-разбирай да я разглоби на чаркове. ooooh!Не случайно от вчера в нас сме без комп...нещо е разбутал яко и сега компютъра е на рИмонт Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 554
седи той и по скайпа си говори с Коко на Тонито Heart Eyes много му харесва да е пред компа,най много 20 мин е стоял на стола и да слуша музика,от време на време драсва някой ред на скайпа Laughing нали ще го правим компютърен специалист Heart Eyes (това си хвана на прощъпулника)

в марешки дали има пентаксим?

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 12:48 от Морска

# 48
  • Мнения: 149
Преди 2 седмици намерих Пентаксим - а в Санита
Тогава навсякъде другаде казваха че чакат доставка

# 49
  • Мнения: 8
 Най-накрая да заспи това дребното, че ме подлуди.
Голяма тъпня по цял ден у дома и детето вече му е скучно и тягостно. Вън пече но като видях прогнозата е 0, а се усеща като -2.
 Вале гледах клипчето на Теди, много послушно детенцето. Как си стои кротко, слуша си детски песнички и ти отговаря на всички въпроси. Изуми ме колко неща казва и колко сладко бърбори. Не мога да повярвам че е само на 1 и 6м. а си бъбри сладко,сладко.
  Нашия само мама.тя-тя, баба,бау-бау и дай, май само това казва. Laughing

# 50
  • Мнения: 2 960
  Нашия само мама.тя-тя, баба,бау-бау и дай, май само това казва. Laughing

В един момент от раз-нивото им на говор рязко скача.
И вашето време на търъ-бъръ ще дойде.
Моят Виктор вчера вика "ААААААА егати , како" ooooh!Чувал някой да /явно кака си / да говори така и повтаря.
И се вайка"Малее,мале вода няма ,аз иХам къп-къп в корито" Joy

# 51
  • Мнения: 1 554
 Joy

Десчо,не бой са,после ще искаш да млъкне ама няма Laughing

готвя  chef 3 ден подред,правя поведение Mr. Green

Пентаксим намерих в санита ooooh! 63лв,в марешки няма ли и няма ли да получават,много странно ми стана Rolling Eyes

Теди също спи,към 2 заспа Peace

# 52
  • Мнения: 8
 Сигурно е така Данинка, всичко с времето си. Като вземе да бърбори и да задава за всичко въпроси. Сигурно ще има моменти в които ще ми се иска да млъкне.
 Вале преди малко им звънях в Марешки. Но нямат Пентаксим.
 рос м , браво че си взела изпита, като си спомня за тази висша математика и ми става зле, аз и на поправка ходих. Laughing
 Аз съм на Божур и едната авария е точно до нашата кооперация, а другата е по нагоре на Ружа. Ужасно е така, но кво да се прави.

# 53
  • Мнения: 1 554
в  Цветния е така,спират редовно водата Mr. Green

до като се пече мусаката ще врътна един белот по нета,ей голяма краста ooooh!

# 54
  • Мнения: 2 960
:готвя  chef 3 ден подред,правя поведение Mr. Green

:И какво майсториш  ????????Да не те "назначат"за вечен главен готвач на къщата Joy
аааааа разбрах -мусТака  chef

# 55
  • Мнения: 8
 Ее ти си ме изпреварила и си звъннала. Аз сега храня диването и ми къса нервите. Пак почна да татосва. Като му се скарам и почва да търси баща си.
 Аз сега като нямам вода имам поне късмета да не готвя. Ще си поръчаме за довечера. Докато бях бремена все навън се хранихме. После си купувахме все готова храна. Чак взе да ми липсва домашно готвено.  От скоро почнах да си експериментирам, понякога ми е приятно да зарадвам мъжлето. Но всеки ден да мислиш различно, трудна работа.

# 56
  • Мнения: 1 554
мусъкътъ ми е готова ,отивам да плюскам bowuu

аааа Данинка,без таквиз,аз само поведение правя,туй ще му е то,друго нЕма Crazy

# 57
  • Мнения: 317
а кой ще ходи на Мадона, а,а!?!  Mr. Green Mr. Green

# 58
  • Мнения: 101
Ееееее, мусаки, това - онова .... от сутринта ви разправям, че съм на диета, а вие за храна сте се разприказвали  Crossing Arms Сега ми потекоха лигите .....  eat

# 59
  • Мнения: 1 554
Ееееее, мусаки, това - онова .... от сутринта ви разправям, че съм на диета, а вие за храна сте се разприказвали  Crossing Arms Сега ми потекоха лигите .....  eat

ох,милата,извинявай  bouquet ела ще вечеряме заедно Grinning

Бегби,кой?

Общи условия

Активация на акаунт