Място на детското столче

  • 1 846
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
На задната седалка по диагонал на шофьора Peace
Защото аз съм шофера и така ми е по- удобно за обслужване, подаване на солети, вода, играчки замерени по мен...

А и не разбирам как по средата.. защото аз имам колан , който минава само през кръста на седящия в средата, а не този който минава през цялото тяло, каквито са страничните....?!? newsm78 newsm78 newsm78
Да, не на всяка кола може да се постави по средата. При мен средния колан, е като страничните, избрала съм да го сложа по средата,  защото ми е на една ръка разстояние, като карам. Въпреки, че съм го позиционирала по средата не мисля, че е най-правилното място.

# 31
  • Мнения: 118
На задната седалка, а от коя страна е въпрос на лично предпочитание.

# 32
  • Мнения: 3 880
А и не разбирам как по средата.. защото аз имам колан , който минава само през кръста на седящия в средата, а не този който минава през цялото тяло, каквито са страничните....?!? newsm78 newsm78 newsm78
В твоята значи не може, но повечето коли от последните няколко години си имат и в средата 3-точков колата Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 735

Нашето е на задната седалка,по диагонал на шоф. място.Това май е най-безопасното място в колата.Ако се загледаш и по колите,повечето столчета там са поставени.

И тези, които имат 2 деца, слагат по-нелюбимото на другото място, нали  Laughing
Засега този избор не ми се налага да го правя,пък едва ли въобще бих погледнала така на въпроса.

# 34
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
НаШето столче е на задната седалка подиагонал на Шофьора. Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 4 058
Ей, а който има повече от 1 дете , как да ги разпредели?! По-любимо и по-малко любимо ли?! Я стига , не е важно къде ще е, а да е в качествено столче и добре закрепено.
Голямото столче е в средата,има си нормален колан и детето може да гледа през прозореца. Малкото е по диагонал на шофьора, за да не го слагам и изнасям от към улицата. Последното за мен е най-опасната част, която можем да предотвратим. Другото е божа работа.  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 3 696
Понеже искам да го виждам и обслужвам като шофирам съм го сложила диагонално на себе си  т.е. зад седалката до шофьора Peace

Общи условия

Активация на акаунт