Имахте ли чувстителност към миризми...

  • 13 122
  • 199
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 666
Чувствителност имах само към ароматизатора за кола на съпруга ми SickИначе  през почти цялата бременност навсякъде ми миришеше на АКО и ПРЪЦКАНО  Rolling Eyes CrazyСега след като родих поне знам от кого са smile3504

# 136
  • София
  • Мнения: 30 253
аз досега (8-ми месец) немога да търпя определени парфюми. Малко преди да забременея купих на мъжа ми bvlgary aqua за рожденния ден (любим аромат преди да забременея). Сега повръщам от него и той не го ползва Sad Накупила съм sanex  против изпотяване и само с тях се мажем и пръскаме. Не понасям и aftershave -а му и купихме без аромат някакъв. Много е гадно  Cry Преди няколко дена ми се повдигна от миризма на скариди. То си зависи от човека. При мен явно ще си е до финала.

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
До четвъртия месец беше ужас. А лютеницата на свеки ми миришеше на повърнато. Embarassed

# 138
  • Мнения: 616
Втория и половината от третия месец имах непоносимост от миризми и после изведнъж изчезна  Peace

# 139
  • където има любов
  • Мнения: 307
С първата бременност бях много чувствителна на миризми,дори не можех да използвам парфюма си,сега всичко е различно,немога да кажа че чувствителността ми към миризми е изострена!

# 140
  • Мнения: 374
Слава Богу не съм имала такива проблеми, като гадене от миризми, храни и т.н.. Само от един ароматизатор у нас ми беше неприятно и го изхвърлих.
Изкарах много лека и спокойна беменност Hug

# 141
  • Мнения: 793
В първите 3 месеца беше ужасно,даже спрях да пия кафе,защото от миризмата ми се гадеше. Ставаше ми лошо и от миризма на лимони,шоколад,парфюми,лосиони за тяло,общо взето от миризми които преди съм харесвала. От както влезнах в 4 месец взеха да се пооправят нещата ,сега съм в 6ти и вече не ми прави впечатление дадена миризма,но в началото беше кошмарно.  Sad

# 142
  • Мнения: 983
И аз бях така. Особенно миризми на месо и всякакви видове подправки. Почти през цялата бременност бях така.

# 143
  • Мнения: 32
Аз до 6 месец бях така,особено от парфюми,а и грим не можех да сложа.Миришеха ми отвратително.После всичко се нормализира.

# 144
  • София
  • Мнения: 124
Аз все още съм си чувствителна към ароматизаторите...Махнах всички от къщи, този от на мъжа ми колата, не понасям парфюма си, а от  миризмата на готвено ястие и лук направо полудявам. Дано да изчезне...

# 145
  • Мнения: 31 394
Имам много силно обоняние и усещах всичко през първите месеци от бременността, но после поутихна.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 654
Не можех да понасям парфюми и део спрейове. Само Нивея Crazy Обще взето всичко което харесвах като аромат ми опротивя, с любимите храни се случи същото, слава Богу премина бързо.

# 147
  • Мнения: 2 325
Не,не съм имала чувствителност към миризми.

А лютеницата на свеки ми миришеше на повърнато. Embarassed
Не ти е било за смях тогава,ама ме разсмя Hug

# 148
  • Мнения: 220
Първите три месеца много ме дразнеха миризмата на манджи и на цигари. Толкова много че чак отказах цигарите  Laughing

# 149
  • Мнения: 153
Имах. Странно беше,че не понасях миризми, които ми харесват. Например: кафе, омекотител, парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт