Общителни ли сте?

  • 3 854
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Никак даже. Синковецът и той като мене, бърбори и се запознава на втората минута.

Темерут съм. Зла и завистлива - не са много желаещите да си общуваме.
Но аз успях да ти стопя.....леда, налииии??? Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 448
Като по млада бях от типа "душата на компанията", сега вече не. Мога да говоря с непознати, но не бих заговорила първа, дори се усещам, че се дразня често, ако ме заговарят като чакам някъде заедно с други хора. Направо съм станала дръпната.

# 17
  • Мнения: 2 018
Общителна съм.
От случайни запознанства могат да се получат доста стойностни приятелства.

# 18
  • Мнения: 2 196
Не съм общителна, темерут съм.

# 19
# 20
  • Мнения: 5 370
То, ако не бях общителна, нямаше да работя това, което съм работила и което работя. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 116
да,не ми е трудно,все намирам какво да кажа Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 634
Изобщо, спокойно минавам за темерут .

# 23
# 24
  • Мнения: 2 229
...При мен положението е по средата - ако ми хареса средата съм общителна, ако не - трая си. Понякога пък нямам настроение за контакти. Не държа да съм център на внимание, а "душа на компанията" не ми приляга като роля. В тесен кръг обичам да се наприказвам, в голяма компания повече гледам и слушам или си приказвам с хората около мен.

Това по принцип се отнася и за мен, но зависи.
Става въпрос да си сред непознати, но приятели на приятели, например? Или непознати тип - на спирката, в таксито, автобуса и т.н.?
В първия случай съм точно както описа - зависи дали се почувствам добре сред тия хора.
Във втория, обаче - не, не започвам разговор и мразя да ме заговарят.
В тесен кръг от познати хора, не можеш да ми затвориш устата, иначе не.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Общителна съм за хора,които са ми симпатични,за останалите мога да си мълча като пън.Мога да разговарям с непознати,не държа да съм душата на компанията.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм, срамежлива съм.

# 27
  • Мнения: 396
Не съм общителна.Не се запознавам,не искам да ме заговарят,не искам да създавам близки отношения с непознати.

При мен е точно ОБРАТНОТО.
Понякога чак сама не се понасям колко съм приказлива и общителна - определено имам нужда и от мълчаливо наблюдение отстрани, но трудно успявам да замълча...

# 28
  • гр.София
  • Мнения: 380
Нямам проблем да говоря с непознати, не се притеснявам, но не изпитвам потребност да го правя. Не бих заговорила непознат, освен ако не искам да го попитам нещо конкретно-колко е часът или къде се намира нещо. Но така-просто, за да си поговорим-не-от една страна не желая да се натрапвам, от друга-нямам такава необходимост. В работата ми се налага да общувам много и със съвсем различни хора, умея да намирам общ език с всякакви хора, но като че ли съм изморена от толкова общуване. С приятели обичам да говоря и да съм в центъра на вниманието.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
познай, де  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт