Общителни ли сте?

  • 3 862
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 555
Супер необщителна съм. Много мразя да ме заговарят непознати и въобще като се замисля, разговорите много повече ме натоварват, отколкото разтоварват.
Много отдавна не съм се запознавала с някой, който да ми стане интересен и приятен  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 183
Можете ли лесно да завържете разговор? Стеснявате ли се сред непознати хора или бързо започвате да се чувствате в свои води?
Ако съм 'на кеф' както се казва съм общителна и то доста,не мълча като риба в компания,но понякога когато не ми е до приказки се улавям,че само слушам,но не говоря много Whistling

# 47
  • Мнения: 184
Считам се за общителна ... понякога до степен "досадна" Wink Какво да се прави... натура Hug

# 48
  • Мнения: 6 996
Зависи от обстановката, хората и настроението ми.
Понякога създавам впечетление на надута, друг път на тиха и затворена, трети път на много общителна и приятелски настроена... Crazy

# 49
  • Мнения: 606
Темерут.
Тотален.

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 2 623
Прекалено общителна съм  Rolling Eyes
Някои хора дори погрешно приемат
общителността ми, но .....................
какво да направя - такава съм си  Hug

# 52
  • Мнения: 111
Не. Не обичам да се запознавам, никога не завързвам разговор.Не съм от общителните  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 212
Темата ме подесети за нещо от "Мечо Пух". Не знам дали точно такъв беше цитата, но звучи нещо такова-  Ийори си разсъждава - "Имам си приятели, ето вчера си говорих с някого. А миналата седмица ли беше.. Зайо се блъсна в мен и ми каза "Уфф!". Общуване. "

Да , общителна съм .  Simple Smile
Което ме подсеща, че искам да кажа на Валери ,
колко много ми хареса поста и за любовта
в темата на Пасинет от ДиС   bouquet
Та .. какво друго се питаше . А да .
Завързвам разговор лесно -  мога  и с глухоням да се заприказвам .
Така де, по-важното е да говоря отколкото да ме чуват .
Разбира се умея и тактично да отказвам общуване.

# 54
  • Мнения: X
Да, някакви пишман психолози ме бяха определили като екстремно екстровертна, но пък май успях добре да ги подведа с преливащите си от общителност  отговори.

# 55
# 56
  • Мнения: 43
Зависи от компанията.Ако компанията пасва на моите разбирания и т.н съм приказлива и мога да завържа разговор ,но ако не ми хареса дори  и един от хората не обелвам дума.

# 57
  • Мнения: 593
Аз съм на моменти.

Като сменя мястото, на което живея, в началото се запознавам много - докато си изградя компания, в която ми е приятно и се чувствам на мястото си. После вече трудно допускам хора до себе си.

# 58
  • Мнения: 166
Общителна съм. И любезна. А най-много много държа на ясната граница в новосъздадени отношения.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 097
Прекалено общителна.

Общи условия

Активация на акаунт