Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Малее, колко сте изписали, едвам ви изчетох...
Олимпия, благодаря за линковете. На първо време ще се възползвам от картинките за оцветяване. Благодаря!  bouquet
Неонка, напомня ми на нашето тръгване на ясла, само че аз не издържах на втория ден и я спрях...После поради редица обстоятелства минаха около 3 месеца и само като си видя раницата за яслата и се разрева, много помни това дете. Градината е точно до нас, мисля да я водя всеки ден да гледа децата как си играят вън и да поиска сама да ходи. Дано да свикне, че ако стане като при вас ще се откажа... Confused
chere6ka, дано сте улучили лечението този път! Praynig
Данида, не може ли малкия да спи при вас? Мен тепърва ме чака това, защото каката се буди от най-леките шумове и като храня бебето през нощта сигурно и тя ще се буди, а ще видим бебето как ще реагира на следобедните й викове. Точно към 4-5 часа я хващат бесовете и крещи, пее, тича, блъска разни неща и т.н. Успех на изпита! Даже да нямах дете едва ли може някой да ме навие вече да уча  Embarassed
irinopolis, ще си имаш помощник цял месец, направо ти завиждам. Моят мъж е частник и не може да си позволи такава отпуска...понякога ходи и в неделя да работи, по празниците също. Confused Сега напоследък с тия кризи пък няма работа и се прибира по-раничко, аз от една страна се радвам, че се е прибрал и ще ми помогне, от друга - знам, че това не е на добре...
Atrakcia, имаш си млад поет! Честито!
Дикси, в нашата ясла също процедираха така миналата година, обаче тази година ме предупредиха, че от 1 март ще изпишат Румяна. Явно са минали по новата Наредба, както пише Стефи. Още една причина да не я напъвам да ходи, че точно като ми трябва да е на ясла, ще бъде вкъщи...
Приключвам, че стана късно!
Лека нощ на всички!

# 61
  • Мнения: 296
Здравейте.
Изпита мина и според мен успешно,но ще има резултати в четвъртък,та тогава ще знам със сигурност. Wink
Катерина78 за съжаление ние все още спим заедно,сега се надявам да се преместим най накрая. Simple SmileИначе когато го кърмя няма проблем,като е гладен само мрънка.Проблема е ,че с тези зъби много плачеше нощем.През деня батето е на детска и ми малко по лесно,а когато си е в къщи си имаме режим.Ставаме закусват и излизаме на вън на разходка,след като се наобядват ги слагам заедно да спят.Преси много ми помага,постоянно му дава играчки като заплаче,а и малкия много му се радва.Имат една игра Преси да скача на дивана,а Цецко го гледа и се залива от смях.Аз мисля,че ще имаш една голяма помощница. Wink
Приключвам вече,като имам свободно време ще драсна някой друг ред.
Лека вечер от мен. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 5 026

Честита Баба Марта! Много, много здрави да сте!

# 63
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени.


Губи ми се Slyn4o, да не ни изненада приятно  newsm30
Тук имаме карнавал и с гордост ви представям Зоро и пеперудката ми:
http://olympia75.multiply.com/photos/album/26#30

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 12:57 от OlympiaPappas

# 64
  • Мнения: 5 026
Много красива тази Джорджия  Heart Eyes Не, че Коки е лош, но тя е просто мацка  Grinning

# 65
  • Мнения: 481
Честита Баба Марта!!!

# 66
  • Мнения: 305
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Олимпия,имаш страхотни деца.Да са ти живи и здрави. Heart Eyes Много са хубави и двамата. А къде е каката? Извинявай за въпроса,но сигурно си писала,а аз не съм го видяла.Тя също е много хубава. Grinning

# 67
  • Мнения: 394
На нас Баба Марта ни донесе вирусче и малкия и каката ми са с 40 градусова температура и карам на панадоли -нурофени и фервексове. и чакам да спадне и да им мине -да не почваме с антибиотик ама  ooooh!
Малкия откакто е на градината една седмица е на антибиотик -една в къщи. тая беше пак на градината и сега ще сме си в къщи!
Ето само това е лошото на градините -всички вируси ги носим в къщи и май Катерина78 -по добре че момата ще е покрай теб. че бебе и вируси е ужас!
Само радост и здраве дано да ви е донесла Марта!  Hug

# 68
# 69
  • Мнения: 457
4естита баба марта и от нас с Лъчко! Heart Eyes

Хармони,благодаря ти много за съвета  bouquet,сега вече мога спокоино да си пиша на български.

Вчера  мина и нашият рожден ден,децата си играха много,забавляваха се и дивяха.Лъчко беше много щастлив за подаръците и най-вече се радваше на  това,че имаше доста дечица,с които да си играе.имахме голям проблем докато се уговорим скоя блуза ще бъде ooooh!много е капризен,купувам му нещо ново,тои ми казва,връщай го в магазина искам си старите дрехи,10 мин. преди да започнат да идват гостите  му удари един рев заради новата блуза...какво ще го правя такав каприз още от сега...незнам Rolling Eyes
гостите останаха доволни от почерпката и тортата(не съм я правила аз Wink),бях започнала да се подготвям от преди 3 седмици.Първо купих замрезените храни,които могат да тарпят дълго и след това останалите неща.радвам се,че всичко мина добре.качила съм няколко снимки  в www.snimka.bg.за съжаление опитах се да ги сложа тук за да ви улесня в гледането на снимките,но нещо не успявам.Преди от БГ съм ви ги показвала тук,но сега от Америка...не мога незнам защо...уж намалихме пикселите ,а пак не става...така,че ако искате да видите как изглеждаше Лъчката на неговия РД идете в албума. Peace

Олимпия,много е сладка малката пеперудка и баткото е голям бонбон...как е живота там при вас/
неонка,барзо възтановяване на дечицата Hug
мама Ели,много е пораснал Калоянчо,помня като бяхте в Асеновград каква фурия беше Heart Eyesкак е Мими?

Добре се завърнали на всички мами,които липсваха дълго време...Привет Донинка  bouquet

Ние тези дни ходим по лекари и зъболекари,ще слагаме брекети на Ники и сега ни препращат на разни места и докато намерим адресите,обикаляме с метрото по 1-2 часа,огромни са разстоянията тук ooooh!

Днес баба Марта ни посрещна с много сняг,цели 30см. незнам пролет ли идва или зима... Winkвсичкия студ идва от канада...невенска
изпратете ни малко слънце...стига тези снегове Joy
Аз почивам тази седмица цели 2 дни съм много щастлива,защото рядко се случва,постоянно съм с Лъчко...много ме е жал като го чуя да ми казва"мамо обърни ми малко внимание",знам ,че много му липсвам,но какво да се прави,тук ако не работиш няма да си добре..както навсякъде де Thinking
как сте бременни мамета,ритат ли вече бебешоците?
хаиде стига,че ще ви оттегча с моя постинг...
радвам се,че мога да пиша спокоино вече,сега само ми трябва повече свободно време ,за да го правя Wink
Поздрави и целувки от снежен New York
П.С. Тук днес училищатата са затворени ,заради снега Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 582
Губи ми се Slyn4o, да не ни изненада приятно  newsm30

Трай не думай, още е рано  Naughty Вярно, че Ивана ни изненада с ранното появяване, но поне бях влязла в деветия месец  Praynig

Аз вече официално съм по майчинство, но както се досещате, все още си ходя на работа. Мисля и тази седмица да ходя, та следващата да ми останат 3-4 дни да се приготвя и с Ивана да се отправим към Перник, защото искам пак да си раждам в София в 1АГ, та да сме там по-близичко. Незнам как ще раждам, при положение, че първия път се наложи секцио  newsm78

Олимпия, ти кърмиш ли още, че този път нещо изпуснах нишката  Rolling Eyes

 Hug

# 71
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
.... А къде е каката? Извинявай за въпроса,но сигурно си писала,а аз не съм го видяла....
С мъжа ми в София, живот и здраве - в сряда са при мен  Peace
Трябваше да се ходи до Варна за нов акт за раждане на каката, който да се преведе и легализира; съдебно решение, че е присъдена на мен след раздялата с таткото и това отне време...
Тук вече я чакат в местната гимназия, да видим как ще се справи...
Олимпия, ти кърмиш ли още, че този път нещо изпуснах нишката  Rolling Eyes
Кърмя, та пушек се вдига  Mr. Green
Но мисля да приключим до РД, който е на 20.03 -  да видим!
Подготвям я - вечер пие 200гр АМ, но пак става през нощта да яде от "ток-ток"  Laughing

# 72
  • Мнения: 232
Здравейте мили момичета,много се радвам,че сте се сетили за нас и БЛАГОДАРЯ! newsm51 newsm76Съжалявам искрено,че толкова време не седнах да пиша,но двете ми дивачета са доста палави и по цял ден е една игра и едни бели-не ми остава време за нищо.Знаете как е! newsm62Виждам ,че си имаме доста бебчета- БРАВО! smile3501 smile3501 smile3501
Ние сме добре-гледкаме се в къщи и с двамата юнаци,но от утре започвам работа- е почти -пуснах си 40 дни от отпуската за да мога да погледам малчо още малко,поне до пролетта,защото с тези места по градини и ясли е кошмар.
Целувки на всички малки февруарчета на техните братчета и сестрички и на всички сладки мамита от нашата групировка.  love001  love001  love001

# 73
  • Мнения: 222
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА - РУМЕНИ ЗАСМЕНИ ,ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!!! /със закъснение/

Олимпия, незнаех ,чи си от Варна Hug Mr. Green,пожевам ви бързо да свикне с новите промени каката  Hug, а какви сладури са двамата пу - пу newsm10  love001
голямо оживление настъпило в темичкатана ,привет на всички мами ,които се поизгубиха като мен Embarassed  bouquet,
Неонка бързо оздравяване на вас Hug, Как сте вече ?
Мамо Нине прати на сам малко сняг ,че при нас нещо липсва , Лъчко е станал един сладур и той, чета ,че вече сте свикна ли с новия живот ! Похвално  smile3501  love001Лъчко ходили на градина ? Как свикна с езика?/ ти сигурно си писала ,но ....../
при нас нещата вървят добре Коки вече го захранвам, кърмим се  bowuu, оправяме документите за градина на Боби ,но как ще свикне ,като постояно е залепен като медузка за мен smile3506, ще видим!
лека вечер и големи   love001  love001  love001  love001

# 74
  • Мнения: 222
Олимпия ако може да добавиш дата на раждане на коки  - 09,09,2008, 3100кг и 51см МЕРСАЖ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт