Баба Марта се задава,две чертички ще раздава /23.02–01.03.2009/

  • 5 778
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
момичета лека и успешна седмица и от мен!
ники,как мина хистерокопията?стискам палци всичко да е наред!
момичета искам да ви задам един въпрос-коя клиника или лекар по репродуктивно здраве посещавате работят със здравната каса?питам за прегледи и изследвания.аз ходя в надежда но си плащам а искам да знам за моя приятелка която няма финансова възможност,а вече години нямат бебче,но и нищо не правят по въпроса.благодаря ви предварително!

# 16
  • Мнения: 3 453
Сунар,
ето ти координатите:
http://andrologia.hit.bg/
Три месеца, след варикоцелектомията, аз забременях. Преди това Крюгера ни беше 2,6%.  Peace

Равалче,
чудесни новини, поздравления!  bouquet Ще се справиш, разбира се! Стиснати палци и за изследванията! Hug
Кали,
по-полека. Тя работата няма да свърши! Wink Пази сили за мъжете си у дома. Grinning
Шайни, Гея,
винаги съм на линия, само свиркайте! Wink

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Зайо, съжалявам!  Hug
Майче, ти откога стана мъжко бе, злато? Wink
Хубава и успешна седмица на всички момичета! Прегръдки и целувки!

# 18
  • Мнения: 3 453
Майче, ти откога стана мъжко бе, злато? Wink

Аааа, от поне седмица е така, ама аз си трайкам. Викам - сигурно някаква седмична изцепка пак, ще си мълча поне да не се излагам, че пак съм пропуснала. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 343
момичета искам да ви задам един въпрос-коя клиника или лекар по репродуктивно здраве посещавате работят със здравната каса?питам за прегледи и изследвания.аз ходя в надежда но си плащам а искам да знам за моя приятелка която няма финансова възможност,а вече години нямат бебче,но и нищо не правят по въпроса.благодаря ви предварително!
Няма такава! Някои изследвания може по ЗК, но не и изписани от спец клиника.

Привет на всички!Честито, Равал!
Хоуп,  Hug
Защо толкова много момичета вече не пишат тук?  Sad

# 20
  • Мнения: 1 732
мира,благодаря ти много за бързия отговор.

# 21
  • Мнения: 4 589
Привет и от мен,

ами аз днес чаках почти 5 часа, оказа се, че имам доста голяма миома и д-р Персенска предложи, понеже имаше време, да я махнем. И сега имам доста силно кървене, говорих с нея и с д-р Стаменов, казаха, че е нормално и утре сутринта ако е така да отида. Макар че, започна да намалява като че ли. Но на час сменям материала.
Дано всичко е наред. Нали сестра ми е в гинекология на Токуда и само черни мисли са й в главата.

А утре имаме доста тичане. Да си уредим всичко за да изпратим Алекс.

# 22
  • Мнения: 40
Мила Ники, цял ден те мисля, макар и да не те познавам, не са хубави новините, но пък дано е за добро, че се е открило навреме, кураж, ще се моля за теб .

# 23
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Ники,прегръщам те!
п.п.
зачетох се в цитираното стихче от подписа на Равал...

# 24
  • Мнения: 989
Здравейте и от мен, нередовната!
Ники, дано всичко вече е ОК с теб!  Praynig  Още веднъж прегръдки и ... много, много ми е мъчно за Алекс!  Cry  Почини си тази вечер, утре ще имаш нужда от всичките си сили.  Hug
Равалче, успех на новата длъжност и само добри новини от изследванията!  Praynig
Сунар, действайте на всички фронтове и дано всичко се подреди!  Hug
Сега за мен - моля ви за стиснати палци утре, всички знаем тяхната сила. Ще правя поредната цветна снимка.  Close На база на предната док смята, че имам хидросалпингс вдясно и иска да направим нова, която да го докаже или отхвърли. От това зависи дали ще започваме процедура края на април, началото на май или ще правим поредното лапаро и най-вероятно чак наесен ще се класираме за процедурата.  Rolling Eyes

# 25
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Добър вечер, момичета!

Господ я прибра ..., не ни я остави ... въпреки хилядите молитви и молби

и аз това си го мислех - Човек предполага, но Господ разполага - пратил е малкото ангелче да освети и зарадва душите ни само за кратко и си я прибра - така е решил от самото начало. ... Ние може само да се опитаме да разберем урока който е искал Бог да научим ....
Ники - пожелавам ти скоро твоите малки момиченца ангелчета да ти изпратят от небето една душичка да те радва и да озарява живот ти!
Успех и дано всичко е наред в предстоящите прегледи и процедури.  Hug

# 26
  • Мнения: 4 700
Охо, много нередовни днес са се раzписали. Момичета, много ми лиспвате да zнаете. Хоуп, Скарлет, Сунар  Hug И всички останали нередовни да се явят.

Лали ни напусна съЩо.

Ники, не zнам какво да кажа. Много силна жена си.  Hug

Моето второ инсе zавърШи вчера с кървене.  Лека полека се приближавам към тежката артилерия.

# 27
  • Мнения: 3 453
Скарлет,
знаеш, че съм пристрастна. Горещо ще се моля утре всичко да е наред! Praynig Дано не се налага да отлагаш процедурата! Hug
Ники,
добре е, че сте открили проблема навреме. Дано вече всичко е наред в здравословен аспект. Praynig
Милеее,
нередовна съм аз, ама на друго ниво. И книжка си имам - жълта. И кола не ми дават да карам, ама това е една друга тема, ъхъъъм. Rolling Eyes
Съжалявам за инсето. Леката, тежката артилерия - важен  е резултата накрая. За него мисли, а останалото остави в миналото, където му е мястото! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 343
Скарлет,  Praynig успех!

Вижте нещо важно!
От Ани Зашева

В момента, в който МЗ уточни текста тече една седмица срок, в който може да подавате възражения.
Моля, активирайте се и пишете до комисията като опишете защо смятате за дискриминативно невключването на случаи, подобни на вашите в програмата.
Казаха ми, че ако има достатъчно на брой жалби с основателни забележки по текста, ще има още едно събиране, в което да уточним евентуалните промени.

mail: guzunov@mh.government.bg ; vraleva@mh.government.bg ; press@mh.government.bg
с копие до zachatie@zachatie.org

Дойде финалния вариант на правилника, до 5 минути го
прикрепям.

Оттук можете да свалите и прочетете:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33585.200

# 29
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен

Миле , съжалявам за инсето , дано следващата процедура , каквато и да е тя да е успешна  Praynig

НИки , мила , прегръщам те  Hug

Скарлет , стискам силно палци да не се окаже хидросалпингс  Praynig

Ели , вчера беше помолила за малко палчета днес , така че и за нея ще стискам  Praynig

Равалче , хубави новини , дано от тук нататък все така да ти върви . Успех  Hug

Маринексче , как е новата работа  Peace

И аз забелязвам че много малко момичета пишем , има много които ми липсват , защо не сме толкова активни вече  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт