Отчет на набор 2003 - 44!

  • 11 486
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 530
 Hug
Бети  bouquet
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Деси на Витоша ли е Дани с коя фирма си го пуснала. И аз мисля другата седмица Митко да го пращам с Мачиарски  Peace
Мислихме да ходим на Боровец, но чакаме един проект и ако успее тази седмица или най късно другата да подпишем договор с фирмата, тогава ще ходим ходим на Боровец и мисля така или иначе не е на градина поне на ски да ходи. В SLS има намаление 50% в неделя взехме цял комплект за ски за Митко и за мен да доста прилични цени.

Melany и аз това се чудя, добре, че съм вкъщи заради малката иначе какво правим, а другите родители къде са на работа.

# 17
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Днес Крис прави сефтето на новата градина. Отиде с противоречиви чувства. За съжаление или за радост (не мога още да определя) едната госпожа е в годишен отпуск. Заместничката е една двуметрова дългокоса красавица, та дано го очарова. Чакам с нетърпение да се прибере и да сподели как е минало.

# 18
  • Мнения: 343
Здравейте мами, Благодарности на Бети за темичката. 

# 19
  • Мнения: 22 899
Деси на Витоша ли е Дани с коя фирма си го пуснала. И аз мисля другата седмица Митко да го пращам с Мачиарски  Peace

Да,на Витоша с Мачирски.Дано е останал доволен.

# 20
  • Мнения: 1 102
Бети,  Hug за темата.
Днес Арда тръгна на градина, изнерви се  детето в къщи, Бог да го пази от болести.  Praynig
Бързо оздравяване на болните.

# 21
# 22
  • Мнения: 729
Здравейте, мами и наборчета!
Да се разпишем и ние в новата тема.
Благодаря на всички, които поздравиха Слави за рождения му ден.   bouquet
От доста време не бях влизала тук по простата причина, че ми се повреди монитора, но за РД-то на Слави си направих подарък с нов.  Joy
murvet, честита ти рожбичка. Да ти е жива и здрава малката принцеса. 
ДесиХ2, гледам, че и около тебе има хубава новинка. Много се радвам. Желая ти лека и безпроблемна бременност.

Лека вечер от нас и бързо оздравяване на болните.

 

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Здравейте и от мен. Днес Пепи получи покана за РД на приятелката му (кандидат снахата  Laughing). Побърка ме докато отидем да й купим подарък. В магазина за играчки уж обсъждаме какво да купим, а той отиде да зяпа трансформърите  Crazy.
Избрахме й дамска дънкова чантичка с Уинкс, молив с розово пухче и гланц за устни с ягодов аромат. Кажете мами на малки дами дали сме улучили в десетката с подаръка?

# 24
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте и от нас в новата темичка.  Hug
Павел е с бронхит.  Sad От повече от месец кашля, трета седмица е вкъщи, АБ пи и още не е спрял да кашля.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 7 201
Здравейте и от мен.

Аз няма с какво да се похваля или оплача.
А аз имам, и то много....но по-добре да не започвам изобщо. Confused
Дани още не е оздравял,минахме и на АБ,след 5-дневна борба с високата Т и кашлицата. Sad
Бързо оздравяване на всички болни! Praynig Hug

# 26
  • Мнения: 343
А аз имам, и то много....но по-добре да не започвам изобщо. Confused

 Е, хайде де, разкажи.
Жалко,че Дани още се влачи и не е оздравял напълно.
Моля се всички да оздравяват най-накрая.

# 27
  • Мнения: 3 211
Избрахме й дамска дънкова чантичка с Уинкс, молив с розово пухче и гланц за устни с ягодов аромат. Кажете мами на малки дами дали сме улучили в десетката с подаръка?
На Габи би й харесало.
Мен почнаха да ме питат вече какво да й подарят за РД, а те има толкова играчки от Коледа, с които въобще не играе, че направо се чудя какво да казвам.
Ние ще й купуваме колело, оказа се, че трябва да е 20 цола, всички други са й малки. Харесахме едно на Драг, но е червено с оранжево много грозно, та сега търся някое по-красиво 20 цола. Ако сте виждали в някой сайт, свиркайте Simple Smile

# 28
  • Мнения: 687
Свраче, дай някоя снимка от партито де. Да видим и ние нинджа в действие Simple Smile

Лого5ка, дано да си пасне Крис с младата госпожа Hug Пиши как мина днес.

Вери найс, Румен в България караше колело на Дино и бях много, много доволна. Само дето детските им модели са до 16 цола, ако не се лъжа. Хвърли едно око в сайта им, ако искаш, или пиши на лични на Бифана /която май не се е вясвала скоро в темичката/. Тя ще ти даде инфо от първа ръка Simple Smile

Бързо оздравяване на всички болни. Идва пролет, дано да приключваме с болестите вече.

При нас нищо ново. Днес Румен нямаха училище и цял ден се мотахме - много ни се отдава Laughing. Сега аз отивам да спинкам, че довечера пак трябва да се работи, а младежа ще прекара малко време пред телевизора, чакайки баща си. 

# 29
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на Дани и Павката.  Praynig
мирта, момиченцата от групата на Сашо вече се гизддят с детски гланцове .  Laughing
Може пък на госпожицата да й хареса.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт