amiclubwear.com-oще едно място за пазаруване

  • 37 280
  • 520
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Запис и тук

# 16
  • Мнения: 16

не са всички по ефтини обувки не са налични

# 17
  • София
  • Мнения: 641
И аз си харесах няколко сандалки Wink
А повечето неща в сайта според мен са за една древна прфесия  Mr. Green Май е професионален  Sunglasses
Май май  Laughing
http://www.amiclubwear.com/costume.html  аууууу  Mr. Green
Според мен тук някъде всяка от нас може да открие себе си!!!

# 18
  • До морето...
  • Мнения: 266
Здравейте Grinning В този сайт толкова много неща ми харесаха,че съжалявам защо не е български.Това,което ме притеснява е,че доставката до България сигурно е много скъпа..Някой знае ли колко е доставката до Бг ? И поръчвал ли е някой от този сайт ?

# 19
  • Мнения: 29
Здравейте Grinning В този сайт толкова много неща ми харесаха,че съжалявам защо не е български.Това,което ме притеснява е,че доставката до България сигурно е много скъпа..Някой знае ли колко е доставката до Бг ? И поръчвал ли е някой от този сайт ?
Аз писах в началото на темата колко е доставката.Това го разбрах като слагах в кошницата и гледах какво ми се получава.Незнам дали обаче на последна стъпка на поръчката няма да ми сложат и друга такса Rolling EyesНемога да открия някакви таблици,където да е написано с точност.Аз им писах писмо,но не сами отговорили.
А артикулите с надпис out of stock ги няма.Незнам дали ще ги има,според мен е за зарибяване цялата работа.Защото това е на почти всички по евтини Sad

# 20
  • До морето...
  • Мнения: 266
 Thinking

# 21
  • Мнения: 146
запис да следя

# 22
  • Мнения: 3 459
Аз се записвам ,ако ще се пуска порьчка,моля пишете ми  Praynig
И на мен, и на мен.   PraynigPeace

# 23
  • Мнения: 146
Момичета, ако някоя от Вас прави поръчка да ми пише ЛС ще искам да се включа

# 24
  • Мнения: 8
Как става пазаруването със кредитна карта или със наложен платеж?

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
И аз се записвам Crazy Crazy

# 26
  • Мнения: 29
Как става пазаруването със кредитна карта или със наложен платеж?
С карта моята е дебитна виза на цкб,става

# 27
  • Мнения: 8
Kаква е таската за направа на такава карта ?
и да попитам някой скоро ще си поръчва ли нещо ,защото аз имам намерение да го направя

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 17:45 от ive70

# 28
  • Мнения: 29
Нищо не се плаща,правят я за 5 дни.Да вземем да се организираме я!И аз мога да я пусна Peace
Ама искам да изчакам малко да получа тези от go jane,да видя дали съм си улучила номера.А много от обувките ги има и в двата сайта,така че като качество ще са сходни

# 29
  • Мнения: 8
Който реши да поръчва да ми пише 1 лично съобщение и да се организираме

Общи условия

Активация на акаунт