amiclubwear.com-oще едно място за пазаруване

  • 37 300
  • 520
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Аз организирам обща поръчка   Peace
На кого са отказали плащане през ПейПал  ?  Thinking 
Обещавам да се похваля щом успея да пусна и платя поръчката си ( трябва да стане днес ! )  Laughing 
 

успя ли да пуснеш поръчка и ако да кажиу как

# 61
  • Мнения: 16
Открих един сайт с добри цени,но нека някоя мама го проучи,има доставка до БГ.
http://www.highheelbargains.com
Delivery method:
 UPS Worldwide ExpeditedSM - 1 day ($125.89)
 

Your invoice may vary from the displayed reference rates


Subtotal:
 $14.99 
Shipping:
 $125.89 

 
TOTAL:
 $140.88 

# 62
  • Мнения: 29
Аз организирам обща поръчка   Peace
На кого са отказали плащане през ПейПал  ?  Thinking 
Обещавам да се похваля щом успея да пусна и платя поръчката си ( трябва да стане днес ! )  Laughing 
 

успя ли да пуснеш поръчка и ако да кажиу как
И аз това да питам,че много се вълнувам.Ако си успяла ще е супер  Grinning

# 63
  • Варна
  • Мнения: 109
Нали ви обещах да се похваля  smile3503 Имам пусната и платена поръчка с 3 чифта обувки.   newsm44
Имам email потвърждение за получена поръчка и сега си чакам 2-рия email с shippig детайлите.
Чакам си ги с нетърпение - Стискайте ми палци всичко да е наред  newsm17

# 64
  • Мнения: 917
Ако можеш, пусни и снимки, когато ги получиш  Mr. Green

# 65
# 66
  • Варна
  • Мнения: 109
Тези от там ли си ги поръчала или само си рекламираш обявата ?

# 67
  • Мнения: 3 216
Тези от там ли си ги поръчала или само си рекламираш обявата ?

Ъф корс,рекламира си ги. Обаче хич не си представям как стават и на 38 и на 37  Thinking

# 68
  • Мнения: 0
Lubov29  ,незнам как си поръчала като не доставят до България,знам го със сигурност,ха

# 69
  • Варна
  • Мнения: 109
Стана от първия път   Peace
Не зададох Аржентина а Гърция и тъй като регистрацията ми в Pay Pal e с гръцка карта (регистрацията ми е от 2006 г.) нямах никакъв проблем - прие ми плащането.
В email - а потвърждение който получих на shippig детайлите ми стои Гърция ,но аз им написах че поръчката трябва да бъде изпратена до България.
Получих потвърждение че shippig адреса ми е коригиран !  Peace
Надявам се всичко да е наред.   ..... поне за сега е така !  Praynig
Парите ми са получени от сайта .
Чакам си 2-рия email с shippig детайлите.   newsm53

# 70
  • Мнения: 135
А някой наема ли се за поръчка обща отново .Аз искам да си поръчам доста неща ?Например mari80  Rolling EyesМакар че си от Варна  ooooh!

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 22:59 от nikita_gd

# 71
  • Мнения: 29
Не съм сигурна дали ще успея,незнам.Картата ми е виза и по принцип става за пазаруване.Но тук един казва става,друг не става и аз незнам  ooooh! Иначе не ми е проблем да ви ги препратя.

# 72
  • Мнения: 16
Стана от първия път   Peace
Не зададох Аржентина а Гърция и тъй като регистрацията ми в Pay Pal e с гръцка карта (регистрацията ми е от 2006 г.) нямах никакъв проблем - прие ми плащането.
В email - а потвърждение който получих на shippig детайлите ми стои Гърция ,но аз им написах че поръчката трябва да бъде изпратена до България.
Получих потвърждение че shippig адреса ми е коригиран !  Peace
Надявам се всичко да е наред.   ..... поне за сега е така !  Praynig
Парите ми са получени от сайта .
Чакам си 2-рия email с shippig детайлите.   newsm53

Ако не е много нахално ако всичко мине добре с поръчката ти не можеш ли да пуснеш една обща и после да ни ги изпратиш по куриер.

# 73
  • Мнения: 4
Аз предлагам,някоя от английско говорящите мами да им пише имел с молба да ни добавят в първия списък или поне да го формулира грамотно(аз съм зле с англ.) и да им гоизпращаме периодично,може пък да се смилят Simple Smile Praynig

# 74
  • Мнения: 67
Ако някой по-интелигентен от нас ще пуска обща поръчка ,моля ви пишете ЛС,че си харесах многооо обувки  Crazy моляяяяяяя Simple Smile))))))

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 17:31 от vencislavka

Общи условия

Активация на акаунт