ЯНУАРКИ сме красиви с бебета щастливи...

  • 17 780
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 270
Ха,добър ви ден!!
Нашата мома си кльопа сериозно през нощта. Tired
Сиси кофти за бебчо. HugДнес и Йоана ми направи първия фонтан,ама май аз съм виновна,че след ядене я пораздрусах малко. newsm78Ама се изплаших.Дано бързо го израстват. Praynig
lori_to78 добре дошла при нас! Hug
Ралче браво на адашката за грамчетата.Явно си хапва детето.Радвам се,че с кърмата вече си добре Hug И аз имам такова ръбче,но не е болезнено при контакт.Мен по-скоро ме болеше отвътре,явно от вътрешните шевове. newsm78
Хайде,че някои хора са кисели Sick

# 286
  • Мнения: 472
Здравейте и от нас мами.Родени сме на 23,01,2009г - 3640-52 см.Ще се радваме ,ако ни приемете при вас.

# 287
  • Мнения: 641
Добро утро
Ниема, да ти е жива и здрава Белослава! Мерси за почерпката
Честита втора месечинка на Петя и Анна и първа на Даниел и Никола
lori_to78, добре дошла! welcome
Сиси, да не би да преяжда и за това така да ти прави.... или да не би да си яла много млечни продукти примерно, ако мислиш че е алергия? Аз го пробвах това с алергията – не ядох 1 седмица нищо млечно – ами ц...нищо не се промени, само се намъчих. Не се тревожи, ще го израсне Коко това
Алекс, противохепатитната мисля че лесно се понася, панадол не съм купувала
Ралче, еййй че хубава новина, само се притесняваше. А за болката на епизотомията – мен ме боли като посинено или леко натъртено, моят доктор каза, че е най-вероятно заради засегнато нервче /там били много/ и с времето ще отшуми.
Леле emsski, бързо оправяне  Hug
Сладурчеста, аз о както минах на Либеро не съм имала инциденти – и моят шушу мнооого ака. А за Био Гайата, може би трябва време за да се изчисти от чревните пътища и тогава да видиш резултата newsm78. А за спането що мислиш че не спите нощем 5-6 часа си е паузата, то май ако прави по-голяма няма да му стига манджата.

Сами има нов номер като се наяде сутрин и почва едно бодуване и ако не съм наоколо му става скучно и почва да ме вика с едни много смешни писъци нещо като Лаааа /ела демек/. Сега му закачих една играчка на леглото дето като я пипнеш и почва да пее и само маха с ръчички да я удря и не реве.
Между другото Елена_д, установих, че не реве освен като е без памперс и когато го къпем. Сега се чудя дали може да го къпя по няколко пъти на ден, щото седенето без памперс ми се отразява пагубно на семейния бюджет за прах за пране  Laughing
Вчера излизах на разходка в квартала, да напазарувам и да глътнем въздух  – скъсах си нервите – едни дупки пърни със сняг, не се вижда че ги има, количката затъва, тротоарите в преспи не може да се размина с хората и естествено никой не се сеща да ти помогне по стълби за количката. Хората са станали ужасни гледат те, подхилкват се, даже получих коментар от бая едър мъж докато се мъчех да кача 3 стъпала пред магазина ”хаха, то май е трудна работа с тея колички” и ме подмина  ooooh!

Айде хубав ден от мен   bouquet

П.С mmtomova, добре дошла и ти! Hug

# 288
  • Мнения: 2 122
само да ви кажа, че Панадол се дава след 2 месец- пише го и на опаковката на продукта
а аз лично със скромния си опит на майка предпочитам свещичките, действат по-бързо и плюс това няма опасност да се повърнат, изплюят и т.н

честита месечинка на всички бебоци днес
добре дошла на другата заралийка  Hug

Дониииии, пием водка ние /аз специално когато не съм бременна и когато не кърмя  Crazy/
Давам ви я Стефанията, ама ко дадете Георги на Преслава /не за друго, ами да ги пробутаме поне и двете наведнъж  smile3534 smile3508/

# 289
  • София
  • Мнения: 146


Да почерпя, днес помъдрявам с една година! Thinking

# 290
  • София
  • Мнения: 146


.... а това преди кърмене да ви спят бебоците  Crazy

# 291
  • Мнения: 270
Ейййй,много празнуващи днес Hug
Амелия,жива и здрава да си иблагодарско за почерпката! Hug
Честити месечинки на Петя, Анна, Даниел,Никола Hug
Ниема забравих да ти благодаря за почерпката.Да ти е жива и здрава Белослава(много хубаво име)  bouquet

# 292
  • Мнения: 641
Амелия, честит рожден ден!  nbirthday Да си жива и здрава! Мерси за почерпката

# 293
  • Варна
  • Мнения: 932
Aмелия Да си жива и здрава! Много радост и топлина в семейството.
Кокосче ми аз чета редовно , ама пусто не остава ред да пиша , че съм с двата звяра вкъщи . Митко го отбих лятото точно защото не исках да ги кърмя в тандем - мисля си , че това вече е прекалено . Сега се кърмим с Дани , а Митко , изненадващо за мен не е проявявал изобщо интерес да суче . Като плаче бебето , ми вика - Мамо , вземи го . Дай му мляко  .
И аз като МИни предпочитам да давам свещички , когато се налага , че Митко изобщо не обича панадол - прекалено е сладък . Иначе Панадол при необходимост може да се дава и под 2 мес , ако има все пак висока Т детето .
Добре дошли на новите мами и бебоци  Hug
Мен от епизиотомията отдавна нищо не ме боли

# 294
  • Мнения: 164
Добро утро какво сте ни подкарали с тези вкусотии.
Добре дошли на новите мамита да са им живи ,здрави и много послушни малчуганчетата.
Честити месечинки на тези който празнуват.
Да ви кажа , за коликите ,какво ми направи впечатление, ча работи доста успешно ,когато заплаче я слагам по корем върху мен и стене и плаче не повече от 5 мин и заспива, немога да повярвам, посля я слагам в креватчето и си спи.Но тази нощ ме буди през 2 часа и не се наспах.Не ми се рискува да си я слагам при мен на спалнята ,че после като свикне какво ще я правя, а иначе много ми се иска да си е непрекъснато с мен, но по-късно като се работи за братче ще ни става свидетел, така че........
Сиси нямат ли край вашите неволи с това повръщане и ние си го имаме ,но не на всяко хранене, дано при вас скоро да се регулират нещата и да се оправи детенце.
Ние си продължаваме с Дуфалака пак вече 48 часа ...... нищо не се случва и пак ще дам , въпреки че хич не ми се иска.
А За захранването по-късно ,вече незнами  се чудя newsm78
Педи ми казва щом се кърмим да не е по-рано от 5-6 месец, но моя приятелка казва ,че всички нейни познати захранили бебетата на 6-ти месец са развили алергии и било чудо голямо.Споделете мамитата с по-две и три как е било при вас?

# 295
  • Мнения: 925
Добър ви ден и от нас Grinning
Ниема, Амелия, мерси за почерпките! Да сте живи и здрави и вие и бебоците ви  bouquet!
lori_to78, mmtomova добре дошли  Hug
Еспа, наистина хората са станали ужасни. Това го забелязах докато бях бременна /преди това сигурно не ми е правело впечатление/. Редовно си ме пререждаха на всякакви опашки /дори и в болницата, като бях в деветия месец  Shocked/, но най - гадно ми беше, последния път като ползвах градски транспорт бременна  и си стоя права кротко и тихо, а навсякъде насядали пенсионери. И една жена помоли да ми направят място да седна, и знаете ли какъв беше отговора: "Като е бременна къде е тръгнала". Много гадно ми стана, още повече, че тогава работех още и бях тръгнала работа да върша.
Сиси не се притеснявай толкова много за Калоян - щом наддава бебока, значи всичко е наред. Моята племенница беше така до към третия месец - зверско повръщане и дори лежаха в болницата, защото не наддаваше, но до към 3 - 4 месец всичко приключи. Ела да я видиш сега каква е дунда на 4 години Laughing  Hug
  

# 296
  • София
  • Мнения: 2 613
Амелия- честит рожден ден  bouquet
Щастие, семейна радост и много обич ти желая- да пстогаш това, към което се стремиш  bouquet
Еспа- много тъпо това по родните бг- улици Tired И аз се ядосвам за същото.....много е кофти, и хем, че аз съм тук близо до ул. Опълченска и нали й правиха ремонт, та пак тротоара е добре и може с количка да се минава, ама на колко места не може.
Като каза, че Сами вече издава звуци, чудя се и при нас ще се случи това....че засега Йоанна още не е издала различен звук, освен плача newsm78

# 297
  • София
  • Мнения: 3 249


Дониииии, пием водка ние /аз специално когато не съм бременна и когато не кърмя  Crazy/
Давам ви я Стефанията, ама ко дадете Георги на Преслава /не за друго, ами да ги пробутаме поне и двете наведнъж  smile3534 smile3508/

Договорихме се smile3508 Пък и аз обичам водка - преди да забременея пиех Зелена ябълка със сок от зелена ябълка...Мммм чак слюнки ми потекоха Simple Smile
Амелия,

Днес май и аз ударих промоцията. Дребо снощи заспа в 22.30 и се събуди в 6. Аз по навик станах в 3, после в 4...ако и довечера ударя кьоравото ехееее.
lori_to78, mmtomova welcome, mmtomova, как се казва твоето сладурче?
Хайде лек ви ден за сега Simple Smile

# 298
  • Мнения: 2 122
да ви споделя какво четох в една книжка за кърменето- че можем да очакваме бебето да прави паузи над 5 часа едва след като мине 5 кг, за това по-големите бебета сред нас вече си почиват вечер, а малчовците като моята си стават за хапване
ето снощи е заспала в 11, стана да суче в 3:30 и после към 8- все пак си е що годе стабилна пауза
и, Дони, хич не ми пожелавай лек ден, ами вземи ни пусни тема
днес времето хич го няма и се очертава да пишем, да пишем, да пишем ...

# 299
  • Мнения: 61
 Аз пък водка не ща, искам ром с касис... Което ми дава идея какво да пия утре в Сите Дзвезди.  Mr. Green

 Почепките дето си ги изпросих ще си ги пазя за черни дни, ако може. Ако не може, ще си ги пазя за бели.  Twisted Evil

 Вие пък не ви правели место. Мене в 7-цата една бойна баба искаше да й правя место да седне, което аз щях да направя с удоволствие, но бях толкова извънгабаритна, че докато се наместя така, че да стана, тя взе че слезе. Но пък много хора са ми правили място не само в трамвая, ами и на опашки, за тоалетни най-вече, защото аз предимно на такива опашки се редях. По Коледа даже прередих цял куп народ с тяхно съгласие, за да си поръчам питката с късмети. Моя късмет беше "Нова рожба в нова къща". Частта с рожбата е изпълнена, сега остава да оправя и къщата...

 Честита месечинка на барбароните. Честит рожден ден на Амелия (има една героиня от Underworld с това име, много е яко, но остава цяла твърде за кратко). Нямам равна, тръгнах поздваленията и стигнах до вампирските филми и то само в един ред!

Общи условия

Активация на акаунт