Дали това не е следващата мис България?

  • 19 104
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 202
Хубава е.

# 76
  • Мнения: 3 016
И аз ще се повторя. Да ,приличат си с Роси Иванова. Александра определено има данни за титлата. А ,Роси Иванова ми е любимка от манекенките .

# 77
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Айде да говорим за миски, когато някоя от "заслужилите" стане поне 6-та в света - може ли? На нашта софра всички са мноо яки пички, ама навън сме като киликанзери!

В грешка си. Самата Калканджиева е казвала, че има определени причини, предимно политически, някоя да стане мис. Причината тя да е шеста е била скорошните промени в България. А нещо да кажеш за мисис Свят? Дали е най-красивата Румяна?

# 78
  • Мнения: 3 634
А нещо да кажеш за мисис Свят? Дали е най-красивата Румяна?

Не, аз съм! Но тогава бях още мис.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 757
Хубавичка е, ама за мис се искат и други качества. Дано ги притежава, въпреки че излъчването и не е много интелигентно. Освен това малко ми мяза на циганка. Лично аз познавам и по красиви българки, но явно с по ниско самочувствие от нея или просто разчитащи на др качества, а не залагат на голата си хубост. Пропорциите на тази нещо не ми харесват. И изглежда дребничка, ама може и да съм се объркала

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз продължавам да разсъждавам над мита за неземната красота на българските жени и нечовешката потентност на българските мъже.

Честно казано, така наречените ни красавици, благодарение на които си лепваме етикетчета за хубавиците на планетата, са нагласени, издокарани, ловуващи момичета, които са твърде достъпни, поради което всеки чужденец, минал през Какао бийч или Витошка, решава, че България е някакъв рай на красотата и евтината любов.
Мъжете пък компенсират липсата на пари с някакви безумни напъни да ти "разпорят хастара", та така се раждат митовете и легендите.

"Истинската приятелка на Арабаджиев" е крещяща илюстрация за женската хубост на българката - изкуствени цици, изкуствени устни, изкуствени зъби, изкуствени коси, тегло под 45кг, поглед на старлетка от ХХL.
Това е мечтата на българския мъж, защото тя крещи, че е скъпа, значи този, който я има, е мангизлия.

Толкова комплекси за една нация са направо непоносим товар.

Относно момичето на първа страница - хубаво е на тази снимка, но сравнението с Анджелина е нелепо. Анджелина е не само красива, тя е завладяваща, магнетична, респектираща с хубостта си. Нещо, което в това момиче все още не се открива, най-малкото защото е едва на 17 и си е дете, опитващо се да изглежда като фам фатал. На нейната възраст Анджи прилича на невинен ангел, далеч от имиджа на фатална хубавица, просто хубаво момиче.

# 81
  • Мнения: 36 084
Клонке, евала!

# 82
  • Мнения: 396
Това не е характерната българска красота.
И разсъжденията на Клонка звучат много правдиво - преди да прочета какво си писала/Клонка/ не можех да си дам ясна сметка какво точно не е наред!

# 83
  • Мнения: 81
Нашите няма да видят добро класиране на Мис Нещо-Си,докато не спрат да си показват циците по списанията още на деня след конкурса.
Ясно стана,че на международните конкурси не толерират подобен имидж. Confused
На последния даже отстраниха три кандидатки точно заради такива снимки.

Румяна спечели "Мисис Свят",защото там се изискват много повече качества,а не само кукленско лице и тънка талия.Тя е пример,че една жена може да съчетава професията,семейството и грижите за себе си успешно.
Изглежда,че Манчева не е идеал за омъжена жена. Whistling

Не съм съгласна с повечето писания на Клонка.
Само не пускайте автопилота,че става много смешно.

# 84
  • Мнения: 17 546
Румяна спечели "Мисис Свят",защото ....
Тя е пример,че една жена може да съчетава професията,семейството и грижите за себе си успешно.
Изглежда,че Манчева не е идеал за омъжена жена. Whistling
Румяна Еди-коя-си има ли време да упражнява професията си от толкова  мисис-ки задължения?
Манчева може да е идеал за това как да се докопаме до футболист, па ако ще и най безцветния да е. И за успешно съществуване с една мозъчна гънка.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 840
Нека не забравяме, че Румяна не беше нашата Мисис България.
Жената беше подгласничка. Вероятно ако беше отишла истинската ни избраница, нямаше да влезе и в тройката.
Общоизвестен факт е, че българските Мис и Мисис се купуват, а не се избират. Тази титла дори не е за тях, а за мъжете, които искат да се окичат с трофея - Чукам Мис БГ.

# 86
  • Мнения: 836
Много красиво момиче!

Тъмна коса, светли очи, изразителни черти, магнетична. Звучи по "български". За разликата от миналогодишната Мис България, с руския акцент в говора и излъчването.
Дано този път "доброто" победи! Simple Smile

# 87
  • Мнения: 187
Ама сигурно ли е ,че е пловдивчанка?Защото на мен ми прилича на една поморийка, която е приятелка на племенницата ми.Поморийката също се казва Александра, но е нисичка май за мис

# 88
  • София
  • Мнения: 625
Не бях разгледала другите снимки, само тази бях видяла. На тази снимка момичето е наистина магнетично и с чиста съвест бих я сравнила с Анджелина Джоли.

# 89
  • Мнения: 599
Много е хубава.
Ако стане тя Мис, ще се радвам и ще гледам Мис Свят тази година, че миналата нямаше смисъл с онова нещо дето ни представяше тогава.

Общи условия

Активация на акаунт