Дали това не е следващата мис България?

  • 19 143
  • 301
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 303
Харесва ми момичето, има много красиво лице. Но за Мис България предполагам, че пак ще изберат някоя ****.

# 91
  • Мнения: 743
Красавица. Дано има успех.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Тази мацка я познавам лично. Наистина е много готина, на живо още повече. Косата и е страхотна.
ПП: НикиФин, няма нищо циганско в нея.

# 93
  • Мнения: 653
ами аз виждам едно детенце с бузки и кофти грим (о4ите с цветни леЩи ли са?)

# 94
  • Мнения: 1
ами аз виждам едно детенце с бузки и кофти грим (о4ите с цветни леЩи ли са?)

Защо не видя  хубавата кожа ,устни и прекрасна коса  ooooh! или е по-лесно винаги да се изтъкват недостатъците ?
p.s. Очите ми са същия цвят и  не нося лещи ,не всичко хубаво е изкуствено  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 9 814
Момичето е много хубаво.
Дано има повече успех от разните скумрии, които избират последните години.

# 96
  • Мнения: 3 268
Това сладко дете,на което посветихме цяла тема,незнайно защо,не е кандидатка за мис България ,а за мис абиториентка 2009 доколкото четох в дира.Интересно докога ще продължи темата и редуване на изрази от рода "красива е"- не е красива"....
Балу,това за Манчева,дето си го казала,направо ми го взе от устата.Хубаво момиче,на което просто му е изписано на челото,че милото е само с една гънка наистина.За Манчева говоря,не за момичето от нашата тема. Simple Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 625
Това сладко дете,на което посветихме цяла тема,незнайно защо,не е кандидатка за мис България ,а за мис абиториентка 2009 ...

Къде видя, че е кандидатка за мис Абитуриентка?
Разрових тези в Дир-а там не я видях, за някой друг конкурс ли говориш?

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 15:46 от anya

# 98
  • София
  • Мнения: 7 219
Честно казано доста слабо ме вълнуват кандидатките и призьорките на всичките му там разновидности на конкурси за красота.

# 99
  • Мнения: 2 757
Тази мацка я познавам лично. Наистина е много готина, на живо още повече. Косата и е страхотна.
ПП: НикиФин, няма нищо циганско в нея.

Сигурно си права. Явно съм свикнала на тукашните бели и руси датчани и вече половината българи ми приличат на цигани. Иначе не отричам, че е хубава, казах го даже. А косата и.... мога само да си мечтая за такава, перфектна е наистина. Но не каза колко е висока. В сайта и пише 190 см, но не вярвам да е повече 170 като и гледам пропорциите. А мис Българиите ги избират височки както всички знаем

# 100
# 101
# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 2 500
Да, много хубави очи има, само че си е уголемила устните и леко й загрубяват лицето.

# 103
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хубава е, да.
Само устните не е харесвам особено, но и с тях е хиляда пъти по-хубава от "неземни красавици" като Теди Велинова и Ивайла Бакалова, например. Tired
А младостта и е още по-големият и капитал. Peace

# 104
  • Мнения: 112
Красива е. Ако си пусна малко 'вежди" ще е още по-красива.
абсолютно Peace

Общи условия

Активация на акаунт