какво правите вечер?

  • 4 948
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Вечеряме,говорим си,гледаме телевизия и после си лягаме.А след това...зависи от настроението Mr. Green В почивните дни най-често сме навън в някое заведение с приятели Peace

# 16
  • Мнения: 581
 През зимата повече си стоим повече вкъщи.Най-общо казано си обръщаме внимание.

# 17
  • Мнения: 1 163
Вечеря,телевизия,игра с малчо,    bath и всички по леглата,абе с една дума-скука.
Секс-разбира се,накъде без него Mr. Green
А уикендите-   bigdance2е не всеки уикенд,според ситуацията

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според зависи. Но общо взето нищо интересно- като се прибираме към 19 ч. гладни и изморени, а на следващата сутрин пак трябва да ставаме в 6....

# 19
  • Мнения: 274
От отговорите до момента става ясно, че при 90% от вас е пълна скука.
Ето до това води режима "от работа в къщи от вкъщи на работа" .  Така че няма кво да ми обясняват по другите теми. За да има ФЪН,  мъжът трябва да черпи вдъхновение от някъде и това някъде определено не е офиса, където редовно му набиват канчето, нито пък изкорубения диван пред телевизора.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Марадона, това е само при пишещите във форума.
Нали знаеш, домакините с ролките в косите и метлата в ръка.
Другите са по кръчмите вечер.

# 21
  • Мнения: 129
и ние цоп при средностатистическите  Wink прибирам се към 17 часа с детето, следва леко оборка и готвене за мене, докато той си играе  Grinning таткото се прибира към 18 и 30, вечеряме всички заедно - после кой каквото свари - един пред компа, един пред телевизора и един пред дивиди-то  Grinning лягаме всички заедно към 22 и 30  Peace

# 22
  • Мнения: 301
Вечерта ни започва с детето. Ако мъжа ми не е на работа го прибира той, но обикновенно аз го взимам от градината. До към "Сънчо" поне за мен всичко се описва с две думи - хаос и бързане. Храня детето, готвя .. изобщо включвам турбото. Към 20:00 часа вече съм свободна (силно казано, но все пак) и ако нямаме гости (рядкост е да нямаме гости май  newsm78) вечеряме с миУото и бърборим. Най-вече аз бърборя - той повтаря като мантра "ахъм" и се концентрира основно върху вечерята. Ако мъжа ми е на работа, с детето се занимавам - игри, книжки, банята и в леглото. Ако си е вкъщи  Laughing аз пак с детето се занимавам, а мъжа ми - с компютъра. Приспиваме детето, на който му се е паднала честта. После вечерите са си наши и обикновенно пийваме по нещо малко, гледаме някой филм или си говорим. Мъжа ми вече е вечерял - значи може да говори.  hahaha
И тогава (специално за Марадона) правим и секс.  Laughing
Излизаме и през седмицата, но не по заведения, а на гости. Заведения, кино, извън София, ни е част от уикенда. Ако мъжа ми не е на работа. Уточнението е важно, защото той все е на работа (преувеличавам малко, но е факт, че много работи). Има и дни, в които се срещаме на вратата - ние с детето се прибираме, а той отива на работа.

# 23
  • Мнения: 2 448
Вечер отделяме времето си предимно да обърнем внимание на детето (аз го вземам от градина, баща му се присъединява към нас по късно), защото през деня прекарваме доста време заедно. И секса ни е дневен (това за Марадона да не се чуди, че вечер си гледаме малкия). Ако излизаме сме тримата, или единия остава с детето, когато другия излиза с приятели на по питие. Да бъдем само двамата както казах имаме възможност единствено през деня, докато детето е на градина, вечер няма на кого да го оставяме. Хубавото е, че работата на мъжа ми не е с регламентирано работно време и понякога имаме възможност да прекараме деня само за нас. Зимата обаче мен ме мързи да пътувам, не обичам и за това съм по често в къщи или при него в офиса. Чакам пролетта с нетърпение, че е по интересен живота тогава и по слънчев.  Simple Smile

# 24
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Нямам представа колко сме и дали въобще сме средностатистически,но вечер ние работим...обикновено вечеряме около 23ч. и продължаваме,телевизия не гледаме ...нямам спомен да сме лягали скоро преди 4 сутринта,това в най-добрия случай...нощта ни е отделена за работа и това е...при всички случаи излизаме,когато ни писне-вечеря или клуб...нямаме много време за спане,прекалено дейни сме за да си губим времето с това...ако имаме 36 часа денонощие се съмнявам,че и то ще ни стигне...странен ми въпроса за лягането по отделно или в различни легла  newsm78 не ми се побира в главата как и поради каква причина може това да съществува като вариант...

# 25
  • Мнения: 4 736
Домашни, вечеря, детето, банята, приказки...от мен, от него и време за нас.
Уикендите ни са по-изпъстрени с преживявания. През седмицата и тримата сме уморени, най-много за Монопол да съберем сили.

# 26
  • Мнения: 473
Всяка вечер различно, защото таткото работи на смени и понякога се прибира късно /към 23,00/. Когато сме си вкъщи си играем с детето предимно, вечеряме, или той или аз известно време сме пред компютъра, после заедно гледаме телевизия. Понякога се лягаме заедно, понякога той си играе покер на компютъра до малките часове на нощта. В почивните дни на таткото ходим някъде само двамата 1dating и така. Като повечето семейства предполагам.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
От отговорите до момента става ясно, че при 90% от вас е пълна скука.
Ето до това води режима "от работа в къщи от вкъщи на работа" .  Така че няма кво да ми обясняват по другите теми. За да има ФЪН,  мъжът трябва да черпи вдъхновение от някъде и това някъде определено не е офиса, където редовно му набиват канчето, нито пък изкорубения диван пред телевизора.

За да има ФЪН, и жената трябва да черпи вдъхновение отнякъде Mr. Green

Иначе по темата, нямам какво да кажа, не съм семейна, но като чета, ми се струва пълна скука.  Никой не спомена да излиза поотделно с приятели. Явно в семейството това не върви.

# 28
  • Мнения: 945
Мъжът ми се прибира към 17:30 и скача във ваната. Аz и малката отиваме в банята при него и zапочваме да обсъждаме как ни е минал деня. След това аz скачам във ваната и продължаваме раzговора. Малко след 6 и двамата сме иzкъпани  Wink и аz му татруzвам малката и отивам да сготвя нещо, след това вечеряме, като си менкаме хлапето, че не е от най кооперативните  Wink . До 8:30 си играем с нея и след това zапочват приготовленията zа сън (понякога къпане, преобличане, хранене) и в 9 малката е в леглото. След това или се гущваме да иzгледаме някое криминално сериалче или четем книга или единия чете книга, другия гледа телевиzор. В 10:30 най късно лягаме да спим. Беz подробности от тук нататък  Wink

В общи линии всичко правим zаедно и иzобщо не ни липсва раzнообраzието, по скоро предпочитаме спокойствието и това да сме си двамата.

# 29
  • Мнения: 4 736
Никой не спомена да излиза поотделно с приятели.
Ааа, има и такива теми. Резултатите от подобни излизанки са потресаващи. Започва се с би и се приключва със свалени гащи. Мне, мерси Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт