какво правите вечер?

  • 4 958
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 761
Всяка вечер различно.
Много обичаме да ходим на концерти и театър.
Аз членувам в два клуба и се събираме вечер,но не всяка вечер.
Мъжът ми се занимава с фотография и вечер обича да си прави снимките.
Аз ходя на тай-чи веднъж седмично.
Детето го слагаме да спи почти винаги заедно,после имаме време за занимания за "големи".
Всяка вечер играем с малкия заедно,редим пъзели,рисуваме,танцуваме,между 7 и 8 ни е детското парти.
Събота и неделя обикаляме тримата,а  на малкия като му се приспи се прибираме,той си спи в стаята,ние се веселим в хола-някой филм или коктейли с много джаз.
Понякога си каним гости,понякога ние каним-всяка вечер е различна.
Много късно лягаме да спим обаче....

# 46
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Вечер задължително глася красиво масата-както си му е редът-все едно,че ще има гости.Прави ми удоволствие.С новините по БТВ сядаме и започваме с по една ракийка-задължително.Не толкова заради самия алкохол,а заради ритуала.Направила съм винаги и поне 2 вида салатки.И така-новините,после каквото там дават по тв-докъм 22 часа.Всичко това става в кухнята-направихме се я хубава и уютна.А за лягане-различно.Понякога заедно,понякога някой от нас ляга по-рано.А в петък или събота или каним гости-или ходим на гости.И така-не е много интересно,но това е ежедневието.Рядко излизаме вечер на заведение.По-често на кафе през почивните дни.

горе-долу същата програма

# 47
  • Мнения: 194
Ами винаги се храним заедно. После комп, ТВ, играят децата, бани - мани.....сън , секс.... Laughing, ей такива неща.

Лятото, като не е на работа обикновенно сме на двора. Там се храним . Ама сега с двете не знам как ще става пренасянето вътре - вън #Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 1 735
Иначе по темата, нямам какво да кажа, не съм семейна, но като чета, ми се струва пълна скука.  Никой не спомена да излиза поотделно с приятели. Явно в семейството това не върви.
Достатъчно съм се наизлизала и наскиторила преди да се роди детето,цели 33 год.Като намериш точния мъж, виждането с приятелки почивните дни ще ти се стори достатъчно.Или поне при мен е така.Пък и приятелките ми си имат ангажименти вечер покрай децата.Може би като се върна на работа ще мисля по друг начин,но след толкова динамични години,сега съм се кротнала и ми е добре.Иначе виждането поотделно с приятели си върви,но по-добре ни е като сме двамата с приятели.

# 49
  • sf
  • Мнения: 10 197
Ако е лято стоим до късно по праковете с децата, после вечеря, те си лягат, ние гледаме ТВ, евентуално правим секс и айде по леглата.
Зимата прекарваме повече време в къщи. Редуваме се кой да озаптява малкия и от игра на игра дошло време за лягане  Mr. Green

 по въпроса за скуката в семесйтвото- една позната едно време ми каза" Ще разбереш ,че този мъж е за теб, когато дойде време да предпочиташ неговата компания пред всякякви други занимания."   Mr. Green  ами вече 9 години е така.  Нямам желание за излизане, надявам се и при него да е така/
И за да не ни е съвсем "скучно" често каним или ходим на гости.

# 50
  • Мнения: 3
всяка вечер е различна.почивните дни винаги имаме гости,рядко ние ходим по гости,през седмицата като се навечеряме -гледаме тв ,аз съм пред комютъра,предимно съм във форума -чета всякакви теми и така докато стане полунощ.

# 51
  • Мнения: 13 202
Като се върна от работа приготвям вечерята, чистя и т.н и към 22,00ч. вечеряме винаги заедно. Говорим, гледаме телевизия. Докато почистим масата става полунощ и лягаме. Много често имаме гости. Понякога ходим на кино или театър /1 месечно/.
През почивните дни заспиваме още по-късно и си позволяваме и да четем книжки  Wink.

# 52
  • Мнения: 1 763
Моят мъж вечер обикновено работи до късно и съм си сама. Когато все пак си е вкъщи, вечеряме заедно, пийваме по едно малко, къпем и храним детето, после гледаме телевизия, докато ни се приспи. Лятото често ходехме на по бира, но малкият си стоеше кротко в количката. Това лято най-вероятно ще си прекарваме вечерите по парковете, като тинейджъри  Wink

# 53
  • Мнения: 150
Аз пък чета и не ми се вижда скучно.Именно защото знам какво е "да предпочиташ неговата компания пред всякякви други занимания."
Още съм много,много млада, но не приемам връзката ни като оковаване,не си мисля дали съм се "наживяла",защото в момента живея по-пълноценно от всякога.
Приятелките ми не го разбират-факт е,защото те си мечтаят за заветната петък вечер и бягат като дявол от тамян от обвързване,но на мен си ми харесва Simple Smile
Та обикновено си готвим нещо,той се връща раничко от работа,отиваме на разходка,на по бира или нещо такова или просто си стоим вкъщи и си говорим Simple Smile
Уикендите отскачаме до някъде, или поне правим планове,които обаче се провалят заради други занимания  Laughing
Това лято правехме дълъг и изтощителен ремонт,но за другото сме си планирали дъълго море и мноого разходи-все такива хубави работи

# 54
  • Мнения: 1 844
ето как протича при нас една делнична вечер Laughingготвим си нещо или поръчваме готова храна,вечеряме заедно на масата,това си е ритуал Mr. Green,след това може да излезем с приятели на бързо,после една хубава,релаксираща вана си взимаме заедно,сядаме пред телевизията,гледаме филмчета или някакви интересни предавания и в ранните часове си лягаме да наним Laughingтова е общо взето..

# 55
  • Мнения: 940
Мъжа ми се прибира преди мен, започва да готви. Аз си отивам, довършвам вечерята. Хапваме винаги заедно на свещи и бутилка вино или по биричка, гледаме телевизия. Понякога излизаме с приятели или сами.
Много често имаме работа за довършване от офиса, гледаме филми--всеки си гледа сам, или заедно. После задължително си вземаме душ заедно преди да си легнем.
Понякога си лягаме рано, понякога не, независимо кой ден сме. Играем Скрабъл или Монопол, може карти. Ако спрат тока--играем на градове и села (преди три дена ни се наложи).
Понякога вечер наблягаме на чистенето из къщи, пране, гладене и т.н.
Всичко зависи от нуждите на дадения ден. Не харесвам еднообразието. Много често просто се качваме на колата и излизаме на разходка.
На кино и театър ходим рядко през седмицата, предпочитаме да е в събота или неделя. Често имаме гости, до сега никога не ни е било скучно. Надявам се да не изпитаме това чувство.

# 56
  • Мнения: 1 844
dalka,браво,за мен това е пример за типична хубава семейна вечер. Peace

# 57
  • Мнения: 3 929
В делничните дни се прибираме от работа, той сяда обикновено пред компютъра, а аз се залавям да поразтребвам, да сготвя, ако няма за вечеря, поиграя малко с детето, хапнем, поговорим, оправям детето за лягане, приспивам го и настъпва часът на мъжа и жената. В почивните дни гледаме да излезем на пазар, на разходка извън София или в София, или пък ако е студено, си стоим вкъщи, намираме си работа или гледаме някой филм. Свикнах с този начин на живот и не бих казала, че ми е скучно, защото като дойдат празниците, има голямо разнообразие от емоции, екскурзии и преживявания.

# 58
  • Мнения: 5 710
ние излизаме една вечер в седмицата, през останалите дни нямаме сила и желание да мислим за кръчми и купони. обикновено аз съм на лаптопа ми, а с едно око гледам телевизия. мъжът ми и той така. изобщо не ни е скучно.

# 59
  • Мнения: 2 563
Приоритетите ни са да сме си свършили работата, да ходим на фитнес, да ядем здравословно, да ни остане време за отпускане и приказки и да е що-годе подредено у дома. Прибираме се към 7, понякога ходим на фитнес. Той готви, аз подреждам, ядем, понякога гледаме филм, понякога си оправяме лични неща. към 10:30 -11 аз си лягам с книга и мрънкам да дойде да ме топли и отнасям плувката. Чат-пат той заспива първи. Излизаме през почивните дни. Не ми е скучно, аз обичам домашния уют, винаги имаме какво да си кажем и на какво да се смеем.

Общи условия

Активация на акаунт