Гоблени-46

  • 47 662
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 142
Еланка,много ми хареса.Браво smile3501 smile3501 smile3501

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 152
elanca , много сладурско, няма как да не го хареса.

туй мойто е зодия Риби. Много ме кефи да шия числа и букви, та май на цялата рода ще ушия подобно подаръчета  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 338
ах, тези калинки са сууууппеееер!!!

donsita, много хубави букви правиш!!!
unchita, мечо е голям сладур
ant, браво, вече и ти се включваш в ушилите буйките  hahaha
venipuh, май всички ще го шием тоя фар - страхотно става

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хайде и аз в новата тема да си покажа етапчето от Парижките цветя. Надявам се скоро да му се види края, че да подхвана новата ангелинка или индийките на Ланарте, много ме сърбят пръстите за тях, но си налягам парцалите.



Джури, мила, виля ли, че контура си струваше, той прави гоблена. Чудесен е, сега остава да се изпере решетката и ще е превъзходен  Heart Eyes Mr. Green

Изобщо много красоти, Вени и ти полека лека напредваш.

Здравчето ми се губи нещо, изкара ли някое лице на ТВ, не изкара ли  newsm78

Таша, ами твоя сватбен прозорец, какво стана с него? Какво стана и с каката негърка с хлапето? Държа ви на отчет. Flutter

За кончето на Донси стана ясно, в отмора е сега, но поне си почива подобаващо.

Ант, страхотен избор, много им харесват гобленчетата ти, давай ръстомера, тя и Здравчето май го има същото.

Унчита, мечо е изключителен, изобщо много си падам по тези меченца, но съм шила само едно, че ного косми имат и ноооого бавно стават, но без тях не са същите.

Кетревче, чакам да покажеш ангелинка, нали ми е един от следващите проекти.

И не на последно място да подновя идеята за варненската среща:

Среща във Варна, на 03.03.2009 от 11:30 да речем в Джинджър кафето под Черно море.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И не на последно място да подновя идеята за варненската среща:

Среща във Варна, на 03.03.2009 от 11:30 да речем в Джинджър кафето под Черно море.
Може ли 10,30, или поне 11  Praynig Но не се съобразявайте, ако другите искат по-късно. Иначе мястото е ОК.
Аз ще снимам на обяд, макар че още много не личи.

Поздравления за всички   bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Кетри,   bouquet

А сега да се похваля,  Joy Получих си подаръка, разкошна серия гоблени:

БЛАГОДАРЯ MERY POPPINS  smile3525, ще си ги ушия с удоволствие!!!!

И сега за отчет в новата тема, нещо което аз уших за подарък:

# 21
  • Мнения: 434
 Нямам какво да покажа в новата тема,защото се отчетох в последните страници на последната.Много красиви неща видях.
Ето етап от еднорога,който сестра ми шие в момента.Снимката малко е тъмна.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте и в новата темичка  Hug
Кетри, благодаря - както винаги красиво и полезно начало си спретнала   bouquet
Виждам, че вече си ме изпреварила с качването на орхидеите на Ланарте - аз също ги имам (и двата гоблена), но понеже се отказах сама да ги комплектовам, не съм проверявала колко са читави схемите. Все пак, ако някой ги иска - веднага ги пращам  bowuu
Ето и моето (съвсем начално) етапче на тройката орхидейки (опитах се да покажа панамата, но се извинявам за поомачкания вид  Blush)


Момичета, за да не пропусна някой, няма да ви изброявам поименно, но приемете искрените ми поздравления за красотите, които показвате за пореден път  smile3501 newsm20 smile3501
Писето, честита годишнина - да сте живи и здрави и все така влюбени  newsm51

# 23
  • Мнения: 65


Среща във Варна, на 03.03.2009 от 11:30 да речем в Джинджър кафето под Черно море.

Ще дойда и аз - само да се уточни часа newsm68 newsm44 smile3521

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881


Среща във Варна, на 03.03.2009 от 11:30 да речем в Джинджър кафето под Черно море.

Ще дойда и аз - само да се уточни часа newsm68 newsm44 smile3521

Ами нека да е 11:00, пък кой когато дойде. Чакам да се включет Зорница, Манжелка, Дидорани, Атита, хайде варненки, тръбим  Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 86
как ми липсвате само, не е истина просто Sad

нямам компютър от събота, а и няма да имам цялата седмица, за съжаление голямо, когато мога ще идвам до брат ми да ви се порадвам от сърце

много красиви неща   bouquet

а на всички, които са имали празник или имат днес, ще имат утре, желая всичко най/добро, да са живи и здрави и много щастливи

със свито сърце ви оставям сега Cry

# 27
  • Мнения: 2 924
petjah,
ето най -после снимах до къде съм стигнала с пейзажа, който искаше да видиш Simple Smile
има още доста работа по него, но времето ми за бродиране е по-малко от минимално Simple Smile



# 28
  • Мнения: 1 142
Хипатия,прекрасен е.Браво smile3501

# 29
  • Мнения: 832
Здравейте и от мен. Аз досега не съм писала в този форум,макар и да шия гоблени. За съжаление нямам изобщо време, а пък така ми се иска да шия. Преди като ученичка по цял ден си шиех, беше ми много приятно.
Искам да ви попитам има ли някъде в интернет сайтове, откъдето мога да си сваля безплатно схеми на гоблени?
Хипатия, гобленът ти е изключително красив. Поздравления! 

Общи условия

Активация на акаунт