МАМИ ЗА НОЕМВРИ 2009

  • 21 869
  • 312
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 162
Честито от още една мама от ноември 2008!
Лека, безпроблемна и щастлива бременност и много радост с малкото човече през ноември!!!  bouquet  Hug

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Хайде още една миналогодишна ноемврийска мама да те поздрави Simple Smile Желая ти всичко най-хубаво, наслаждавай се на всеки един миг от бременността си, защото няма да усетиш как ще дойде ноември и ще разбереш, че коремчето мъъъъъъничко ти липсва Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 293
Хайде като сме започнали да окупираме темата... И аз съм миналогодишна ноемврийка. Лека и безпроблемна бременност ви пожелавам, момичета и да гушнете най-здравите и прекрасни бебоци към края на годината.  Hug  Hug  Hug

# 33
  • Мнения: 398
Сори за спама ама ние май тук се събрахме повече и от нашата си темичка  Joy

Айде чакаме и другите мами скоро да разберат, че в тях расте едно малко цветенце

# 34
Може да ти е омръзнало от нас - ноемврийските 2008 мами,  но ... Embarassed
Добре дошла и от мен в нашия отбор! И да знаеш, че ноемврийските бебета са най-страхотните, сигурно защото са заченати в месеца на влюбените, така че ти пожелавам спокойна бременност, която да завърши с прекрасно мини слънчице!

# 35
# 36
  • Мнения: 827
Леле , ноемврийки 2008, окупират тема ноември 2009. newsm62  Ша ни санкционират ей. Mr. Green hahaha

# 37
  • Мнения: 36
Здравейте мили мами от ноември 2008, неможете да си представите кокло ме радвате с пожеланията и подкрепата си. Много съм щастлива, че сте тук и не съм сама.

Някои ваши пожелания направо ме просълзяват.
Благодаря на Лора за клипчето.

Чакам с нетърпение нови попълнения за 2009.

# 38
  • София
  • Мнения: 215
Честито на новата ноемврийска мама!!! Пожелавам ти лека и безпроблемнна бременност!!!! И дано скоро се присъединят останалите момичета за ноември Hug Hug Hug!!!

# 39
  • Мнения: 22
Още едно поздравление от Ноември 2008!  bouquet Пожелавам на теб, Съншайн, и на момичетата, които ще се присъединят към твоя отбор, да се наслаждавате на едни страхотни, изпълнени с много трепет и спокойствие 9 месеца, а в края на годината да гушкате най-ценните си подаръци Hug На мен вече ми липсва това, което на вас ви предстои, така че радвайте се на всяка секунда, защото времето лети неусетно! Успех и помнете, че ние от Ноември 2008 сме с вас!

# 40
  • Мнения: 13
Хайде още една мама ноември 2008.
Желая на теб Sunshine и на всички бъдещи мами да се наслаждават на всеки един миг от чудото да носиш живот в себе си и да изживеете своята мечта през ноември!  bouquet

# 41
  • Мнения: 0
zdraveite nai nakraja i az sled mnogo xodene po makite sam bremenna i o4akvam svoeto slan4ice prez noemvri.Nadjavam se vsi4ko da e normalno tai kato deteto mi e za4enato in vitro Hug

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 130
n.m.n - успех! Бъди спокойна и всичко ще е на ред! Ноемврийчетата са с късмет!

# 43
  • Мнения: 22
n.m.n.- успех и на теб! Бъди спокойна- това е от голямо значение! Hug

# 44
  • Мнения: 81

...а това е само началото  Hug
много усмивки ви желая момичета ,ейййй немога да ви се нарадвам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт