Готвите ли всеки ден?

  • 11 467
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ооо да,налага ми се,с тези трима мъже.Само понеделник пропускам,защото в неделя се вихря достатъчно.  chef

# 76
  • Мнения: 202
Всеки ден  Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 1 632
Всеки ден, по няколко пъти!

# 78
  • Мнения: 1 437
не нямам време

# 79
  • Мнения: 2 172
Вкъщи въобще не ядем готвено.
Аз готвя мноого рядко,може би веднъж на 2 седмици,ако нещо ми се прияде.
Мъжът ми готви по-често,по-скоро приготвя разни неща (скари,пиле,пържоли).
Типичните готвени ястия(супи,манджи,фурни)  са рядкост   Hands Thumbsup
Ядем повече сандвичи,дюнери,пици...

# 80
  • Мнения: 5 026
Не, през 2-3 дни.

# 81
  • Мнения: 572
Готвя.Всеки ден.За двама, но в малки колиества и свършва бързо.Няма как, хубаво е да се хапва готвено, а й сега имам време.Като нямам - ще му мисля  Flutter

# 82
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
да,готвя всеки ден,а ако мъжа ми не е на работа - готвя и по 2 пъти на ден. Peace

# 83
  • Мнения: 435
Доскоро готвех всеки ден, но откакто работя на две места не ми остава много време и готвя през ден-два.  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 6 713
Ами ако не готвя днес например, тогава утре със сигурност ще се готви. В смисъл - вече не мога да готвя всеки ден, но поне 5 днш в седмицата се въртя в кухнята. Определено с малко бебе и на работа ми е трудно, но не бих казала невъзможно.

# 85
  • Мнения: 52
Готвя почти всеки ден и то по две ястия, защото таткото в нашето семейство е вегетарианец и за него се приготвя отделно.

# 86
  • Мнения: 3 830
Не винаги ми доставя удоволствие готвенето.
Не готвя всеки ден, защото много честоя нямам възможност и време.
Когато дълго време нямам възможност да сготвя, купувам готвена храна от гарнизонния стол в града, където не само че е евтино, но и готвят превъзходно.  Heart Eyes

# 87
Аз също готвя почти всеки ден. Доставя ми огромно удоволствие и много обичам да експериментирам с различните, налични продукти.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 478
ДА,почти всеки ден.Времето,което отделям зависи от храната ,която приготвям.Понякога имам желание да направя дори и десерт,а понякога готвя колкото да има нещо за вечеря.А друг път просто не готвя,но рядко.

# 89
  • Мнения: 4 496
Готвя всяка вечер. Гледам да е по-голямо количество, за да има на другия ден за обяд /за да си спестя готвенето, естествено...Mr. Green /
И вечерта пак готвя...И така.
Но през уикенда няма отърване- всеки ден готвя и за обяд, и за вечеря. Петима сме. Crazy

Честно казано не ми е любимо занимание. Но виж да правя сладки нещица- о, наистина обичам! И да гледам как биват изядени за отрицателно време! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт