1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 27

  • 18 490
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Гласувах с втора опция. Има си основания, но поне да го изслуша или пък да се "цопне" и да им развали срещата  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 267
А Севал от рак ли болна?Периде и тя май нещо взе да и хлопа дъската?Какво се влачи всеки ден при любовницата на мъж и?

# 17
  • Мнения: 959
Искам да поздравя Шмети- Кремчо много благ станал!!!!!!!!!!


Ооо, мерси shpono, ама заслугата не е моя. Blush Аз, не смея да се радвам на доброто му отношение, щото момичетата все намекват, че е калпазанин и все излизам смешна. хиххи, ама му се радвам, де.. Laughing

Аз, пък ще се радвам ако Онурчо леееекинко поддаде Whistling ... ами дразня  се от идеализилания му образ. Чак пък толкова безгрешен мъж - няма. Crossing Arms

За анкетата - да има право да ревнува но  не и да се сърди. Защото от километри се вижда, че Ясемин налазва Онур. А пък всеки човек, в такива ситуации ревнува дори и да няма повод. bowuu

# 18
Шехи се излага,при условие че двамата обсъждаха бъдещият си дом ,как може да се пали от цветята и картичката.Ако беше приела нещата по спокойно нямаше да се налага да се извинява после и да ги вижда пак двамата .Преди да правиш нещо трябва да мислиш а тя се държи като 16 годишна ученичка

# 19
  • Мнения: 267
За анкетата гласувах с номер 2 .Тя никога не изслушва първо пали,после бЕга и чак след това мисли.

# 20
  • Мнения: 75
ББНе е откачила на път е ама Шех ще я извади от забвение.
За коя жена говориш?

# 21
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
 Честито нова тема
До края наа филма ще надминат 1001   Joy
Ясмин ме ядоса ,защо бързо отмени продажбата на къщата ако не се надяваше пак да се вклини между нашите хора
За Гани  се радвам ,гюле гюле към село ама сега май ще лъжкоти кака Шехи
За надиде -  след цялостно прочитане на коментарите ,май ще излезе че бабака е най -умната от всички  
гласувах с опция две ,щото всеки може да ревнува ама преди да се сърди да  вземе  да изслуша другия

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 180
Отговорих,че има всички основания.Тя вижда факти-заедно са,вино,пица...Е,нищо ли?Тя не знае дали Онур я отблъсква или се поддава на Ясемин.Това го виждаме ние,но не и Шех.
Peace Peace Peace Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
За анкетата - нормално е да ревнува, дори и да се сърди. Аз ако бях на нейно място щяха да хвърчат и вина, и пици, че и чопели...

# 24
  • Мнения: 959
А Севал от рак ли болна?Периде и тя май нещо взе да и хлопа дъската?Какво се влачи всеки ден при любовницата на мъж и?

Да Периде, определано нещо не е в ред.  CrazyНе е потърсила сметка, когато му  е било времето, а сега ходи и как си говори сама  hahaha Жената не и отговаря на въпросите , но тя продължава монолизите си и това е  Joy

# 25
  • Мнения: 267
И тоя Алито все стои с един празен поглед ,а майка му и баща му седнали да мислят какво ще правят с детето от Джансел ooooh!Той е по-голям мизерник и от Гънито бе ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 15 467
ББНе е откачила на път е ама Шех ще я извади от забвение.
За коя жена говориш?

ББ :Kaто получи нервната криза Перидето, Онур закара до тях и си пийваше с една жена и беше изключил телефона.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 56
 : Simple Smileздравейте , ще ви следя ,много сте изписали

# 28
  • Мнения: 143
Тук съм
 Party

# 29
  • Хасково
  • Мнения: 180
То само с приказки не става! Уж няма нищо между тях, пък я кани у тях- пици, вино. Да застане като мъж на място и да прекъсне връзките си с Ясемин. Той хем знае, че тя изпитва чувства към него, хем и дава надежди. Според мен той има повече вина в случая от Ясемин.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт