Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 20 850
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 581
Чета всичко за за мога да си избера най - доброто за бебето. обиколих няколко магазина , но за съжаление продуктите на Бамбино мио ги нямаше никъде тука. Очакват се в другия четвъртък, а толкова ми се иска да ги видя и пипна какво представляват.
  Искренно завиждам на момичета, които могат да шият и са си ушили пелените.
  Не мога да се престраша да поръчам от интернет, гледам че повечето сте от София а аз съм от Бургас и нямам никаква представа колко ще ми излезе една такава поръчка.
 Имали мами от Бургас, които да са поръчвали пелени и гащички за многократна употреба???

# 46
# 47
  • Враца
  • Мнения: 2 251
mata kosmata
мерси за инфото за пишкането  Laughing
значи ако ги сменям през 2-3 часа няма да пропускат толкова...

идеята за хавлиен плат ми хареса, основно за парчетата вътре не за самите пелени
но се чудя откъде да купя... или да купя хавлии и да ги нарежа newsm78
откъде се взимат непромокаеми гащички и колко струват- за нощно време ще са супер, иначе за през деня... ами като си помисля че аз в месеча нося по 5 дни превръзка и ми запарва Sick... не бих го причинила за постоянно на бебето си Naughty, (да не обидя накого, просто ме притеснява това със запарването)
аня, какво са covers
парчетата за вътре ли?
тези които ми препоръчвашот каква материя са

# 48
  • Мнения: 714
Момичета, свързах с мацката от екомама, тя в момента е в България (живее в Италия) и обеща да влезе да отговори на въпросите ви. Спомена ми, че може да направи демонстрация наживо, докато е в София до събота.
Има склад, каза да погледнете на сайта - имало опция за връзка и ако свети в зелено, може да и пишете.
Идар, аз например от самото начало съм с такива. В началото пишкат по-често, но количеството е толкова малко, че ми се струва, че сега пелените са по-мокри, особено ако изпусна момента - от много лигавщини  hahaha (то не е гушкане и гъделичкане, докато го съблека)

Първо, благодаря за "мацката"  Simple Smile Hug
Благодаря на Катя за поканата да се включа в тази хубава темичка, ужасно актуална за мен.
Аз съм Валентина Simple Smile
Благодаря на всички за интереса към това, което правя. Ако имате въпроси към мен, ви моля да ми пишете на лични, защото считам, че така е редно предвид правилата на форума. Можете естествено, да използвате и формата за контакт, както е писала Вечерница.
Ще се радвам да отговоря на всички, каквото и да ви интересува  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 6 259
аня, какво са covers
парчетата за вътре ли?
тези които ми препоръчвашот каква материя са
Непромукаемите гащички, които се слагат отгоре. Тези хавлиените на Пополини мисля, че са така - слагат се едни памучни гащи и едни непромукаеми отгоре. И Бамбино Мио доколкото разбирам са на същия принцип, но не знам каква материя са.

# 50
  • Мнения: 150
Чета всичко за за мога да си избера най - доброто за бебето. обиколих няколко магазина , но за съжаление продуктите на Бамбино мио ги нямаше никъде тука. Очакват се в другия четвъртък, а толкова ми се иска да ги видя и пипна какво представляват.
  Искренно завиждам на момичета, които могат да шият и са си ушили пелените.
  Не мога да се престраша да поръчам от интернет, гледам че повечето сте от София а аз съм от Бургас и нямам никаква представа колко ще ми излезе една такава поръчка.
 Имали мами от Бургас, които да са поръчвали пелени и гащички за многократна употреба???
Преди час ми пристигна поръчката на бамбиното-пелени и гащички.На 20.02. си ги поръчах по нета и днес със куриер са вече при мен  Simple Smile Не съм от Бургас , но разстоянието от тук до София е горе-долу същото и излезе около 7 лв за доставката.

# 51
  • Мнения: 11 319
аня, какво са covers
парчетата за вътре ли?
тези които ми препоръчвашот каква материя са
Непромукаемите гащички, които се слагат отгоре. Тези хавлиените на Пополини мисля, че са така - слагат се едни памучни гащи и едни непромукаеми отгоре. И Бамбино Мио доколкото разбирам са на същия принцип, но не знам каква материя са.
Точно така са. Погледнете в първия пост - сложих снимка на моето гардже, за да се види тази система с непромокаеми гащички.

Воланте, мацка си, ами! Няма да те питам за егнто, ама си по-малка от мен  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 266
откъде се взимат непромокаеми гащички и колко струват- за нощно време ще са супер, иначе за през деня... ами като си помисля че аз в месеча нося по 5 дни превръзка и ми запарва Sick... не бих го причинила за постоянно на бебето си Naughty, (да не обидя накого, просто ме притеснява това със запарването)
аня, какво са covers

Кавърс са именно такива гащички. Мога да гарантирам, че на Бамбиното не запарват - не знам как го правят, но се вижда, че си имат порички и са "дищащи".

# 53
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И аз мога да потвърдя за бамбиното, че не запарват! Уви не знам как се казва материята, изглежда едно такова като промазано, ама не е.

# 54
  • Мнения: 3 869
Непромокаемите гащички НЕ запарват, защото материята е "дишаща" - пропуска пара, но не и течност. Обикновенно е полиестер и микрофибър.
(доста по-различно от найлона на еднократните пелени, които са баш като превръзките  Sick)

# 55
  • Мнения: 11 319
Ето тук се виждат - отвън изглеждат като плат, а отвътре стоят като мушама. Много интересна материя, защото хем не пропуска влагата навън, хем не запарва.
Правих си експерименти този път като ползвах и пелени за еднократна употреба. В повечето случаи кожата на бебето миришеше на урина, на запарено и имаше зачервявания. А с тези пелени изобщо не му мирише кожата на урина, суха е и досега не се е възпалявала.

# 56
  • Мнения: 925
И аз се записвам в темата. За следващите бебета съм намислила да си поръчам от бамбуковите гащи.

# 57
  • Мнения: 11
Продавам памперси на Джини и Уили, двойка, два пакета неразопаковани по 97 бройки на цена от 15лв. всеки. Продавам ги , защото се бях презапасила и просто ми останаха в повече. Който проявява интерес нека ми пише на лични Peace

# 58
  • Мнения: 925
Petjoff, това ти ли си го шила?!
Лелее, то изглежда като Bum Genius едно към едно! Браво, много си талантлива!   bouquet

# 59
  • Мнения: 11 319
Продавам памперси на Джини и Уили, двойка, два пакета неразопаковани по 97 бройки на цена от 15лв. всеки. Продавам ги , защото се бях презапасила и просто ми останаха в повече. Който проявява интерес нека ми пише на лични Peace
Пусни си отделна тема, тук просто си на грешното място.

Общи условия

Активация на акаунт