Баба Марта вече бърза, МАЙска мама мартеничка връзва! N 24

  • 15 280
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 180
За страничното лежане ми е много познато, но мисля че като почне да шава от долната страна просто се намества .Но и аз се стряскам от това движение и веднага лягам по гръб - а така май не се препоръчва да се спи. И аз ще питам моята лекарка какво ще ме посъветва на следващия преглед.

# 46
  • Мнения: 172
mirayes,Burberry,Slavaa много сте сладки!Няма нищо притеснително в това, че непрекъснато се въртят и риткат. Така трябва да бъде, ако не ги усещате е страшно. С главичката надолу означава, че е в правилната поза за нормално раждане, а седалищно разположение е с дупето надолу. Сега им е времето да се въртят, за да са с главата надолу и трябва да се обърнат. Не се шашкайте!

# 47
  • София
  • Мнения: 6 074
Това с многото мърдане и наместване на моменти ми е познато Simple Smile Аз пък обикновено се чудя дали, ако лежа по гръб и то много мърда, не му е удобно, и обикновено се извъртам...
Само питам, добре, че сте добрички и ми отговаряте  Simple Smile - струва ми се, че доста от вас ходят на т.нар. трета ФМ - права ли съм? И всъщност защо, лекар ли ви е казал, или самички сте поискали?
За срещата 7-8.03 - избра ли се дата? То има още време де, но за мен евентуално би било по-удобно на 7-ми. И аз да подсетя варненските мами за снимки! Wink

# 48
  • Мнения: 367
Варненски мами и аз съм на линия утре за срещата.
Дидочка не се притеснявай, мола е отворен от много преди 10.00 ч.
Наистина се пълни бързо залияката а сме доста мами .
Даже бих предложила само 2 от нас да седят и да чакат другите пред входа на Капела Плей а останалите да влизат и да пазят места.
Джиджи- Биджи колко станахме като бройка?
Радвам се че и Хипопотамчето се е появило.
Жалко че днес такива лоши новини в темичката  Sad аз точно за такива ситуации говорех няколко теми назад.
Няма застраховани, но друго си е да можеш да разчиташ на някой в такъв момент.
Затова сега ще си платя и ще си избера доктора.
Колкото може повече да намаля елемента на случайността.
За акробатиките - голям смях пада.
Нащо момченце като се запъна оня ден и ритка отгоре и отдоло , по диагонал едновременно и нещо очевидно не му се получава упражнението .
Побутнах го леко с ръка и се обърна маймунчето Joy Направо ми беше изкривил корема на една страна.
Разказвам на мъжа ми а той се смее.Щеше да хубаво да го види ама ...  
Лека нощ от мен  newsm46 и сладки сънища на всички.

# 49
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
geribg благодаря зя успокоението аз по същия начин усещам бабка да се върти постоянно независимо ден ли е или нощ дори се бях притеснила че може да е застанала напречно тъй като ако съм легнала наляво усещам мърдане и отляво и отдясно все едно краката са примерно в ляво а главата в дясно а съм на консултация чак на 18.03.2009.Дано си е заело вече правилна поза а това с въртенето да е мое успокоение че е добре и си шава Praynig
Айде лека вечер от нас че ми се прилягва вече smile3524
Лека нощ Sleeping

# 50
  • Мнения: 826
Да се похваля момичета.  Grinning Днес нали ме прихванаха кулинарните щения. Тръгнах да правя еврейския сладкиш, но реших и едно ягодово парфе да спретна, после спагетки, салатка... и то си стана цяло меню. eat За първи път ми се случва чак пък два десерта да измисля, но кухнята ухаеше страхотно после - на банани и печени орехи... newsm35 newsm35 newsm35 Мммммм...  Party Вече се наядохме - на вкус също се справих достойно. Пускам ви снимки и ви черпя виртуално. Знам, че няма да ви дразня апетита, защото сигурно и вие сте се навечеряли.  Hug Hug Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346484
  Лека и приятна вечер на всички. И спокоен сън! thumbsup

# 51
  • Мнения: 367
Дендри не става мила - има парола на албумчето . Не е публично  Hug
Иначе похвално и благодарско  Heart Eyes

П.С. - пусна ме  вече .

# 52
  • Мнения: 265
Привет в новата тема!

При нас нищо ново няма. Броя седмиците до началото на април, когато ще кажа "чао" на колегите... Днес Виктория имаха карнавал в градината и я бяхме пременили като пеперудка  Grinning А утре съм на консултация, надявам се акушерката да може да "види" с ръце как е разположено бебето, въпреки че сегашната позиция не е гаранция и до последно може да се завърти. Иначе, живот и здраве ще видим как изглежда някъде през май, повече ехо-та за мен няма да има...
Мария Киара, мноого свеж аватар имаш.  Mr. Green
Сиска, ами компютърът ни прави проблеми  Crazy , а нали знаеш, че децата на обущаря боси ходят... та затова малко телеграфно го давам  Crazy
А да, благодаря за темата   bouquet

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Дендри БРАВО - аз съм много скарана с кухнята и дори не пробвам дали ще се справя с някое кексче примерно, че е уж лесно за приготвяне. С милото се бъзикам че моето дете единственото домашно приготвено ядене което ще види от мен е кренвирши с кашкавал.

# 54
  • Мнения: 626
Леле Дендри направо ми потекоха лигите за сладкиша имам рецептата ама за Ягодовото парфе ако може да ми я пуснеш може и на лични да не товарим другите  Hug

# 55
  • Мнения: 13
Здравейте мами,
И аз да се разпиша в новата темичка. Ние с малкия юнак сме добре, днес ми беше ден за ракрасяване във фризьорския салон и се чувствам много добре.
Утре и аз ще съм на лекцията в Мола, така че ще се радвам да се присъединя към групичката и апарата ще си взема  Laughing

Радвам се за всички добри новинки от прегледите.
Много тъжно за момичето от Варна, дано всичко се е наредило и на никой да не се случват подобни преживявания.

Лека вечер от мен и сладки сънища.

П.П. Дендри би ли пратила и на мен рецептата за парфето /мноооого ми хареса/. Благодаря ти миличка.

# 56
  • Мнения: 265
Минавам набързо да ви покажа снимки на нашата пеперудка http://victoriakransen.multiply.com/photos/album/33/33

Лека вечер на всички  Hug

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Минавам набързо да ви покажа снимки на нашата пеперудка http://victoriakransen.multiply.com/photos/album/33/33

Лека вечер на всички  Hug

Докато напиша,че ще ти "изям" аватара и ти си пуснала снимки.Удоволствие е да разглеждам вашите снимки-искам пък мъж с такова хоби Mr. Green"Бъшкъ" сте страхотно семейство/пу-пу/ Mr. Green

# 58
  • Мнения: 265
Минавам набързо да ви покажа снимки на нашата пеперудка http://victoriakransen.multiply.com/photos/album/33/33

Лека вечер на всички  Hug

Докато напиша,че ще ти "изям" аватара и ти си пуснала снимки.Удоволствие е да разглеждам вашите снимки-искам пък мъж с такова хоби Mr. Green"Бъшкъ" сте страхотно семейство/пу-пу/ Mr. Green

 Blush

# 59
  • Мнения: 66
Nijntje голяма сладурана ти е щерката! Simple Smile
Имам чувството, че момиченцата са по-сладки от момченцата, ама май нямах късмет този път Laughing

Дендри ммм, какви вкусотии Simple Smile

geribg И аз благодаря за успокоението! Simple Smile

mirayes аз се превъртам от едната на другата страна, или заставам в някаква странна поза изпъната на страна  Crazy а лягането по гръб си го пазя за когато вече не издържам хич на никъде другаде  Grinning Абе големи акробатики му прилагам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт