какво направихте с пъпчето на бебчо?

  • 4 940
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 524
дадох го на братовчедка ми, която живее в лондон, да го "хвърли" там, но още не е Sunglasses

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ние не сме го хвърлили , но една възрастна дама каза , че ако не го направим скоро момата щяла да си остане при нас или късно щял някой да я вземе  Laughing

# 122
  • Мнения: 1 650
Още е вкъщи, в кутийката, където й е кръстчето от кръщенето.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Нашето си още в нас-чудим се къде и как да го хвърлим newsm78 newsm78

# 124
  • Мнения: 15
нащо пъпче падна в болницата и докторите ни го дадоха.Прибрах си го в къщи


# 125
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
...момата щяла да си остане при нас или късно щял някой да я вземе  Laughing

 ooooh! Laughing Това вече е прекалено!  Laughing

# 126
  • Мнения: 227
Още обмислям къде да го хвърлим!  Rolling Eyes

И аз... Laughing  Hug

# 127
  • Мнения: 299
И на двете ми деца е вкъщи.

# 128
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Пазя си го. В кутията със помените, където са ми първите тестове за блеменност, първият резултат от ехограф и т.н.

# 129
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
На сина ми е още  в къщи в една кутийка ,все се канех да го хвърлям някъде  и само с каненето си останах. Laughing

# 130
  • Мнения: 89
извинявам се за глупавия въпрос  Embarassed, ама като се каже, че е хвърлено някъде, примерно в някое министерство, къде точно става самото хвърляне - в някоя кофа за боклук на министерството ли? така просто в коридора не ми се вярва да може да стане...
аз искам в Лондон да ги хвърлим, но се чудя как и къде - да не вземат да ме арестуват, ако си помислят, че искам да им сложа бомба пред някоя важна сграда Grinning

# 131
  • Мнения: 4
И аз още не съм и го хвърляла, и да си призная засега нямам намерения. Ако някой ден нещо ми хрумне ще го хвърля но засега немисля. суеверности ..... не съм от тези  Hug

# 132
  • Мнения: 202
На мен така и не ми го дадоха.Малкия се разболя от жълтеница и лежахме 10 дни в болницата.Там му падна и така и не го видях.

# 133
  • Мнения: 3 932
Загубихmе го  Embarassed Embarassed Embarassed

# 134
  • Мнения: 297
Държа си го още и не съм се замисляла кво да го правя.Но ще реша все някога

Общи условия

Активация на акаунт