как празнувахте 2-рия рожден ден на вашите деца?

  • 7 413
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Празнувахме на заведение,навън в лятната градина(в началото на лятото е родено детето ми),където имаше голяма детска площадка с люлки,пързалки,къщички.Майките бяхме на масата,децата играеха на 1 метър от нас.Естествено майките дежурехме покрай децата на смени Mr. Green,всички гостенчета бяха горе-долу на същата възраст Peace.Нямаше клоуни и аниматори.

# 16
  • Мнения: 2 149
Точно на датата, беше през седмицата, празнувахме с бабата и дядото в къщи.
духане на свещи и раздаване на подаръци Simple Smile
Първата събота организирахме парти в детско клубче, бяха запланувани 10 деца, с още поне толкова възрастни и не исках да ми обърнат къщата надолу с главата.
Останах доволна, детето също, което е най-важното, наиграха се, и се прибрахме, нито се занимавах с посрещане. нито с почерпи, чистения и т.н.

Хареса ми идеята.И аз нещо подобно си мислех Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 230
Първо с роднините на ресторант, това в деня на РД. Бяхме в лятната градина и имаше детски кът. Прекарахме си много добре. 2 седмици след това /защото дребното се разболя/ точно на именния й ден, събрах дечица и празнувахме в градината зад къщата истински втори РД. Децата си изкараха много добре, вилняха, поливаха градината, те самите се поливаха на пръскачката /беше горещ юлски ден/. А и родителите се чувстваха добре под шатрата. Много съм доволна от решението ни.

# 18
  • Мнения: 1 447
Вторият рожден ден на дъщеря ми празнувахме на детски кът с деца на нейната възраст и техните майки.
Без аниматори и клоуни,но въпреки всичко децата се забавляваха.
След това с бабите и дядовците в къщи.

# 19
  • Мнения: 1 849
На двора на вилата, беше топло с приятели и техните деца. А с баба и дядо, и леля - на пицария, до нея има детска площадка и с детето бяхме повече там. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 619
Ние до сега и двата пъти сме си празнували РД със всички деца в квартала в градинката която посещаваме редовно.Става голяма веселба,играят и тичат на воля,и всичко си му е както трябва.Хапване,пийване.....Но ние сме родени в разгара на лятото през юли месец и може да стане това.Но следващия 3-ти РД живот и здраве ще бъде в някой обширен детски клуб за повече шаренийка,а и аз да не мъкна храни и напидки по ул.  Rolling Eyes.Ние живееме в 2-ст жилище и не е много удобно за парти в къщи.Но ако имах къща-щеше да е там РД.Моя съвет за твоя случай е :ако имаш място в къщи и желанието да слугинстваш на този ден (което според мен няма нищо лошо-даже е забавно и вълнуващо,стига да ти се занимава)направи си го у вас.Така и ще спестиш поне 200лв. за 10 деца.Ако пък искаш да е по различно в клуб няма да си мръднеш пръста,клоуни и аниматори не ти трябват защото са малки.Но това ще ти коства доста по голями разноски!По мое мнение е достатъчно до 2-3 годишна възраст децата да си празнуват в къщи,а след това в клуб.Когато децата са по-голями аниматорите ги забавляват,правят им игри и децата не скучаят!

# 21
  • Мнения: 4 362
Поканихме роднини,приятели и кръстниците ни,бяха около 5 деца на една хижа

# 22
  • Мнения: 1 477
И на нас ни предстои съвсем скоро 2-ри РД.Ще го празнуваме в детски център с майки и приятелчетата.

# 23
  • Мнения: 2 478
Съвсем скоро и моят син ще празнува  вторият си РД.През деня ще се постараем да го забавляваме достатъчно,да го заведем на любими детски кътове,а после ще поканим бабите и дядовците му вкъщи на вечеря.На другият ден ще празнуваме с много приятели с деца в една сладкарница с детски кът(засега любим на сина ми).

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
В детски клуб с много дечица. Не съм фен на масовото поене и хранене на тълпи роднини и то по повод рождения ден на детето.

# 25
  • Мнения: 2 587
У дома с дечица и родителите им.

# 26
Отпразнувах 2 рожден ден на дъщеря си в заведение.Купих за децата парти шапки,надуваеми свирки,надух балони,сложих надпис "честит рожден ден" и се получи интересно.За ядене имаше пица,пържени картофи,пилешки хапки,сокчета,а за майките-кой каквото си избере.Но храната стигна,даже остана и за вкъщи.Бях ангажирала и фотограф да направи професионални снимки.Всички останаха доволни-а децата се наиграха и налудуваха.Третият й рожден ден ще го празнувам пак така.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 271
Отидох в магазин Джъмбо и накупих страшно много украси и парти артикули. Украсих домашната механа и стана, като клуб. Имах желание да наема клоун, но от няколко места ми отговориха, че децата са много малки и се плашат от клоуни и не обръщат внимание, ако има програма. Така че насвалях детски песнички, пуснах ги на едно сиди и поканихме 10-ина дечица и майките им. Купона беше супер, единствено ми липсваха аниматорките от клубовете, за да гледат децата...

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
В детски клуб,поканихме други деца с майките си.Всички беше организирано много добре.нямаше клоуни,ни не мисля,че децата щяха да им обърнат много внимание Peace

# 29
  • Мнения: 337
....в клиниката по муковисцидоза до Майчин дом Cry
А имахме планове, поканили бяхме вече и дечицата, но така се случи, още ми е мъчно за малкото ми момиченце. Татко й донесе торта, духна свещички и си стояхме тримата в болничната стая.... тъжно.
Надявам се другата година всичко да е наред и Андреа да се забавлява и да е щастлива на празника си.

Общи условия

Активация на акаунт