Мнение и съвет- термометър за мерене на Т в ушенцето на бебе

  • 8 666
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
Ние имаме термометър биба!Много съм доволна,такъв за ушенце нямаме и не съм ползвала. Thinking

# 16
  • Мнения: 9 973
дигиталния не мери точно като детето мърда.

# 17
  • Мнения: 149
Имам за челото но не е точен. Меря с обикновен живачен.

# 18
  • Мнения: 3 211
Ползвахме термометър-биба, докато беше малко бебе, а след това си купихме дигителен за подмишница-мери много точно, сравнявала съм с живачен. Същият може да мери и в уста. Важното е да е някаква поне марка-германска, швейцарска, японска, а не китайски.
За ухо и за чело не мисля, че са точни и удобни, а пък в дупето никога не съм мерила, не исках да й причинявам това.

# 19
  • Мнения: 165
Имам Омрон за в ухото. Много съм доволна. Преди това мерих с дигитален в дупето или с биба. По принцип има разлика от по 1 градус или повече ако мериш в дупето и в ухото. На упътването го пише това, както и че в ухото била най - точна температурата, защото било най-близо до мозъка. Не знам, не съм доктор за да кажа вярно ли е или не.

# 20
  • Мнения: 2 447
Имам един който е за ухото,и дигитален никой не мери точно.Използвам само живачен.

# 21
  • Мнения: 71
искам да питам майките които имат термометър за чело вадят ли 0.5 деления от измерената температура за да получат реалната или не?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 409
Не съм доволна.
Мисля, че е Джордани, ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт