Септемврийската дружина вече наброяваме стотина

  • 12 678
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 118
♥ Честита баба Марта! Бъди весела, засмяна, румена и бяла!

♥ Да си здрав и силен, да си бял и червен, да си весел всеки ден!

♥ Като мартеничка бяла и червена да сме свързани с теб вовеки и все да сме засмени!

♥ И да ми прати баба Марта дъжд и сняг, и халите проклети, аз пак ще те обичам!

♥ На баба Марта вест ще пратя да натрупа сняг пред твоята врата, за да те любя до сутринта!

♥ На ръката ти ще вържа мартеничка бяла и червена и ще те целуна по бузата бърже, за да станеш румена и засмяна!

♥ От моето сърце ще взема червеното, от твоето лице ще взема бялото и ще нарека нашата мартеница за здраве, късмет и любов! Честита баба Марта!

♥ Да посрещнем пролетта и да викнем любовта!

♥ Не бъди като баба Марта лоша, не ме гони със студ и сняг, а се усмихни и сърцето ми стопли!

♥ Любима моя, ще ти вържа мартеничка - бяла и червена. Ти ще си бялото момиче, аз ще съм червеното момче! За да сме здрави и честити! А когато видиш щърк, ти я развържи и я окачи на някое плодно дръвче, за да е богата годината, за да са пълни сърцата ни!

♥ Изплетох ти мартеничка и я нарекох за здраве, за живот и добрина! Честита баба Марта!

♥ Баба Марта бързала, мартенички вързала, на момиче и кокиче, на момче и на дръвче! Аз пък ще вържа на теб, с пожелание за късмет!

♥ Баба Марта носи пролетта, здравето, щастието и радостта! Аз ги пожелавам на теб!

# 286
  • Мнения: 39
Честита Баба Марта момичета!!!  bouquetДа сме здрави,спокойни и засмяни и след няколко месеца да гушнем и едни такива същества!
Аз не можах да се наспя,защото се ъсбудих както обикновено в 4ч. до тоалета и после забрави... Crossing Armsа и през нощта ми потича някяква странна хрема като вода от носа и съвсем ме разсънва.
Момичета искам да ви попитам нещо....понякога усещам като промушване не в яйчниците или корема,а в самото влагалище....едно леко такова,но се повтаря.Ще питам и лекарката като отида,но вие имате ли такива усещания и какво мислите по въпроса?
Освен това искам да попитам момичетата от Варна,които са ходили на ранна ФМ при Балев как са си записали час и в коя седмица е най-добре да се отиде?
Приятен ден,а по всичко личи,че ще е такъв!  bouquet

# 287
  • Мнения: 1
Момичета, и аз да попитам нещо...
Вече почти цяла седмица усещам едно много странно напрежение в областта около пъпа - все едно съм направила 100 коремни преси.
Възможно ли е да ме боли от уголемяващата се матка?
Доколкото зная, тя скоро би трябвало да се качи в коремната кухина?

Извинявайте за тъпите въпроси, но това ми е първа бременност и въобще някои неща не са ми ясни.

Хубав ден и много усмивки!

# 288
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Честита Баба Марта на всички  newsm51 .

# 289
  • Мнения: 19
...Нааа зелената морава Баба Марта днес раздавааа матренички маартенички заа големи и мъничкии..
Щом дочуха новината в миг дойдоха от гората Зайо байо и Лисанааа Кумчо Вулчо и Мецааанаа
И на всички и на всики тя завърза маартенички..Маатренички мааартенички за големи и мъничкиии   Grinning
Честита Баба Марта момичета ,да сте живи и здрави вие и семействата ви ,много задраве и благополучие
Тази песничка мен ме зарежда с много приянти емоции и усмивки и много ме радва,надявам се и на вас да ви напомня за детството и да ви хареса  Hug

# 290
  • Мнения: 141
lady_marmalad, и аз преди 2-3 дена усещах боцкане отвреме навреме в слабините вляво. Отмина... Незнам от какво е.. предполагам от нарастване на плодния сак и бебо.. Нямам идея..

Преди малко вдигнах зверски скандал на любимия. Много съм му ядосана. Като заседне с някаква тъпа игра пред компютъра и направо издивявам. Да, наистина помага доста в домакинството.. Почисти навсякъде с прахосмукачка... ама имам нужда да дойде и при мен, да ми обърне малко внимание... Тъкмо седна за малко при мен и по едно време казва :" Аз ще отида да отворя прозореца в спалнята, за да се проветри". На мен ми е пределно ясно, че все си намира претекст да се кютне пред PC-то... И гледам, че се бави повече, отколкото е нужно за отварянето на един прозорец и вече ми прикипя много  #2gunfire  #Cussing out Само отварям вратата и нашия пак на компютъра...  bambam
Много съм ядосана...

Има една много интересна тема в Майки( бъдещи и настоящи)- "Мила моя мамо, за мене си зло голямо" ( мисля, че така беше)... Става въпрос за гафове на майки спрямо техните деца  Simple Smile Много ме развеселяват историите и мисля, че сега като почета малко от нея и ще ми се възвърне доброто настроение... А на мъжо няма да му обръщам никакво вниманив... Crossing Arms

# 291
  • Мнения: 66
 Честита Баба Марта ! Желая ви много здраве и усмивки  Laughing Все пак това е нашия женски  месец , да му мислят мъжете  devil
  Аз докато ви изчета и вече забравих кой какво е писал, но тъгувам заедно с майчетата загубили бебчетата си и се радвам на всички останали с положителни емоции  Hug
 В сряда бях на преглед - всичко е О.К. На 11.03. съм на ранния БХС.Въобще не ми се ходи,защото знам,че резултата няма да е добър предвид възрастта ми,ама доки като е казал  Thinking Ама няма да го мисля от сега я. А иначе да се похваля качила съм цяло кило и вече не съм в категорията на вещиците   Joy
  Желая ви хубав ден  Heart Eyes

# 292
# 293
  • Мнения: 39
Gorska_Kitka  ние сега сме особено чувствителни, но съм убедена и че колкото и да се опитват мъжете няма как да ни разберат Crossing ArmsТова си е така от край време,а и едва ли ще ги променим, така че май е по-добре да се опитаме да не се дразним....
Аз пък имам голям проблем с яденето и незнам как ще я карам....не мога да преценя какво ще ми се яде и като се напъна да мисля не ми става никак приятно,а като настъпи момента за ядене съм като озверяла и въпреки това пак не мога да реша какво да ям #CrazyПо тази причина не ми се и готви и мъжа ми и той като ме пита какво ще ядем и аз давам заето....И с този глад.....понякога имам чувството,че имам 9 стомаха,но не къркори, усещането е много странно.Но какво пък,ако е за добро нямам нищо против Wink

# 294
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!

# 295
  • Мнения: 141
lady_marmalad, и аз съм така с яденето.. хем ми се яде нещо, хем и аз незнам какво ми се яде. Преди 15 мин може да ми се е искало нещо, а като дойде време за ядене пък не мога да го погледна...
Аз почти нищо не мога да ям освен плодове, заленчуци и сладки работи. Одеве обаче ми се доядоха пуканки, та любимия ходи да ми купува. Леле мале.. почти цял пакет изядох и май това ще ми е за вечеря... Може после някой плод да хапна и това е..

# 296
  • Мнения: 0
здравеите!Искам да ви питам дали е нормално да се вдига температура при бременост .Аз всяка вечер вдигам по 37.2 и 3
и след около половин час ми спада без нищо да пия и много се притеснявам

# 297
  • Мнения: 5 026
Нормално е  Peace Аз, с първата бременност бях така-мерих я всеки ден и се шашках. Сега не съм пипвала термометър Simple Smile

# 298
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро на всички Coffee
Как сте днес?Тук времето е прекрасно и днес ще ходим на разходка.Вчера имаше някаква фиеста,но я гледахме от прозореца,защото валеше.А като спря да вали се показа една страхотна дъга,точно над църквата до нас. Heart Eyes
 slavche`` мисля,че е нормално.Аз не съм мерила мойта,нито сега,нито  с първата бременност. Rolling Eyes
Gorska_Kitka като те прочетох снощи и на мен ми се доядоха пуканки,обаче моя мъж ги изял всичките и не казва.А нали тук в неделя нищо не работи и останах без.Но днес щее си купя. Wink
esim не се настройвай негативно още преди изследванията.Дано всичко да е наред. Hug
Отивам да си пия кафето.После пак ще пиша.Лек ден на всички. Hug

# 299
  • Мнения: 141
анита, съжалявам ако съм ти вкарала в главата идеята за пуканки...

А колко обичам дъгите... създават ми прекрасно настроение. Мога да стоя и да ги съзерцавам докато изчезнат.
Много харесвам и залезите през облаци, когато слънчевите лъчи се подават от облаците, а пък контурите им са толкова ослепително осветени от слънцето. И тази гледка мога да я съзерцавам с часове, но за съжаление не трае чак толкова дълго.
Подобни гледки или моменти сред природата ме изпълват със страшно много позитивна енергия.  Преди време се бяхме качили до най- високото езеро( от седемте рилски езера) в Рила( мисля, че се казваше Окото). Има една прекрасна полянка най- отгоре. Бях толкова уморена от ходене, че се излегнах на тази полянка. Усещането беше невероятно. Сякаш времето беше спряло, не мислиш за абсолютно нищо а просто се наслаждаваш на настоящето и на прилива на енергия на това разкошно място...
Доста се поразмечтах... но пък точно тези мисли наистина ми дават страхотно настроение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт