Септемврийската дружина вече наброяваме стотина

  • 12 676
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 026
Тони, съжалявам  Hug

Много голям мързел ме е налегнал, нищо не ми се пипва, да има как на компа да прекарам деня си  Grinning
През предната бременност не спрях да сънувам гадории, от една седмица се почна пак-събуждам се като пребита  Tired

# 61
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
А добро утро. При мен гаденето се завърна с пълна сила и сутринта едвам излязох от вц-то. Сега седя и се чудя какво да ям, а ми е ужасно лошо. А аз така се радвах, че вече ми е минало.
Мен ме е обзел ужасен мързел. В работата имам ужасно много неща да се свършат и хич не ми се започва. ДОбре, че още не са ми оправили достъпа до повечето програми и успявам да скатавам Blush

# 62
  • Мнения: 141
toni, искрено ти съчувствам. Дано скоро да се възстановиш и следващата ти бременност да е успешна и безпроблемна.  Hug

# 63
  • Мнения: 332
dundito 2 - БХС се прави в Майчин дом. Ето тук: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 48&Itemid=103 можеш да прочетеш повече и къде точно трябва да се отиде, в коя седмица и прочее. А във форума писането с големи букви се смята за крещене  Hug
Тони - много съжалявам  Hug Стискам палци лятото да се похвалиш пак с добри новини и да имаш много спокойна и успешна бременност  Hug

Уж нямам коремче, но вече ми е дискомфортно да спя по корем  Confused А така обичам.
С гаденето съм малко по добре, но миризмите така ги надушвам  Mr. Green

# 64
  • където има любов
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен!
Тони,много съжалявам!
Надинанаправихте ли мартеницата?И в нашата градина има такъв конкурс,вече я занесохме.Бях много ентусиазирана,накупих прежди,търсих модели в нета и като се прибрахме ми беше ужасно зле и се наложи мъжа ми да я прави,а той какъвто е чевръст...Е ,справи се все пак!
Детелини,не се притеснявай от сега за градината и не бъди така черногледа.В нашата персонала и учителките са много внимателни.Друг е въпросът че има прекалено взискателни родители,които си мислят че тяхното дете е най-важно.
Не ме разбирайте погрешно-не съм майка ,на която не й пука за детето,но не съм и в другата райност,отчитам факта ,че една жена се грижи за 30 деца все пак!

# 65
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен   Coffee
Аз тази вечер спах много добре.От 2 месеца насам,Алекс за първи път си спа в неговото легло и нямаше кой да ме рита и да се катери върху мен цяла нощ.Аз все още мога да спя по корем,но избягвам да го правя,че с мойте кг да не смачкам бебчо Embarassed
Тази сутрин за първи път кафето ми се стори ужасно и го изхвърлих в мивката.Дано не продължи така и за напред,че без кафе съм като парцал цял ден. Tired
Лек ден на всички.    Peace

# 66
  • Мнения: 39
Добро утро момичета!  bouquet
Тони няма какво друго да кажа,освен,че и аз много ти съчувствам и знам какво е......за жалост все по-често се случват такива неща,но рядко се повтарят, така че те чакаме да се завърнеш към лятото!!!  bouquet
Много се възхищавам на момичеатата,които си имат първо детенце и въпреки неразположенията се грижат така добре за тях! Hug
Аз нямам нещо енергия и никъде не ми се мърда.....направо ен мога да се позная, но може да е и от отпуската.Май е по-добре да съм на работа,че иначе много се отпускам.
Днес се притесних и от едно заглавие на вестник,че ядем отровни домати Shockedа аз така ги омитам със сирене...то човек вече да се чуди какво да яде!Е как да не са после алергични децата ни!?
За кафето.....преди не можех поне без 1 чаша сутрин силно кафе като начало на работния ден,но от самото начало на бременността не ми се пиеше изобщо,не че ми се гадеше,а просто нямах необходимост.Та така е и до сега.Най-много да пийна едно мляко с кафе Wink
Приятен ден без неразположения!  bouquet

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
За първа бременност в 10 г.с. надали личи корема (освен ако майката наистина не се старае добре с яденето), но с втора почва да се вижда. Особено като не може да се закопчае човек...   Laughing

БТВ, не помня с кого обсъждахме редутските дрехи за бременни. Онзи ден ми дойдоха тази пола и този пуловер - още не съм ги пробвала, но изглеждат добре. Пуловерът по същество е най-проста туника, ама нейсе. Тези дънки са добра покупка  Simple Smile Вече ги нося, защото не мога да си закопчея нормалните. Въпреки че взех 40 номер (нося 38/40) с идея да ми стават по-дълго, се съмнявам да ми стават след 6-7 месец, мисля, че ще отеснеят в ханша. Целият кръст отзад е скрит ластик, регулируем с копчета. Доволна съм. Взех всичките дрехи на друга цена.

# 68
  • around the world
  • Мнения: 651
Тони, много съжалявам   Cry.
Дано скоро да се възстановиш и следващата ти бременност да е успешна и безпроблемна.
През лятото ще те чакаме да с добри новини!

На мен също никак не мие е добре, но събера ли сили ще пиша как мина прегледът вчера.

# 69
  • Мнения: 1 046
Ха здравейте, съпружеското тяло духна на семинар за два дена и аз водя сутрин детето на градина и си мислех,че даже ще се успя, почти си мислех и да спомена на госпожата, че може и да го заведа доста по-късно. Ноооо успях даже и в 7 станах, изпих кафето и детето заведох още в 8, което много рядко му се случва.
И мирише в градината на някакви закуски вкусноооо, а аз съм гладна и тъкмо си помислих, ей сега в къщи мятам сандвичите с кашкавал, ама не било, сега ми е толкова лошо, че направо незнам къде се намирам.
А за мартениците да, успешно се справихме, с половинките от шоко яйцата. Пробих ги с дебела игла и им направих коса съответно бяла и червена. С Коко двамата направихме ширита, дето се увива от бял и червен конец. Той държи единия край, аз навивах. Завързахме ме ги половинките и с маркер за компакдискове им нарисувах очи и уста и нос. Смятам, че добре се получи, все пак ми е за първи път и изобщо не бях подготвена. Обикаляйки вчера пазара се надявах да успея да открадна някаква идея, но нямаше нищо интересно или бяха ужасно сложни, а все пак беше и за него занимавка.
Баба ми плете на една кука и като почна да ми дава идеи да съм оплела нисък пълнеж и някакви сложни термини  Joy. Дет се вика следващия път може и да пооплета нещо, но сега толкова от мен.
Айде приятен ден и без крайности в неразположенията.

# 70
  • Мнения: 1 495
Здравейте,
ужасно много съжалявам за лошите новините, toni84  Hug.
Мислех, че вече голямата опастност е поотминала,  Praynig да няма повече такива...

detelini , Бу, наистина няма как в 10 седмица коремчето да е от бебето, ама моят е толкова подут, че един колега вече ми честити. Каза, че миналата седмица не е забелязал, ама сега определено ми личало. И наистина корема ми и в горната част някак си се е разширил, просто нямам вече никаква талия.

Да се похваля, връщам се от лекар, имаме 4 см-ово бебе  newsm44. Лекарката го огледа отвсякъде, пусна в 3Д режим и го видяхме как се е свило. Не видях да си движи ръцете и краката де. Лекарката каза, че спяло ?! Пусна ни и сърцето да чуем (предния път ако си спомняте ви шашнах, че ми каза, че не било доказано, че е безопасно, така де сега ни го пусна). Каза, че различава петте пръстчета на едната ръка. Само и се стори странно, че имало вече стомахче, било малко рано. След 10 дни сме на ранна фетална морфология, в 12 седмица точно.
Хубав ден от мен!

# 71
  • Мнения: 54
Благодаря ви много за хубавите думи Simple Smile
Тони, съжалявам за случилото се, но всяко зло за добро  Hug
Много странно последните два дни като че ли рязко се надух и сега страшно ми личи  Laughing Днес трябва да ми излязат резултатите от БХС, надявам се всичко да е наред. Обаче вече почти нищо не ми става в областта на корема. Е, вярно че си похапвам  Embarassed И на мен ми се ядат предимно тестени работи, но и много мляко и сирене. На видеозона онзи ден показа, че плодът е с три дни по-малък, но смятам че е нормално а и всеки видеозон показва различно. Иначе е 56 мм. Надявам се скоро да може да се определи полът, въпреки че интуицията ми подсказва, че е момченце:)
Лек и успешен ден на всички Simple Smile  bouquet

# 72
  • Мнения: 102
Toni и от мен една прегръдка и успех на лято Simple Smile

Честита стотна мама на групата Simple Smile

Радвам се много за тези , които са ходили на прегледи тия дни и са видели бебоците и аз мисля да ходя на втори преглед тези дни и се надявам всичко да е ок, а и пол да видим Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 026
На мен ми казаха,че може от Дуфастона,който пия да ми се подува корема. Дали е така иили съм се отумбила ще се разбере скоро Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 936
Тони, много съжалявам  Sad Влязох специално, за да вида дали всичко е наред с теб. Дано скоро пак се похвалиш. Кураж!
Дискавър, много хубава булка си! Много любов и прекрасни моменти като семейство ви желая!
Аз пък последните дни нещо се притеснявам дали всичко е наред и направо ще полудея до следващата седмица, когато съм на лекар. В началото така тръгнах напред с килограмите и като че ли корема ми беше по -подут. А сега нещо не ми изглежда да расте и не съм мръднала с килиграмите откакто бях 7-8г.с. Сигурно ви изглеждам смешно, ама като имам едно загубено бебе сега много се притеснявам  Confused

Общи условия

Активация на акаунт