Коя е любимата Ви супа?

  • 16 521
  • 219
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде на юг
  • Мнения: 283
Аз харесвах едно време се супа с фиде и моркови за месото не съм сигурна май свинско която я правеха в столовете в университета.Ако някой я знае рецептата да пише благодаря!

# 46
  • Мнения: 930
по принцип харесваме супи в нашето семейство
аз харесвам
зеленчукова
рибена супа
таратор
супа от коприва
картофена крем супа
телешко варено
за съпруга ми освен горе споменатите трябва да добавя и
пилешка супа
супа топчета
пача
шкембе чорба и борш

# 47
  • Мнения: 3 261
телешко варено,пилешка супа,френска лучена супа.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 181
Любима ми е пилешката супа. Вместо застройка слагам готварска сметана и става невероятна  Peace Крем-супи не обичам... най-вече заради ужасната доматена крем супа от стола в училище.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 671
Пилешка, картофена и зеленчукова крем супа .

# 50
  • София
  • Мнения: 152
Страшен фен съм на супите и ги подреждам по следният ред по любимост:
корбан чорба
пилешка
шкембе чорба
супа топчета
картофена крем супа
телешко варено
доматена супа
зеленчукова супа


# 51
  • Мнения: 929
пирле саламур
курбан
зеленчукова
гъбена

# 52
  • Мнения: 3 830

Какво представлява? newsm78

# 53
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Много обичам  супи, по здравословни причини ограничавам само тези със сметана.
Не мога да ги подредя в класация, защото зависи как са приготвени- все пак от пилешка супа до пилешка сума може да има огромна разлика.
Споменавам една супа, която мисля, че не е популярна, аз я "открих" последните 2-3 години и много ми харесва- италианска сватбена супа. Тя е супа топчета (каймата като за кюфтета, без ориз, но с малко пармезан), спанак или лапад, дребни кръгли макарони, моркови, риган и босилек. Ако някой се интересува, мога да дам по- точна рецепта.

# 54
  • София
  • Мнения: 10 856
У нас много не сме по супите, но понякога правя.
Обичам:
Шкембе чорба
Агнешка супа
Пилешка супа
Картофена крем-супа
и една супичка, която съм провила няколко пъти по резепта на Звездев - супа с праз и крема сирене. Страхотна е.

Сега видях и норвежката гъбена супа - нея ще я направя, много вкусна ми се вижда  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 389
Много са Crazy!Обичам предимно зеленчукови супи,с много фиде и застройка.От месните обичам пилешка,с много пресен магданоз, и телешка.Днес направих зеленчукова супа,с коприва и сирене...много вкусна стана Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 804
в моето семейство при положение че имам 2момиченца на 7 и 1годинки гледам да готвя често супички.най-много обичаме пилешка супа топчета зеленчукова а мъжа ми обожава шкембе-чорба.иначе ми се получават и крем-супите с крутони.аз най дбичам супите със зеленко-копривена с лапад и ориз.

# 57
  • Мнения: 592
Пилешка!

# 58
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Обичам крем-супите, любими са ми! Не обичам супи със застройка, супи с месо...

Любими?
 
Таратор
Доматена супа
Крем-супа от грах
Супа от киселец е една от любимите ми, от коприва или спаначена -  yes thumbsup

Почитател съм на градинарска супа - такава с много зеленчуци  eat също от крем-супите - от карфиол или картофена...

Обичам и супа от леща, както и боб-чорба  Grinning

# 59
  • Мнения: 217
Пилешка
Френска Лучена
Доматената супа на бившия мексикански клуб "Рико"

Общи условия

Активация на акаунт