Впечатления от Amway!

  • 238 021
  • 678
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 636
Поредното промиване на мозъци за наивни хора ...

# 61
  • Мнения: 256
Май си права...

# 62
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
  Момичета,момичета,спокойно!!!
От години ползвам  и съм много доволна  Peace.Запозната съм почти с всички продукти.Мен не ме "полазиха",а отидох и намерих човек,който да ми осигури дистрибуцията.Просто не ми се плащат пари в повече.Купувам си ,за да ползвам,нямам нуждата да "лазя" по някого Wink.Фирмата не е моя,но продуктите-изключителни.Ние сме свикнали нещо да се пени пени,за да ни се струва,че е чисто.При AMWAY се използва много малко.При Loc  1-2 помпи.При миене на съдове-също.Тук "политиката "е да не се използва много препарат,за да не се използва много вода.Разликата е също и в съдържанието.По-малко химия,по-малко болести,причинени от нея. Това е. Мога да ви препоръчам да опитате-Loca,препарат за почистване на фурна,сапуните,пастата за зъби.Нещо,ако ви интересува,тук съм,ще се радвам,ако мога да помогна с опит...дори и от разтояние   bouquet.

# 63
AZ SAM DISTRIBUTOR...i kato takav se zamisliam mnooogooo po vaprosa v kakvo sam se zabarkala....MALKO SE RAZDUVA IZLI6NO CIALATA ISTORIA...na na6ia pazar sa6to ima ka4estveni produkti i to mn po-dostapni...ka4estvoto im  /na pove4eto/ ne6ta s ni6to ne prevazhojda niakoi firmi na na6ia pazar...dori za niakoi ot amway produktite bih kazala, 4e sa palni bokluuuciii, za koito oba4e te zadaljava6 1-vona4alno da dade6 kup pari...bee niama zna4enie...AMA MISLETE!!! NE SE DOVERIAVAITE NA PRIKAZAKI!!IMATE GLAVI NA RAMENETE SI!

# 64
  • Мнения: 99
Ето какво открих в западните сайтове за фирмата:

"Be afraid. Be very, very afraid. Amway is probably the most well known pyramid scheme. Basically the only way to make any $$$ in Amway is to get people to join under you. I got sucked into going to a meeting by my friend and his family (they basically flat out lied to me to trick me into going). It is the biggest crock of sh*t I've ever seen in my life. They try to brainwash everyone about how you can be rich and independently wealthy in only a few short years selling amway crap. Argh. I'm still bitter about the whole situation."

Ако имам време може и да го преведа по-късно.

# 65
  • Мнения: 99
Като поразгледах западните сайтове общото мнение е, че Амоуей има пирамидален принцип. Печелят тези, които са най-отгоре и вербуват нови дистрибутори. Цената на продуктите е многократно завишена, а реално не би трябвало да е по-висока от тази на обикновените препарати и козметика. Разбира се мнения много. На едни може да им харесат продуктите, на други не, просто се дават много повече пари за посредствено качество. Ама хората са го измислили. Аз преди години ползвах пастата и не се оплаквам но не мисля, че имаше и кой знае колко по-различен ефект от останалите пасти на пазара.

# 66
  • Мнения: 0
Ето какво открих в западните сайтове за фирмата:

"Be afraid. Be very, very afraid. Amway is probably the most well known pyramid scheme. Basically the only way to make any $$$ in Amway is to get people to join under you. I got sucked into going to a meeting by my friend and his family (they basically flat out lied to me to trick me into going). It is the biggest crock of sh*t I've ever seen in my life. They try to brainwash everyone about how you can be rich and independently wealthy in only a few short years selling amway crap. Argh. I'm still bitter about the whole situation."

Ако имам време може и да го преведа по-късно.
Страхувайте се. Много внимавайте. Амуей е вероятно най-известната пирамидална система. Единственият начин да спечелиш някакви пари в Амииуей е да накараш хората да се присъединят "под" теб.  Веднъж когато отивах на гости на приятел и неговото семейство те ме хванаха натясно и с плоски лъжи ме накараха да се присъединя. Това е най-голямото лай*о, което съм виждал през целия си живот. Те се опитваха да промият мозъка на всеки като му обясняват колко богат можеш да станеш само за няколко години продаване на  боклуци. Арка. Все още ми е гадно за цялата работа.

п.п. това е превод на горното, не е моя историята  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3
AZ SAM DISTRIBUTOR...i kato takav se zamisliam mnooogooo po vaprosa v kakvo sam se zabarkala....MALKO SE RAZDUVA IZLI6NO CIALATA ISTORIA...na na6ia pazar sa6to ima ka4estveni produkti i to mn po-dostapni...ka4estvoto im  /na pove4eto/ ne6ta s ni6to ne prevazhojda niakoi firmi na na6ia pazar...dori za niakoi ot amway produktite bih kazala, 4e sa palni bokluuuciii, za koito oba4e te zadaljava6 1-vona4alno da dade6 kup pari...bee niama zna4enie...AMA MISLETE!!! NE SE DOVERIAVAITE NA PRIKAZAKI!!IMATE GLAVI NA RAMENETE SI!

Звучи ми прекалено трагично, има начин да се откажеш и да не се занимаваш с дадено нещо, ако не искаш.

# 68
  • Мнения: 3
Ето какво открих в западните сайтове за фирмата:

"Be afraid. Be very, very afraid. Amway is probably the most well known pyramid scheme. Basically the only way to make any $$$ in Amway is to get people to join under you. I got sucked into going to a meeting by my friend and his family (they basically flat out lied to me to trick me into going). It is the biggest crock of sh*t I've ever seen in my life. They try to brainwash everyone about how you can be rich and independently wealthy in only a few short years selling amway crap. Argh. I'm still bitter about the whole situation."

Ако имам време може и да го преведа по-късно.

Хахахах якооо Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 835
Като поразгледах западните сайтове общото мнение е, че Амоуей има пирамидален принцип. Печелят тези, които са най-отгоре и вербуват нови дистрибутори. Цената на продуктите е многократно завишена, а реално не би трябвало да е по-висока от тази на обикновените препарати и козметика. Разбира се мнения много. На едни може да им харесат продуктите, на други не, просто се дават много повече пари за посредствено качество. Ама хората са го измислили. Аз преди години ползвах пастата и не се оплаквам но не мисля, че имаше и кой знае колко по-различен ефект от останалите пасти на пазара.

Мисля, че това е твоя трактовка.
Търсила съм компромати за фирмата. Единственото, което открихме, беше някакъв скандал с Проктър и Гембъл на тема почистващи препарати.

Определено не съм на мнение, че продуктите са с посредствено качество.
Но по-добре първо да се опита и после да се даде оценка.  Peace

# 70
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Като поразгледах западните сайтове общото мнение е, че Амоуей има пирамидален принцип. Печелят тези, които са най-отгоре и вербуват нови дистрибутори. Цената на продуктите е многократно завишена, а реално не би трябвало да е по-висока от тази на обикновените препарати и козметика. Разбира се мнения много. На едни може да им харесат продуктите, на други не, просто се дават много повече пари за посредствено качество. Ама хората са го измислили. Аз преди години ползвах пастата и не се оплаквам но не мисля, че имаше и кой знае колко по-различен ефект от останалите пасти на пазара.

     
     Не ми е ясно защо,за да си купите определен продукт трябва непременно да ставате дистрибутори  newsm78?...Или да си тровите нервите колко фирмата е спечелила от вашата покупка? В такъв случай ще трябва да си т>чем и шием сами,да си месим хляба вместо да го купуваме или да си вариме домашни сапуни като по старо време  Grinning.
Предполагам сте на възраст,в която можете най тактично(а и не толкова)да откажете определено предложение за такова начало и разни там пирамиди,нали?
 А за продукт,които не сте ползвали,моля не спорете!
Отново искам да наблегна на това,че ползвам от години и съм доволна. Продуктите са концентрати- дълго време могат да се ползват и не съдържат отровното количество химикали,в сравнение c другите,които се продават на пазара.

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 15:21 от JFR

# 71
Мога само да кажа, че компания Amway е утвърдено име по цял свят от много известни личности, които ги ползват..като започнем от Доналт Тръмп..минем през футболни отбори като Милан( които ползват продуктите от 2 години и травмите са намаляли с 80 %).. и стигнем чак до НАСА, където на специален конкурс продуктите на Амуей били избрани да летят в космоса с космонавтите.

- Няма превод на български, защото все още няма склад в България, което е разбираемо от положението на страната, затова се взимат от офиса в Румъния, където ни е най-близко.

- Продуктите са малко по- скъпи за нашите стандарти, защото от една страна на нас ни се струват толкова скъпи, не заради друго, а защото българите не са свикнали да ползват качествени продукти и да инвестират в своето здраве... пък и нямаме пари, затова ни се струва скъпо.
* Другото, което е- продуктите на Амуей са 98% екологични и само 2% някакъв разтвор, който помага да заеме нужното състояние за ползване и съхраняване.
*Като направим сравнение например с AVON,Orifleme -казват, че и те са на екологична ОСНОВА, но точно това е подмамващото:ОСНОВА означава, че екологията в продукта е на основа т.е. само 30% от продукта е чист, а др 70% е ХИМИЯ!!! а при AMWAY екологията е от 95 до 100% в продукта.

Познавам хора, които са изключително доволни от продуктите, дори вече медитсински лица ги използват и препоръчват.

Аз също съм една от клиентките им, както цялото семейство,роднини и приятели.!

Въпроса не е за цената, а в самото самоуважение на човека към себе си и околната среда, която ние само унищожаваме уж без да искаме... замислете се на това, дали ще дадеш 16 или 12 лв. за паста за зъби, която ще използваш 6 месеца и знаеш че е лечебна и чиста или ще купуваш по 2 пасти за зъби от 4 лв. всеки месец пълна с химия, която вреди на самия теб и на Земятя!!!!

Наистина съм разочарована от българската нация, това което прочетох тук... и за пореден път се убеждавам, че България все още не е в Европа...камо ли гражданин на Света.... Sad
Цял свят уважават тази компания, че са създали специални плантации със собствени растения..лаборатории... отстъпки за клиенти...уникална структура за бизнес, където можеш освен да печелиш, най-вече да се научиш как да правиш бизнес със специални семинари и единствената гаранция от 90 дни, където ако не ти хареса продукта можеш да го върнеш и ти връщат парите. Компания, която освен, че печели много инвестира в нови проекти и благотворителни цели...


Нека първо да се научим да уважаваме труда на другите, след това себе си от там и Земята, която точно, защото не вярваме унищожаваме, което е наистина жалко....

Това е целта на тази фирма и това е бъдещето на всички...това е истината....Е К О Л О Г  И Я!!!!!!

Благодаря ви...на всеки който е прочел това и се е замислил..... време е да променим начина си на живот Simple Smile)))))))))))

Който има някакви запитвания към мене, може да го направи на
amway_e@abv.bg

Thank You !!!
[/color][/color][/color]

# 72
  • Мнения: 0
най- добре е чрез дистрибутор, защото поръчката ти е директна а не по някакви мрежи и ще си сигурна в качеството му Simple Smile

# 73
  • Мнения: 385
Подкрепям изцяло Djesica!

Ползвала съм и LOC, и пастата за зъби, и телчетата за миене, и препарата за петна, и препарата за почистване на мека мебел! От всичко съм много доволна и според мен не са скъпи, защото са много икономични и концентрирани!

Успех  Peace

# 74
  • Мнения: 75
djesica  напълно подкрепям поста ти!Само искам да добавя,че доколкото разбрах ЛОК-а е разработен специално за употреба от космонавтите,когато са в космоса.Искали са препарат,който да е хем компактен,хем универсален.Та с този ЛОК хората дори си миели косите,освен всичките му други приложения.Още ли ще коментираме цени?Направете си елементарна равносметка,колко пари давате за веро,и за колко време го харчите и после си помислете какво съдържа верото от магазина и какво верото на Амуей.
Аз не съм дистрибутор,а просто клиент.Видях каталога,хареса ми,държа на оригиналните неща и обичам продуктите ми да свършват бавно.След като разбрах,че срещу 20 лв получавам 30 процента отстъпка и пакет с каталози и книжки за продуктите,въобще не се зачудих и се регистрирах.Аз не предлагам нищо,но ако някой иска мога да му поръчам.
Друг е въпроса ако искате да създавате мрежа и оттам вече да правите бизнес.
Даже на среща на АМУЕЙ отидох от любопитство,а и най-вече да се измъкна от вкъщи.Видях какви ли не хора с какви ли не професии на възраст от19 до70г.Хора,които са почнали с някакви си 20 лв и са променили коренно начина си на живот,дори техните деца развиват бизнес в чужбина.
Не бих казала,че АМУЕЙ е пирамида,защото в пирамидата взимат пари само тези отгоре,а тук се дава шанс на всеки да стигне до горе,като му помага и го подкрепя по всякакъв начин.

От продуктите ползвам:паста за зъби-никога не бих я сменила;веро-най вече за приборите и шишетата на децата ;ЛОК-изчисти ми мухъла в спалнята,цветята ми изведнъж се "събудиха" ,за чистенето вече стана ясно;ЛОК за стъкло -чисти и има антистатично действие,препарата за дърво,препарата за тоалетна,но за сега любим продукт ми е течния сапун за ръце от боди серията-невероятен аромат и обезмирисява ръцете от чесън-уникален е.

Общи условия

Активация на акаунт