Понеделник 7 и 30 сутринта предаване за инвитро по БТВ

  • 1 986
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
Аз също не виждам нищо лошо да се говори и за други лекари освен Стаменов, Владимиров и Александров от Варна. ОК - те са добри, ама не са единствени. Естествено, че щом има успели момичета от тази клиника (крис4ан визирам) - е нормално те да искат да се похвалят и с избора на клиника и с лекаря. Тук също не виждам нищо лошо. Нека има много клиники и лекари, а не 2-ма, 3-ма, за които се чака по цяла година. Крис4ан честита ти радост, лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 324
krisc4an колко опита ин-витро имаш в клиника Селена. От пъървият път ли успя?  Разкажи малко повече, ще е полезно.

# 17
  • Мнения: 3 294
Аз не казвам че има нещо лошо да има повече лекари специалисти , напротив , нека бъдат повече ,за да има повече успели семейства , само казвам как ми прозвуча , мое мнение .
Очакваше се репортажа да бъде за ин витрото при жени над 40 години , но на мен не ми се стори че това е темата . По скоро се наблегна на това че двойките са успели от първи опит в точно тази клиника .  Peace

# 18
  • Мнения: 150
Аз имах късмета да забременея с инсеминация!Но в препълненятя чакалня на доктора контактувам с жени който правят инвитро и както казах предния месец 4 от 5 жени са бременни от раз! Dreаming а ти отлично знаеш как съм забременяла какво стана с предната ми бременност апък аз зная отношението ти към Селена и моя лекар!

Общи условия

Активация на акаунт