Имаме си радост най голяма - Белла е вече щастлива мама!!!

  • 13 373
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Честита ни нова тема,и благодаря на слънцето,че все пак намира време да се погрижи и за това!   bouquet
За кърпичките-първо може да изпитваш болки в болницата и да ти е трудно ставането,второ после си навън на разходка с бебо и той огладнее,нали няма да бягаш до вас да се миеш? Wink

Абе аз като кърмих първия ми син, нямаше такива кърпички, а пък съм го кърмила под път и над път Simple Smile Според мен са излишна екстра, макар че ако карат майката да се чувства по-добре от това, че ги ползва - са ОК. И за да не ви заблуждавам - аз също се подведох и си купих и сега се чудя за какво ще ги ползвам  Rolling Eyes
Мисля че не са излишна екстра,ами удобство.Лятото в жегите като се потим така ли да предложим гърдата на бебо,аз лично бих я поизбърсала поне. Но да стигнем до там де,живи и здрави.Мисля че всяка мама ще намери най-удобния за нея и бебо начин за спрявяне с ежедневните задачи. Peace

# 16
  • Мнения: 1 170
Честита ни нова тема Grinning

Аз искам да попитам тези, които са минали през планово секцио: когато постъпвахте в болницата за изследвания, имаше ли някакви изисквания от типа "гладни, жадни..."  Rolling Eyes ?

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И понеже имам да си връщам един оргомен жест към една от всички вас - искам да кажа следното:

Добре дошъл на белия свят на Радослав на Белла. Изплакал е в 20,25часа големия мъж. Мерките му са 3950гр., 55 см.
Тъщата е много щаслива  Joy
Белла милата много се е мъчила. От сутринта от 6 и 30 е на системи. Успя да ми каже само,че са я преспали с пълна упойка за да я зашият и точно излизаше от упойката когато ми звънна.

Белла миличка пожелавам ти да се възстановиш със скороста на вятъра и по бързо от мен дори. Зетя много да ви радва, да бъде кротък и послушен, и като порасне да се ожени за Симона!!!

Позволявам си да сменя заглавието на темата - дано другите родили днес мами не ми се обидят!!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 858
Знаех си ,знаех си  newsm44  Честито на Белла да и е жив и здрав малкия хубавец! А на мама бързо възстановяване!  smile3525   smile3525   smile3525
А на тъщатата честит и зет и то на нейния ден да се роди! Като по филмите  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 28
Честит голям син на Бела.Да е жив и здрав.Бързо възстановяване на мама.
Слънце,честит ти зет!

# 20
  • Мнения: 64
Честито на Белла!  newsm51Бързо да се възстанови и да забрави преживяното,за да се радва на голеемия мъж!

Направо се разплаках от радост ! спомени

Ей, ама съм и аз Честито и на тъщата ! Wink

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

А на тъщатата честит и зет и то на нейния ден да се роди! Като по филмите  Mr. Green

Аз като и казвах на Белла, че на мойта дата ще роди тя ми се смееше. Много съм щастлива!!!

# 22
  • Мнения: 25
честито на всички мамчета и успех на останалите, такмо викам, че ще съм на първа стр. и гледам публикувани17отговора Grinning Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 659
 Леле, бременността не прощава  ooooh!
 nereneia, стискам палци всичко да мине възможно най-бързо и безпроблемно и при теб  Hug

Аз искам да попитам тези, които са минали през планово секцио: когато постъпвахте в болницата за изследвания, имаше ли някакви изисквания от типа "гладни, жадни..."  Rolling Eyes ?
Polly-Wolly, моето секцио беше в Шейново, а там те искат от предния ден следобяд. От 16.00 спираш да се храниш, а след 22.00 часа ми казаха и вода да не пия. На мен ми обясниха, че не се яде, за да ти е празен стомаха, защото някои жени повръщали, а на празен стомах е по-малко вероятно да се случи. В деня преди операцията ме тестваха и за алергии и анестезиолога ми обясни какво точно ще се случи и така.
 Сега като чета на мамите им казват само по-лека храна да приемат, но може и от болницата и лекаря да си зависи.
 
 Еееееее, най-после Честито синче на Белла - да е жив и здрав юнака От сутринта като видя, че Слънцето е публикувала отговор и си мисля, че е, за да ни съобщи новината. Бързо възстановяване на щастливото мамче

 Слънце, честит ти зет! Много да ви слуша - и теб и бъдещата съпруга  Laughing

 

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 22:24 от veroniki

# 24
  • Мнения: 10 012
Белла, честито бебче! Да ти е жив и здрав Радослав!  bouquet baloni

Слънце, кой като тебе с подаръците днес! Laughing

# 25
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ей, голям бебевалеж съм изтървала днес-да са живи и здрави малките бебешори и да радват родителите си Heart Eyes Hug
Слънце, то вече утре стана, ама сега видях-честит рожден ден-много, много здраве и щастливи мигове за теб и семейството ти Hug
И за утре, стискам ви палци, момичета Peace
Днес бях на ЖК, добре сме, може би ще устискаме още 1 седмица щото главата не е изцяло в малкия таз ама божа работа дали. И да спя наляво-пак се е нагнездила надясно девойката. Поне вече багажа ми е стегнат.
Пък да ви питам нещо, въпреки, че най-вероятно ще бръкна в кошер с оси, какво мислите за купуването на неща за бебето 2-ра употреба? Задавам въпроса с уговорката, че аз съм категорично против малко бебе /и то първо в моя случай/ да обличам или да му купувам вещи от магазин 2 хенд. Не ми е дерт толкова хигиената, въпреки че ми хрумва, ама баси, за ново порт бебе  все мога да отделя 20 лв. Изпратили са ми 2 неща, които хем ми иде да изхвърля, хем ми е неудобно, хем искам да кажа, че не желая да подаряват на бебето ми употребявани неща. Много ми докривя, по-добре 1 нова пижамка, отколкото чувалче втора употреба Sad Явно ще е практика, която тактично искам да прекратя, не става дума за неща от Продавалника или от приятелка ами баш от магазина Crossing Arms
А-а-а-а, докато се разпиша и гледам 7 отговора и то с каква хубава новина Hug Да е жив и здрав малкия голям мъж на Белла, а на нея бързо възстановяване  bouquet Е, Слънце, верно зет ти устиска до твоя РД Joy

# 26
  • Мнения: 1 187
Честит голям мъж,Белла! Да е здрав юнака и да е на мама опора! Party

На теб бързо възстановяване и скоро ви чакаме отново сред нас! Hug



# 27
  • Мнения: 3 621
Белла, честита ти радост и бързо възстановяване

# 28
  • София
  • Мнения: 5 757
Честити принцески на Роси Талева и Шуши13! Честит голям мъж на Белла! Да се ви живи и здрави рожбите и много да ви радват!    bouquet Hug   bouquet Hug Heart Eyes На мамите - бързо възстановяване!  Hug
Глафира, успех утре!  Peace
 

# 29
  • Мнения: 4 428
Еееейййййй, най-накрая се появи най-чаканото бебе  Mr. Green

ЧЕСТИТ ТИ ГОЛЯМ МЪЖ, БЕЛЛА!!!   bouquet  Grinning   bouquet  Grinning   bouquet
Бързо възтановяване  Hug

Поли-Уоли, за изследванията със сигурност трябва да си гладна. Нали се взима кръв  Peace На не е нужно и да не пиеш нищо  Simple Smile

Есме, аз имам някои неща втора ръка. Имам предвид дрешки, де. Не говоря за креватчета и колички, за които според мен не е въобще за притеснение. Аз съм ги купувала от Продавалника, където са си дефакто неща втора ръка. Много са хубави  Peace Аз съм доволна. Все пак дрешките първата година не могат да се износят особено и са си почти нови  Peace
Но за м-н втора ръка не знам  Rolling Eyes Аз мисля, че има забраниха да продават дрехи втора ръка за деца под определена възраст. Аз нямам доверие на тези магазини  Rolling Eyes От къде са ги събирали тези дрешляци, как са ги съхранявали и с разните им там обработки  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт