Пролетта е вече тук, ЮЛЧЕ прави все на пук!

  • 10 928
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • sf
  • Мнения: 10 197
Марти, не се вкарвай в разни филми, дори ида не получиш това утре, пак би могло да има разумно обяснение,а не това ,което първо ти е минало през ума.

И хайде утре при нас,че Яна ще ни бие ако не се съберем  Joy

# 286
  • София
  • Мнения: 114
Честит Рожден Ден на Софи на Герката! Здраве, щастливо детство и много игри! newsm59
Честит Рожден Ден  на мъжа на Ива!  bouquet
Честито на всички именници днес!  bouquet

# 287
  • Мнения: 43
Честито на всички именници и от нас! Да са здрави  и щастливи  newsm51
Иве, да ти е жив и здрав мъжа и много да се гледате      bigdance2
Марти, много романтичен подарък ми изглежда, сигурна съм, че ако не е той ще е нещо подобно  Hug
Елче, добре да си прекарате...
Ние пък утре сме на РД на моя приятелка   ura

# 288
  • София
  • Мнения: 3 414
 Марти ами ако ти подари кола а в жабката книгата?

# 289
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит РОжден Ден и на кака СОфи! Гери да ти е жива и здрава! Весело и щастливо детство! Tada  party023 Tada
Марти ами ако ти подари кола а в жабката книгата?
Марти стискаме палци това да е! Peace

# 290
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Честит имен ден, Тедо, Тошко, Доротея, Бубулечката, Теди Николова, Теодора на Лекси и всички малки и големи именници, които пропускам!
Честит рожден ден, Софи! Бъди винаги весела и добра, както сега!
Честит рожденник, Иве!
На всички весел празник!

Утре съм на линия, ако не ми мине котка път.

Да се похваля, че днес карах от Младост до Овча купел, бях с децата и майка ми. Колата почна да прави някакви проблеми да придърпва, пък и заваля дъжд, но се справих прилично и съм много горда.

# 291
  • Мнения: 1 098
Здравейте! Ние днес се завърнахме. Досега пазарувах, чистих, готвих. Изкарахме много хубаво. Успях да си почина, най- вече от домакинските си задължения  Whistling Мъжът ми беше забравил два сака, така че аз бях без якета, а Дели без грейка. На него му купихме, а аз изкарах с едно елече, добре че беше топло. Дели истински се забавляваше. В хотелът имаше много дечица. Имаше и аниматори, които се занимаваха с децата. от време на време. Ето и снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121156&pid=10936637
Деян истински ме зарадва. Доброто настроение не ме пусна един ден. Честито, Вики Hug
Марти, нещата понякога изглеждат по някакъв начин, отделно и ние с нашето въображение ги подхранваме, а те изобщо не са така. Аз съм почти сигурна, че е ходил да ти избира подарък  Hug
Аз утре съм на линия  Wink
Мими, браво на теб Hug

# 292
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Бубе, очарователни сте  Hug


Търпя критики към заглавието.

# 293
  • Мнения: 384
Здравейте,мили момичета!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!МНОГО ОБИЧ,ТОПЛИНА И ПОЗИТИВНИ ЕМОЦИИ!  newsm51 Two Hearts
На мен ми оправиха светкавично компа!  Mr. Green Доволна!
Иве,според мен са малки са Пигиса и там не ги гледат толкова добре.Особено уикенда е натоварено може и да не ги пуснат.
Предлагам ти Теди или Ариел,ще ти пиша на лични!
Айде момичета ще съм там 16 без 15!Да се почерпим както подобава!  cheers cook sohappy

# 294
  • sf
  • Мнения: 10 197
Янаааааааааааааааааааа, има Нова темааааааааааааааааааааааааааа

Общи условия

Активация на акаунт