ЮЛЧЕТО вече казва МАМО, ти за мен си щастие г

  • 12 059
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета къса ми се сърцето за болничките.Като знам какво е напрежение,деца мрънкат мъж ми в тези моменти ми е крив винаги.
Всички да спят спокойно тази нощ нова седмицата здрави и засмени.
Мими аз не влизам в обещанието на М за родените 07 няма,беше ясно но ме подразни това за програмата за детегледачките.

# 286
  • Мнения: 616
Минавам само набързо преди да отида да приспивам Сашо и виждам още болнички ох дано се оправят всички че направо да ти се скъса сърцето вече .
Вики дай му чай от кора от нар аз и двамата ги спасявам само с това и не му давай пиле колкото и да ти е мъчно че му се яде знам какво ти е защото го преживях миналата седмица как ми се молеше Сашко за супа и салам идваше ми да рева.
А кати дано да и е последната вечер с Т милата измъчи се вече

# 287
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Благодаря ви за подкрепата. Кати все още се гушка в мен и повтаря само нани. Рядко се закача с кака си и се гонят, смеят се, после пак ми е в ръцете. Поне от сутринта не съм видяла нови пъпки, но те са толкова много, че вече не помня кои са нови кои стари.

Ува, скарлатината удря първо в гърлото и сливиците (често я бъркат с ангини), рубеолата има ваксина и той най-вероятно я има сложена около 13мес възраст (морбили, паротит, рубеола). Помисли и какво е ял - да не е хранително пък  newsm78 Ако пък е това защо не помага зиртека?! Не се плаши излишно, нека го види педиатъра  Hug

Пуснах и нова тема --------- >>> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380419.0

Общи условия

Активация на акаунт