Отговори
# 15
  • Мнения: 19
добро утро ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
да сме весели засмени и по олекотени
добре дошла при нас tia denny welcome избрала си правилната диета супер е smile3521
ама хайде да пием и по кафе мен дзверо не ме остави да спя и сме станали още в 6.30

# 16
  • dobrich
  • Мнения: 13
tia denny ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС Hug
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ ХУБАВИ ЖЕНИЧКИ! ЧЕСТИТА БАБА МАРТА - ДА СТЕ ВЕСЕЛИ И ЗАСМЕНИ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА.
АЗ ОТ ВЧЕРА СИ ДАДОХ 2 ДНИ ПОЧИВКА И ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ПРЕКАЛИХ С ЯДЕНЕТО И СЪС ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ. ТАКА ЧЕ ОТ УТРЕ ПАК СЪМ НА ДИЕТА.
2-3 ДНИ СЕ ПОБЪРКАХ С ТОЗ СЕРИАЛ ДЕТО ГО ИЗТЕГЛИХ И ЗАТОВА НЕ СЪМ ПИСАЛА.
ХАЙДЕ СЕГА ЩЕ СИ НАЛЕЯ ОТ КАФЕТО НА МЕГИ И ВИ ПОЖЕЛАВАМ ХУБАВ ДЕН.
ЛАЛЕНЦЕ ЩЕ СЕ СИ ВЗЕМА МЕРКИ УТРЕ И ЩЕ ТИ ГИ ПРАТЯ- ВЕЧЕ ИМАМ МЕТЪР.

# 17
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте момичета и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!
От миналата седмица съм се присъединила към вас благодарение на Suzza, и се надявам да ме приемете във вашите редици Hug
Приятно изкарване на почивните дни и дано да има по-малко изкушения....  bouquet

# 18
  • dobrich
  • Мнения: 13
bubeto  welcome ВИНАГИ СЕ РАДВАМЕ НА НОВИ ХОРА!
ХАЙДЕЕЕЕЕЕ СЪБУДЕТЕ СЕ БЕ СЛАБУШКИИИИИ! МАЙ САМО АЗ СЪМ ТУКА ТАЗИ СУТРИН НО НА ОБЕД СМЕ НА РАЗХОДКА С БЕБО ТАКА ЧЕ СТАВАЙТЕ ПО СКОРО.

# 19
  • Мнения: 37
 Hug Добро утро и добре дошли на новите момичета.ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,ДА СМЕ ЖИВИ ЗДРАВИ ВЕСЕЛИ ЩАСТЛИВИ И НА ПРОЛЕТ МАЦКИ ДИВИ Laughing Приятен ден на всички аз заговявам сега и от утре само на салатки Wink

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Честита Баба Марта!Да сте здрави и засмени,румени,червени!


Добре дошли на новите момичета и много минуси ви желая!  bouquet

Моя кантар взе да ме плаши и ако и утре е така(плюс 2 кг) ще се почва втори етап по бързата процедура.

# 21
  • Мнения: 4 594
Бели небесни мечти,
червени блестящи лъчи,
утринно слънце изгрява –
ново начало ти дава.
Честита баба Марта!

http://www.vbox7.com/play:310c18f2  

tia_denny добре дошла, в тази тема е много уютно и тази диета е прекрасна

та аз докъде съм с храната, ако бъркам някъде коригирайте ме за манджите
вчера готвех мусака от тиквички с кайма и яйце
днес  прясно зеле с пиле , четох че на салати може да се слага сол ,олио , така че го сготвих стандартно
приготвих си за другите дни - марули с риба тон , и консерва скумрия
опитвам се да ям по 2 пъти на ден
като не броя 100гр семки и 3-4 хапчици шоколад елегант и колата лайт - тези три неща много ми помагат да не си тормозя организма ,че нещо ми се яде, а миналият път не ми се отразиха

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 14:56 от yasmina

# 22
  • София
  • Мнения: 6 010
Добър ден, мили момичета!
Добре дошли и на новичките!
На всички желая да сте живи и здрави и идвам да ви закача по една мартеничка!

# 23
  • Мнения: 19
здравете днес кафето е от мен

вчера се изкуших и си опитах 2 парченца халва и 2 бонбона Embarassed Embarassed Embarassed
и днес кантарчето ме наказва но +1.800 нормално ли е чак се отчайвам  newsm12
иначе вчера съм яла
обяд-кисело зеле със свинско
вечеря-маслини и пилешка яхния
давайте съвет къде бъркам или е задържане на вода заради солените работи вчера

# 24
  • Мнения: 10
Добро утро , момичета !
От днес пак влизам в такт ! Трите дни почивка минаха добре , мога да кажа , че не съм се хранила толкова , колкото съм си мислиля , че ще направя ... но вчера нали беше заговезни и хапнах едно парче баница и малко питка ... ииии доста картофи ! Мисля да не губя време за това реших от днес пак да продължавам =) За обяд сигурно менюто ще е до болка познатото - пържола със зелева салата ... Довечера сигурно ще пия и лаксена , защото проблемът при мен с wc-то все още си съществува . За съжаление нямам кантар в момента , за да се изтегля и да видя какви съм ги свършила през почивката ... но по-важното е килограмите да стават по-малко от тези , които бяха като приключих първия етап ... Сега ставам , защото ме чака дълъг ден ...
А на вас ви желая повече минуси и положителни емоции =) !   

# 25
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета!Лек и спорен ден на всички!
Снощи без малко да се изкуша с една баница,ама успях да се въздаржа:)понеже работя в хотел и се храня в ресторанта,нямам голям избор и това еднообразие направо ме побърква...
вчера:
закуска-бъркани яйца
обяд-нищо:)
вечеря-пилешко със зеле
А днес.....ще видим
Още веднъж приятен ден и благодаря за топлото посрещане!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, мацки!
Аз сега съм в почивка и естествено малко попрекалих с хапването покрай празниците, но съм качила само 1,5кг. От другия понеделник 09.03.09г. пак съм с вас. Тази седмица целта ми е с ограничение на количеството храна да стигна килограмите, с които завърших първия етап, за да започна от другата седмица без допълнителни килограми.
Хубава седмица ви желая!

# 27
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте дружина искам само да ви кажа че аз постя така че по малко ще пиша но все така често ще ви наглеждам,а и имам да се подготвям за изпити така че трябва да се стягам Tired А днес се чувствам много зле,а и времето едно такова Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 059
Здравейте, девойки, аз имам проблем с очите и гледам много да не сядам на компа.Иначе при мен май става традиция в събота или неделя да прегреша с въглехидратна храна.Получава се нещо като режима на tia_denny (този,който е бил препоръчан от инструктора и`).Кантарът вече 2 седмици кове 62,5 кг, но поне не съм на +.
Сериозно се замислям за една седмица на Зелевата супа, но не съм съвсем решена,защото ми се струва ,че това е драстична монодиета, но пък има страхотни отзиви от нея.Каквото и да ям все в тази тема ще си пиша,защото всички сте страхотни Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 94
Привет ,дами!Първо да ви честитя баба Марта и да ви пожелая да сте МНОГО , МНОГО здрави и щастливи всички!После (срам не срам ) да ви кажа ,че аз взех ,че удължих почивката покрай рождения ден и покрай всички гости дето ми се мъкнат на гости с какви ли не подаръци.Резултата е + 1.9 днес,но да се надяваме бързо да се стопи - от утре почвам наново.Поне се наядох на какво ли не!Пък и нали Лаленцето каза 2-рата почивка да е по -дълга Embarassed(само дето аз се уливам с въглехидратите Sick).Не ми се карайте  bouquet- инак ви чета ,но направо срам ме хваща да пиша какво ям Sick.
Абито я хвана студентската вълна и чете в несвяст.
На всички лек ден!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт