Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте момичета много се радвам эа вашите минуси аз да ви се похваля вече 14 дни съм почивка и ям каквото си пожелая и не съм качила нито грам но продалжавам с диетата че имам да свалям още 7 кг

# 31
  • dobrich
  • Мнения: 13
ХЕЙ ХУБАВИЦИ ТУКА СЪМ, НЕ СИ МИСЛЕТЕ ЧЕ СЪМ ВИ ЗАРЯЗАЛА. ДНЕС НЕ СЪМ ПИСАЛА ЩОТО НАЧАЛОТО НА ДИЕТКАТА СЕ ПРОВАЛИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА МОЯТА БАБА КОЯТО МИ БЕШЕ ПРИГОТВИЛА ВКУСЕН ТИКВЕНИК НА КОЙТО АЗ НЕ МОГА ДА УСТОЯ- И ДА НЕ Я ОБИДЯ ДЕ.
НО ОТ УТРЕ ВЕЧЕ ПАК СЪМ НА ЛИНИЯ-ВЕЧЕ НАИСТИНА. НИТО СЪМ СЕ ТЕГЛИЛА НИТО СЪМ СЕ МЕРИЛА ЗАЩОТО СЛЕД ТЕЗИ 3 ДНИ АКО СЕ КАЧА НА КАНТАРА СИГУРНО ЩЕ МИ СЕ ПРИРЕВЕ. А СЕГА ЛЕКА НОЩ И МНОГО МИНУСИ БЕЗВЪГЛЕХИДРАТКИ.

# 32
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравейте,сладурани!И аз като Лаленцето съм качила 1,5 кг от както съм в почивка и мисля на 9.03 да почна втори етап,ако продължа да качвам.Срам ме да пиша какво хапвам и колко въглехидрати поемам на ден. Embarassed Но най вече ми е проблем,когато вечер с мъжо седнам на масата–ракийка,салатка,мезенце,вечеря и оттук идва проблема ми,а спокоино мога да не вечерям,не бих се сетила дори ако съм сама.
Желая ви лека и спокоина вечер!

# 33
  • Мнения: 52
Такааа ето ме отново но не за да дам и аз минуси а за жалост плюсове smile3511 smile3511 smile3511.Елица ти поне си имала повод а аз?Не се притеснявай те както са дошли така и ще си отидат.Този уйнкенд направо се улях.И за тези 2 дни сам качила 900гр. днес тежах 74,900.Я да видим утре какво ще каже кантърчето лйбимо newsm17.Но хубавата новина е че днес ходих и се записах на фитнес  newsm39така че да се надявам да се стегна в ръце и да го посещавам често.Ами толкова от мен днес ако мога и ако имам утре приятни резултати сте пиша smile3523.Приятна вечер момичета.  newsm51

# 34
  • Мнения: 1
Момичета, здравейте. Направо ме е срам, че чак сега пиша. Пропуснах на Ели рождения ден, пропуснах и баба марта.....но много тичане и анганжименти имах тая седмица. И аз последните дни се надъних яко с шоколадчета, пърж.картофки, месце, баничка и още куп гадорийки. Бях стигнала 75.4 кг, а сега съм 76.2 кг. Не съжалявам, защото здраво си угодих на душичката.
Сега съм пак тука и съм оптимистично настроена (както винаги).
Честит национален празник на всички родолюбиви безвъглехидратки  Heart Eyes

# 35
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро и от мен!И честит празник!
Досега всички сме в плюсове,не е ли време някой да се похвали с минуси?Май се оказа,че всички сме в почивка изведнъж? Laughing
Хайде,кафето е от мен днес.

# 36
  • Мнения: 4 593

честит 3-ти март

и аз съм в застой седя си на -2, без да съм прегрешавала, дано и днес устоя на многото ядене

# 37
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА! ЯВНО НАИСТИНА ВСИЧКИ СМЕ В ПОЧИВКА. МОЯ КАНТАР ПОКАЗА +0.900 И ОТ ДНЕС СЪМ ПАК НА РИНГА. УТРЕ ИМА ЛУННА ДИЕТА - ДА ВИДИМ КОЙ ЩЕ ИЗДЪРЖИ И ТОЗИ ПЪТ Laughing Laughing . ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЩЕ СЕ ВИДИМ ПАК ДОВЕЧЕРА ЧЕ ДНЕС ВРЕМЕТО ЩЕ Е ХУБАВО.

# 38
  • София
  • Мнения: 626
Добро утро!
Вече имам грях-вчера толкова много ми беше паднало кръвното,че роднините се изплашиха.....
за това си пийнах няколко глътки кола лайт,съжалявам,че го направих,но нямаше начин-пих лекарства,пих вода-нищо!И реших няколко глътки и да видим какво ще стане-и стана Hug-кръвното ми се покачи малко.Лелеле колко ме е яд сега. #Cussing out
Ох..а за днес какво да си приготвя-нямам идея.Сега ще отскоча до Пикадили и ще си харесвам там на място.
Лек и успешен ден момичета!  bouquet

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 12:03 от bubeto

# 39
  • Мнения: 1 620
Изобщо няма да ви разправям какво ядох 3 дена ooooh! Embarassed
Такова плюскане от НГ не бях правила Shocked
Изобщо не мисля да сетегля че ще взема да се отчаям и депресирам, но так акато гледам са поне +2 кг. тези празници не и се харесват  Tired то домашни софри , кръчми, пак софри ooooh! Ма как са ненаядох и аз бе  hahaha
Днес  станах рано и си опекх едно  пиле с идеята да ям само от него, обаче още докато се печеше забърсах шпек че бях гладна Rolling Eyes Луда работа..... и тоя търбух дето го имам  ooooh! то като гледам цялото пиле ще си го хапна като стой па гледай.
Ох, да минават празниците да си влезна в ритам че ще се  #2gunfire

# 40
  • София
  • Мнения: 6 010
Честит празник, момичета!

Явно всички сме се усвинили покрай празниците, но аз утре ще пазя лунната диетка, та се надявам тя да помогне малко и събирам групичка да започнем заедно от 09.03.09г.
Хубав ден!   bouquet

# 41
  • Мнения: 94
Привет и от мен и честит празник!Сега ставам,че до 4 имахме гости.Смятах да почвам режима,но ядох тази сутрин ( в 13 часа ) плодове,че ми беше много утрепано!
bubeto - недей се шашка толкоз - не си прегрешила щом се е налагало.Прегрешение е само ако се изкушиш Wink.Аз снощи пих 50 грама от един сладък италиански ликьор и тази сутрин сякаш стадо слонове ми ходят в главата.
Лек ден ви пожелавам и отивам да търся аналгин..

# 42
  • Мнения: 10
Момичета , нахокайте ме , моля ви ! Просто не мога да се търпя ... Не знам дали е заради това , че очаквам МЦ или заради нещо друго , но вчера цял ден бях на месо , а вечерта наистина не издържах и ядох малко жито .... днес пак обядвах месо ... а сега пак ям жито  Cry Не знам , наистина ми се хапва нещо различно ... но от утре наистина се стряскам и почвам сериозно ! Не може то така ! Че и нямам кантар , аз за това сигурно съм се отпуснала ! Февруари почнах от 4-ти и този месец май ще е така =( Май май почна ли хич не трябва да я спирам ... уф , направо така съм си насъбрала ... =( Разстройвам се .... дали е заради това , че съм си в къщи ... нз нз ...
После пак ще пиша , а сега ви оставям ...
Лек ден ви желая ! =)

# 43
  • Мнения: 19
здравейте мацки
абе някой урочаса ли ни какво става само плюсове smile3511 smile3514 newsm12
и аз не мога да се похваля с минус е не е като вчера явно наистина съм задържала вода защото днес нещата са добре
ЗАПИС -утре за луната че поне ми изглежда лесна сутринта ще хапна и до другата сутрин ще е по  добре а и съм на работа
само да не стане работата -една патка мислила мислила Joy

# 44
  • Мнения: 37
Здравейте и аз съм с +,ама нали и постя,юе ми идва и нещо съм се разболяла ,абе направо и аз имам чувство че са ни урочасали newsm78 Иначе дрехите ми си стоят все така широки Peace

Общи условия

Активация на акаунт