Отговори
# 390
  • dobrich
  • Мнения: 13
МОМИЧЕТА И КРУМЧО ВИ ИЗПРАЩА МНОГО ОЗЪБЕНИ ЦЕЛУВКИ И ВИ БЛАГОДАРИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!
СУЗИ А ЧЕСТИТО ТИ ИМЕННИЧКА И СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСИ КРАСИВОТО ИМЕ.
ЕТИ ХАЙДЕ МИЛА УТРЕ Е ЛУНАТА И В СЪБОТА ТЕ ЧАКАМ НА ПЛОДЧЕТАТА.
АЗ ЗАПОЧНАХ ПЛОДОВЕТЕ СЛЕД КАТО ОТВОРИХ ХЛАДИЛНИКА- НАТЪПКАН СЪС САЛАМИ, МЕСО И ШПЕКОВЕ + ЗЕЛЕНЧУЦИ И УСТАНОВИХ ЧЕ ПОВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ГИ ГЛЕДАМ . И ЗАТОВА РЕШИХ ДА ПРОМЕНЯ МАЛКО НЕЩАТА НО ЕТО ЧЕ ВЕЧЕ ПАК МИ СЕ ХАПВА МЕСЦЕ- СЕГА ОТВАРЯМ ХЛАДИЛНИКА И МИ ТЕКАТ ЛИГИТЕ. НО ЩОМ СЪМ СЕ ХВАНАЛА НА ХОРОТО ЩЕ ГО ИГРАЯ ДО КРАЯ.
ДНЕС СЪМ ХАПНАЛА 1БАНАН 1ЯБЪЛКА 2КИВИТА 2КАФЕТА 2ЧАЯ И СЪГРЕШИХ КАТО ИЗПИХ ЧАША ПИЛ.СУПА(от тези дето ги рекламира една кака- гладна съм,гладна съм и т.н)

# 391
  • Мнения: 37
Е дано и аз да изглеждам пак много добре като се има предвид че родих на 19 Laughing,ама секцио  Rolling Eyes

# 392
  • Мнения: 94
Поли - по-добре зеленчук отколкото от тази супа..Нали уж на хоротооооооо smile3506.Честито ви зъбче !Нека останалите въобще не ги усетите кога ще изникнат!
На Suzza да и е жива и здрава именничката и нека само радост да има в детските и очички!
МИГЛЕНА МИТЕВА - напредваш яко!БРАВО! smile3501
eti_88,приятелко.....50 кила не се хвърлят ей - тъй лесно ,освен ако нямаш хиперфункция на щитовидната жлеза,а това си е опасна болест - не се радвай на така свалени кила...
ivanakostova и всички момичета , които не съм  поздравила - добре дошли в отбора!  bouquet
Да допълня и аз темата , на която отговаря Лаленцето : Разликата с Аткинс е за мен е основно в това,че  там ядеш мазно на корем и пак сваляш,а тук се стараем да не ядем много мазничко - гледаме сухите месца,по-постнички и от време на време подслаждаме с нещо  по-така...

# 393
  • Мнения: 37
ЕЛИ НАЙ НАКРАЯ СЕ ПОЯВИ,ЛИПСВАШЕ МИ ВЕЧЕ А И АБИНКА НЕЩО СЕ ГУБИ smile3518

# 394
  • Мнения: 1 817
Здравейте, красавици!
Приемате ли нови попълнения в редиците?  Wink
Ще се радвам, ако ме поканите при вас!  Grinning

# 395
  • Мнения: 19
добре дошла зима welcome
винаги приемаме нови интусиасти ще видиш че когато има с кого да споделяш е много по лесно

# 396
  • Мнения: 94
ZiMa - добре дошла и от мен!Често се случва да си чета тук- таме и после да забележа,че нейде съм чела мнения на "новите постъпления".И веднага се сетих.Надявам се,че след обиколките през плодовете,зеленчуците и доктор Ото "незнам си кой",най-сетне си ни открила..Още повече ,че доколкото помня в постовете ти навсякъде прокламираш точно нашият режим.Истнска фенка си ни,само дето в петата ни тема се записа и ни забрави Joy...Надявам се да не ми се сърдиш ,че съм толкова подробна(просто имам добра памет и ми направи впечатление ,че отдавна си открила правилния режим,но все още се луташ безцелно , вместо да се хванеш здраво и да свалиш онези 10-12 кила ,които не харесваш)Simple Smile))))))...
На правилното място си!Хайде да видим ще удържиш ли с нас:)!
Ети,мила - никак не съм се загубила..ама нали съм на плодове(и зеленчуци) още и гледам да не се мотам да пиша много ,че да не се изкушаваме взаимно - аз вас с плодове ,а вие мен с месце,макар ,че чета по няколко пъти на ден.
Абито продължава да учи за последният изпит (не много усърдно ,че още има време), и след като почина 4 дни(сигурно затова не пише) днес вече балансира менюто с "безвъглехидрати" и наблюдава ефекта "колко точно се качва през кратка почивка"- за сравняване Joy Joy Joy...
Този ефект всички го знаем,но тя е твърде далеч от рекорда ми от 3,300 кг за 2 дни безпаметно ядене  Embarassed...

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 21:54 от Elica.

# 397
  • Мнения: 1 633
Аз съм болна и за елия ден хапнах 3 крила преди малко.

# 398
  • Мнения: 86
Ето сега...да ви се представи най-несериозния човек на света...следобед неиздържах на главоболието и си дръпнах една картофена салатка със пържен сафрид и 1 филия хляб от рязания...абе общо взето се "усрах" като за световно.Та...от утре пак с начале.... (и да си кажа че се чувствам адски гузна за което...) smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

# 399
  • Мнения: 94
беба28 ти напоследък нещо "сдаваш багажа"...Тази година вирусите са изключително силни май...и упорити...
Ако си близо до края на етап ти препоръчвам да изкараш един ден на киви -колкото можеш яж..Ефекта от това съм го изпитала лично и мен ме пресече веднага и оздравях...Ако ли не - ти си знаеш,но поне яж зеленчуци - малко витамини и микроелементи да поемеш.Дано оздравееш бързо и да не заразиш малчо..
ivanakostova - ние на това му казваме,че си за тиган.Тука сме няколко"специалистки" Joy,дето сме много лоши и много се караме #Cussing out,така че ако искаш резултати - хващай се сериозно...За глава ти изписвам веднага аналгин или нурофен...и никакви картофи!

# 400
  • Мнения: 52
Добър вечер на всички момичета,Поли поздравления за зъбчето и внимавай че сега ще започне да ви хапе newsm47.Ети 88 ти вече си наполовина вижда му се краят давай все така smile3501. Елиза ти колко време си на плодчета и колко кг. вече си свалила-поздравления за волята ти newsm10. Аз от днес сам за кратко на тази диетка от която сам много доволна и сега првя Лунната диета до утре дано устискам newsm17 newsm17 newsm17.започнах с 75,500 тази сутрин.Сте пиша в събота колко са се махнали оттях.Приятна вечер и умната newsm51.

# 401
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЗИМА ДОБРЕ ДОШЛА В НАЙ-ВКУСНИЯ РЕЖИМ ЗА УБИВАНЕ НА ГАДНИТЕ КИЛОГРАМИ!
ЕЛИ ДО КОГА СИ НА ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЦУЧИ?
БЕБА СКЪПА ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ОЗДРАВЯВАШ БЪРЗИЧКО И АКО СЕ НАЛАГА ДА СПРЕШ ДИЕТАТА ЗА МАЛКО ОСОБЕНО АКО СИ НА АНТИБИОТИЦИ ЩЕ ТРЯБВА ДА СИ ХАПВАШ.
ИВАНА ПРЕГРЕШЕНИЯТА СА ПОЗВОЛЕНИ ПОНЕ СЛЕД СВАЛЯНЕ НА 5кг Simple Smile Simple Smile Simple Smile
МЕГИ БРАВО И ТИ ДОБРЕ СЕ ДВИЖИШ НАДОЛУ.
ДРЕАМ ИЗЧЕЗНА НЕЙДЕ БЕ ДУША.
АБИТО ДА СИ ВЗИМАШ ГАДНИТЕ ИЗПИТИ И ДА СЕ ВРЪЩАШ ПРИ НАС ЧЕ ВЕЧЕ МНОГО МИ ДОМЪЧНЯ ЗА ТЕБЕ А И ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ИМАМЕ НУЖДА ОТ ХОКАНЕ - ТЯ НЕ ЧЕ ЕЛИТО НЕ НИ УДРЯ ПО ЕДИН ТИГАН Mr. Green Mr. Green Mr. Green
СУЗИ ВНИМАВАЙ С БАНКЕТА ТАЗИ ВЕЧЕР ЧЕ МОИТЕ БАНКЕТИ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КАК СВЪРШВАТ С  fight

# 402
  • Мнения: 1 817
Благодаря за топлото посрещане!   bouquet

Ели, много ти е добра паметта! Аз плодовете още ги прилагам, но от време на време за здраве, защото се налага!  Peace Обаче имам още да свалям и се лутах...Със зеленчуците също посвалих, но всяка диета, която налага ограничения, омръзва!  Wink Ото не съм го прилагала, защото не ми стана интересен... Laughing А след като се записах в петата тема, ви загубих следите. Сега едва ви открих. То има и нвд с мазнини, и Дюкян, и не знам още какво си, та бях решила, че не пишете вече. Но ето, че ви намерих и се присъединявам с пълна сила!  Hug 

От понеделник обявих война на килата и сега чакам да видя резултат. Основно съм на плодове и зеленчуци през деня, а вечер хапвам риба и зеленчуци или салатки. Е, когато ме нападне глад, хапвам и кисело мляко или прясно сирене, или шепа сурови ядки, или черен шоколад. И да не забравя това, че си пийвам червено винце!  Laughing За 3 дни свалих 1,5кг и един панталон ми стана леко широк, но като се гледам в огледалото и ми се струва, че съм качила  #Crazy . Не знам защо така...Явно съм тотално сбъркана, знам ли... Whistling Решила съм обаче от утре, когато ми е пети ден да махна всички глезотийки, които до днес си позволявах и да изкарам една-две седмици на плодове (или без тях?  Thinking ), зеленчуци, риба, пиле (а може и без него да мина, че хич не обичам месо!) и яйца.  Naughty  И все пак да ви питам...Възможно ли е да напълнея от тази диета?  newsm78

# 403
  • Мнения: 86
вече за втори път май чета че на някой кантара му показва минус а се виждат в огледалото +....това е невъзможно и НЕ от тази диета не се пълнее!
Момичета....всичко хубаво ама аз като човек който е бил на ръба на болестта искам да ви предопредя да внимавате!Яжте всичко което пише и не се ограничавайте от нищо позволено!не намаляйте порцийте "за да отслабна по-бързо"!!!!Много внимавайте!!!При  мен добре че беше мъжът ми че да се усетм на къде съм тръгнала...лятото след като спрях да кърмя почнах за 1 път диетата....само да я пробвам и уж по-малко да слбея,по-малко,по-малко и накрая нищо.докато незапочнах да повръщам и малкото което ядях!Добре че се усетих мавреме!!!Така че мили момичета ВНИМАВАЙТЕ МНОГО И ХАПВАЙТЕ СТАБИЛНО!
Нека е от позволените храни но да е стабило!!

# 404
  • Мнения: 19

варя кафето и тази сутрин и на работа
момичета викате че добре вървя ама това са кг.качени през почивката ейсега като почна другите и ще задържам Crossing Arms
ивана ти от нашата ли диетка си почнала да повръщаш
сега ше бягам.успех на луничките днес

Общи условия

Активация на акаунт