Отговори
# 345
  • Русе
  • Мнения: 244
Говорих с Рени, журналистката от Форум, инфото за карнавала е излязло в четвъртък.За съжаление няма да е в Русе и не може да присъства.Моли ако може да съберем снимков материал и тя ще отрази вече проведеното събитие. Та в тоя ред на мисли , който е  с дар-слово като Пеония или Джаста може да спретне едно резюме на карнавала и да и подадем информацията.

Пожелавам Ви успешен и ползотворен и с много радост в детските душички карнавал.
Жалко че ние няма да сме там , но пък духом съм с вас. Hug

# 346
  • Мнения: 662
Момичета успех утре   bouquet  bouquet  bouquet
останалото го написах в другата тема Mr. Green

# 347
  • Мнения: 1 523
gudzy ,благодаря за съпричасността!  bouquet

# 348
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Гудзи Hug

   Айде момичета,на добър час да ни е!!!!   newsm10
Който иска по ранко за кафе в лоби бара  food010

# 349
  • Мнения: 470
Момичета сигурна съм че ще е успешен утре карнавала.И ние ще дойдем.Но таткото е на работа и сигурно нямада мога да дойда по-рано.Той каза че ще ни вземе да ни докара към 10 и да постои един час ако може,та няма да мога сигурно много да съм в полза освен ако не се намери някоя добра кака  Wink.И аз имам костюм  Grinning.
Хайде до утре  Peace

# 350
  • Мнения: 395
Аз ще взема дяволските атрибути и заешките от миналата година, ако някой иска да се накичи в последната минута Simple Smile))
Предполагам към 8.30- 8.45 ще съм на линия  Peace

# 351
  • Мнения: 6 645
Стомаха ми е свит,естествено.
Дано да бъде щур и весел ден ! Praynig

# 352
  • Мнения: 1 523

Дано да бъде щур и весел ден ! Praynig
Ще бъде! newsm10

# 353
  • sofia
  • Мнения: 7 477
весел и усмихнат ден днес моми4ета  bouquet

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
От Пловдив ви изпращаме пожелания за успешен ден и много настроение   bouquet

# 355
  • Мнения: 470
Аз първа да се разпиша след карнавала  smile3501 smile3501 smile3501  newsm51 newsm51 newsm51  за всички момичета.Купона беше невероятен.
Очакваме когато си отдъхнат всички да кажат резултата  Peace.

# 356
# 357
  • Мнения: 1 290
Буми,браво за оригиналния костюм на Коцето!

Приходите от карнавала са 1 900лв.Малко по-мако от миналата година,но и това си е добра сума.

И сега ще напиша нещо неприятно.Една от нас ОРГАНИЗАТОРКИТЕ е вдигнала едно дете от стола му,за да настани своето дете,защото била ОРГАНИЗАТОРКА.Майката на въпросното дете ми се оплака,тръгвайки си много възмутена.Ако така ще правим,догодина няма да има кой да дойде на карнавала.И със сигурност въпросната възмутена майка няма да дойде.Не я познавам,не знам коя от нас и е вдигнала детето.Случката е много неприятна и аз честно казано не искам да повярвам,че това се е случило.Няма да коментирам повече,съветвам ви и вас да не коментирате.Коя от нас го е направила,си го знае и се надявам да е било недоразумение!

# 358
  • Мнения: 470
Деси сериозно ли,не вярвам на това,никоя не би го направила.Сигурна съм че е било някакво недоразумение.

# 359
  • Мнения: 6 645
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361305
Ето снимки и от мен.
kabzimalka , много тъпо наистина.И на мен не ми се вярва ,ама пък не намирам смисъл някой да си измисля такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт