Отговори
# 360
  • Мнения: 4 406
що да не опорочим хубавият празник.... да не забравяме, че сме в БГ...
но, да ви кажа, като знам с какъв жар организирате проявата, съвсем не ми се вярва това да е реална случка...просто не ви прилича, затова се съмнявам, че може да се случи.

# 361
  • Мнения: 1 523
Не виждам коя от нас ще иде да вдигне дете от стола му  newsm78.Водещия нали обяви майки и татковци да носят столове за игра.Аз занесох 2 стола,дори ме питаха имате ли дете-да играе.

# 362
  • Мнения: 470
Ето и от мен малко снимков материал,след като спряхме да се страхуваме и да плачем.За малко да развали моята малка фея целия празник и покрай нея не можах да снимам други и да направя нещо друго.
http://ivelinanikolova.multiply.com/photos/album/1/Karnaval_DBM_Ruse_2009#1
Колкото до случката да не би нещо между децата те самите да не са се разбрали.Не вярвам никоя майка да постъпи така,независимо дали е организаторка или не.Ако е такава случката дано тази с която се е случило обясни как стоят нещата от нейна гледна точка.Не бива да се обвинява прибързано.

# 363
  • Мнения: 6 648
Това за някоя игра ли е станало?

# 364
  • Мнения: 470
Илиянка много хубави снимки.Какви сте ми сладки всички   bouquet.
Буми полицая е много готин  Laughing

# 365
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquetСърде4ни поздрави моми4ета Hug

Имам молба към Деси PraynigМОля те, и вие моми4ета,изберете най-хубавите (според вас ) снимки (около 10ина) и ги пусни Деси в пощата, заедно с инфото за карнавала за да ка4и Криси вси4ко в сайта Peace

Направете го когато можете,сега си по4инете  bouquet

# 366
  • Мнения: 1 168
И на мен не ми се вярвада е станало. Поне не е била някоя от нас.
Много ми е интересно, въпросната майка защо не казала за коя точно от "организаторите" става дума. За  да разпознае, че е от организаторите, значи е била с таблека. Ние с баджовете не бяхме 100 човека. Що не е казала коя е била, да се изясни на място драмата и да получи детенцето и/или майката извинение от съответния "организатр". Съжелявам Деси, ама няма как да не се коментира просто.

Илианка, прадполагам, че става дума за играта дето обикаляха около едни столове и при знак от водещия, всеки сяда, който остане прав излиза от играта.

Като изключим това последното дето "сра на метеното" /ще ме извинявате, ама се ядосах малко/, карнавалът беше страхооотен. На мен ми беше много весело Laughing. Щерката също изглеждаше доволна, колкото и да не разбира, а дядо и още повече Mr. Green
снимки ще кача по-късно

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 17:18 от irina_vas

# 367
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Искам да кажа , че Карнавала беше много хубав, момичетата-и маскираните и немаскираните - невероятни бяхте   bouquet! Ние миналата година неуспяхме да се класираме и да дойдем , но тази година макар и закъсняли с 10 минути...успяхме да присъстваме и сме много доволни-аз  Hug че видях лицата зад никовете  bowuu децата ...че бяха на карнавал, после видяха река Дунав, Румъния къде е ...и въобще бяха на пътешествие....сега отидоха да ловят риба  Mr. Green на р.Янтра
Почерпила от вашият опит в правенето на карнавали....продължавам с подготовката на нашият!

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 18:09 от Дидка

# 368
  • Мнения: 104
Браво за хубавия карнавал.  bouquet  bouquet  bouquet на организаторките.  bigdance2 Моя звяр добре се позабавлява, а аз мислех,че е още малък. newsm35 newsm35 smile3533 smile3533
Надявам се да публикувате много снимков материал, от който да си "открадна", че аз заредих батериите на апарата, но ако ги бях сложила и  взела добре щеше да е ooooh! Embarassed

# 369
  • Мнения: 395
  bigdance2 Беше супер карнавал...аз съм изтощена- не знам за вас Simple Smile
Имах до последно опасения, че никой няма да дойде, но резултатът ( финансовия) ме успокоява. Ама можеше и повече  Joy

Всяка година се появява и по някой недоволен от нещо...няма как да го избегнем това, но дано 99,9% от присъствалите да са останали доволни  Peace

# 370
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501 Браво момичета! От снимковия материал виждам, че сте се справили блестящо!
Запазвам си правото да ближа рани от съжаление, че Русе ми е толкова далеч.
Децата изглеждат невероятно / пък и не само малките  Peace/
  bouquet  bouquet

# 371
  • Мнения: 510
Браво на момичетата! Много труд сте хвърлили да се забавляват малчуганите.
Благодаря на Дидка, че ме "прихвана" на идване  Grinning и информира всички за писмото.
Страхотни сте!   bouquet

# 372
  • Мнения: 1 291
Момичета,за да каже,че е от организаторките,значи е била с табелка.Но искам да вярвам,че е станало недоразумение.Просто и аз не мога да повярвам,че някоя от нас ще вдигне нечие дете,за да седне нейното и т.н.За това ви помолих да не коментираме.Написах го,просто за да знаете,защото тази майка наистина беше много бясна и със сигурност ще разкаже на още десетина майки и така ще ни излезе лошо име.Не обвинявам никого и няма да се задълбочавам повече.Всички дадохме най-доброто от себе си за този карнавал.Получи се страхотно.Винаги ще има някой недоволен от нещо.

# 373
  • Мнения: 1 168
Да бе, Деси, ама не можеш да напишеш, че със сигурност е станало така и да обвиняваш някоя от нас. Ами аз пък ще ти кажа какво разказа майка ми за въпросната игра /понеже аз повечето време бях навън и не съм присъствала/. Играта се е провела два пъти, за да могат всички да се изредят. Втория път са останали празни столове и водещият е поканил и деца  от първата игра да се включат, но не е имало достатъчно желаещи, така че са махнали столове. Не знам колко бясна е била дамата, но освен ако детето не е било във втората игра е можела да го пусне пак. И пак казвам като някой ще обвинява някого, да го направи конкретно и директно, иначе все едно не е станало нищо.
А иначе винаги ще има някой от нещо недоволен /напр. миналата година от  пукането на балоните/, който ще каже на още 10 че не е доволен и за тази цел не е необходимо някоя от нас да се намесва.
А след като дамата не си е направила труда да каже за кого става дума не може тя, а след нея и ти /защото ти не предположи, а обвини/ да обвинявате "неизвестен извършител" демек ОРГАНИЗАТОРИТЕ. 

# 374
  • Мнения: 6 648
Да, Деси наистина по-добре да не го беше писала.
Аз от първия ти пост разбрах ,че някоя от нас е дигнала дете от маса като е казала ,че е от организаторите и е настанила нейното.А то ставало въпрос за игра и просто дамата била с табелка.
Много тъпо и изпаряващо ентусиазмът .

Общи условия

Активация на акаунт