Отговори
# 375
  • Мнения: 2 577
Браво   bouquet Супер сте момичета  Hug

Карнавалът изглежда наистина прекрасен, а и всички са се забавлявали страхотно  Hug

Поздравления, за труда, усилията и най-вече любовта, с който постигнахте всичко това  Heart Eyes  
 newsm20
 

# 376
  • Мнения: 1 196
Браво и от Плевенската група, момичета.    bouquet

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 07:45 от TINA

# 377
  • Мнения: 470
Момичета кажете финансовия резултат  Praynig,забравете всички негативни емоции  останете само с положителните и с това колко добре се справихте и всичко си е заслужавало.

# 378
  • Мнения: 1 270


Приходите от карнавала са 1 900лв.Малко по-мако от миналата година,но и това си е добра сума.


# 379
  • Мнения: 470
skrita FUstA    Embarassed,благодаря ти къде съм спала незнам.Четейки с големите букви за проблема съм изпуснала началото и най-важното  Confused

# 380
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Поздравления момичета.Великолепни бяхте  bouquet  bouquet  bouquetКолкото можем-дадохме двойно повече....

   Четейки за проблема Rolling Eyes....си мисля да не би аз да съм въпросния "организатор" Embarassed...ама бях без табела пък в този момент Mr. Green....Та включих се в играта със столовете,за да я направя по-интересна...и аз бягах около тях...и като казаха "стоп" седнах на едния стол....,но секунда по -късно станах и поканих най-близкото детенце което беше до мен право да седне...даже не го познавах...,нито чие е,нито кое е...само помня,че беше момиченце и малко преди да свърши карнавала то ме намери в навалицата и ми благодари,че съм му отстъпила стола... Grinning
Ако съм причина за подобен род скандал....искрено съжелявам и се надявам да не съм огорчила някого....старах се да забавлявам децата,всички в това число....от което опашката ми серозно пострада Cry Laughing
Още веднъж-надявам се да не не съм причинила разочарование някому.....ако е така-  било е неумишлено....

# 381
  • Мнения: 1 168
Не ще да става дума според мен за този случай. Дамата е казала, че някой е вдигнал нейното дете от стола. Освен твойта майка да се е оплакала... Joy

Айде да ти видим снимките. Не си ги крий самои за себе си! Naughty
Ето ги и моите: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361594&pid=11447648

Момичета, след като карнавала премина да питам ще правим ли работна среща, и  да напомня, че трябва и до Брестовица да се ходи. Тйк като от трите недели, които останаха в месеца, едната е Великден, казвайте как ще се отганизираме. Остават 2 недели - 12.04 /цветница/ и 26.04. Кога  ще ходим в Брестовица и кога ще пием кафе? Ако трябва ще пропуснем срещата, ако сметнете, че няма нещо належащо, но ходенето в Брестовица няма как да пропуснем!  bouquet

# 382
  • Мнения: 1 291
Иринка,никъде в моите постове не съм обвинила някого.Нито пък ми е посочена конкретна мама,нито знам подробности.Просто като си тръгваше въпросната майка,мърмореше и аз я попитах има ли проблем.Слизайки по стълбите,тя ми каза това,което и аз написах.Не съм я гонила,за да чуя подробности.Поне три пъти написах,че не искам да повярвам,че това се е случило и че най-вероятно е недоразумение.

Съжалявам,ако съм ви огорчила с написаното,но исках да го знаете!

# 383
  • Мнения: 758
Привет и от мен мами!
Големи поздравления за организацията! Моето дете също се забаляваше, но за моя сметка Simple Smile Голям зор за ходи в механата :
А и финансовите успехи са добри.
А м-у другото остана ли много стока?

# 384
  • Мнения: 6 648

И сега ще напиша нещо неприятно.Една от нас ОРГАНИЗАТОРКИТЕ е вдигнала едно дете от стола му,за да настани своето дете,защото била ОРГАНИЗАТОРКА.Майката на въпросното дете ми се оплака,тръгвайки си много възмутена.Ако така ще правим,догодина няма да има кой да дойде на карнавала.И със сигурност въпросната възмутена майка няма да дойде.Не я познавам,не знам коя от нас и е вдигнала детето.Случката е много неприятна и аз честно казано не искам да повярвам,че това се е случило.Няма да коментирам повече,съветвам ви и вас да не коментирате.Коя от нас го е направила,си го знае и се надявам да е било недоразумение!
Това се е баш обвинение и гадното е ,че е насочено към всички нас .Ако е към някой конкретно ,той би могъл да се защити .А така всеки започва да си мисли за всеки и дали пък някой няма да си помисли ,че той/тя / го е направил.
Можеше да го напишеш по-късно или да кажеш на среща ,а не първият ти пост след карнавала да е този .
Изкарахме добре и пари събрахме ама пък не се държахме добре с другите майки!Колко сме невъзпитани!

# 385
  • Мнения: 510
Маги, що не те видях Rolling Eyes Ако те бях мярнала щях да ти се обадя.
Моя сладур пък вися на онази количка във фоайето, до машините за топчета. Tired
Нямах никакъв шанс да глашатайствам за писмото...здраве да е. С малък хулиган какво друго да стане.
Много ми харесаха черната маца и котарака в чизми - я се обадете кои бяхте Simple Smile
И онова малко съкровище с топчест рошав костюм на тигър, и дечицата и майки в народни носии - абе всички бяхте много сладки!

# 386
  • Мнения: 758
Маги, що не те видях Rolling Eyes Ако те бях мярнала щях да ти се обадя.
Моя сладур пък вися на онази количка във фоайето, до машините за топчета. Tired
Нямах никакъв шанс да глашатайствам за писмото...здраве да е. С малък хулиган какво друго да стане.
Много ми харесаха черната маца и котарака в чизми - я се обадете кои бяхте Simple Smile
И онова малко съкровище с топчест рошав костюм на тигър, и дечицата и майки в народни носии - абе всички бяхте много сладки!

Котаракът в чизми беше Джаста Праста, а котаракът peonia.
Ами не знам как не си ме видяла, аз постоянно тичах след Георги, който бягаше към механата е все викаше айде да ходим на едно място !?! не знайно кое е това място, а има ни на една от снимките които са публикуване.

# 387
# 388
  • Мнения: 510
Моя грешка  Embarassed по едно време бяхте съвсем до нас, но си се променила  Hug извинявай, мила

# 389
  • Русе
  • Мнения: 611
Аз мисля, че никоя от нас не е в състояние да направи подобно нещо.По скоро е имало някаква подобна ситуация на тази която описва Джаста и понеже хората обичат да си украсяват хайде веднага сме си уредили децата понеже сме организаторки.А освен това 90 процента от нашите деца са малки и изобщо не са участвали в игрите.Много е гадно това и на мен лично ми помрачи цялата радост от добре свършената работа.

Общи условия

Активация на акаунт