Отговори
# 15
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!
да сте бели и червени румени засмени
честит имен ден на всички ,които днес празнуват!!
Аз ви черпя за моята  мартеничка-Марти

уви не мога да справя с картинките

# 16
  • Мнения: 377
                                     
Честита Баба Марта! Много здраве, щастие и късмет!               Честит рожден ден на Вики! Много здраве, късмет и усмивки с които да радваш мама и тати!


Честит рожден ден и на Vihrogonche! newsm59
Болните дечица да оздравяват по-бързо!
Много усмивки и Hug на всички през новият месец!

# 17
  • Мнения: 3 166
Честит Рожден Ден на пораснала шоколадка Вики! Да е жива, здрава и все така изпълнена с мнооого енергия. Да расте все така буйна, бъбрива и контактна! Шерче, честит ви празник!   bouquet Целуни порасналото си момиче от мен и моите мъже!

Честит Рожден Ден и на Вихрогонче! Жива и здрава да си ни! Много обич, щастие и красиви емоции да те съпътстват в житейския ти път!  bouquet

Честита Баба Марта! Бъдете живи и здрави, всички вие и семействата ви!

5ja , да ти е живо и здраво сладкото Марти!   Hug Ама мисля, че Мартита имат имен ден в друг ден, поне моят племенник празнува друг ден де. newsm78

И на мен простете ако някога съм засегнала някого, ако съм забравила някого, ако не съм била насреща, когато някой е имал нужда от подкрепа.

# 18
  • Мнения: 255
Честита Баба Марта !Бъдете бели и червени като мартеничките.
Честит рожден ден на Вики,весело и щастливо детство мило дете.!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 123
Те Мартитата имат имен ден през април,но май всички празнуват днес - поне моите познати. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 512
Честита Баба Марта!
Пожелавам ви здраве и безбройни усмивки!




Шер, честита рожденичка! Да расте здраво, усмихнато и жизнерадостно дете Сладка Шоколадка Вики!



Честити бели зъбки на Бела!:D
Зори, Весе, Лили, нека малчовците ви да оздравяват бързо  Praynig Praynig Praynig

Вихрогонче, честит празник! Пожелавам ти само хубави емоции занапред!  bouquet  bouquet  bouquet

Красуна, Hug

5ja, здраве и късмет пожелавам на твоята специална мартеничка Heart Eyes

Простете, ако съм засегнала или забравила някого. Hug

# 21
  • Виена
  • Мнения: 1 247
И аз да помоля за прошка, ако с нещо съм ви обидила, наранила, огорчила! Било е неволно и съжалявам, ако някой се е почевствал недобре!
Вики, принцесо прекрасна! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Да си все такова чаровно и прекрасно създание! Да растеш здрава, умна и да станеш неотразимо красива мацка! Шерче, честит празник, миличка! Всеки миг да те радва това прелестно създание, което си родила преди две годинки!

Деска, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на теб! Пожелавам ти да си здрава, много усмихната и да те настигне едно голямо щастие   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 008
Много ви благодарим за хубавите пожелания, приятелки мили  Heart Eyes Изкарахме страхотно. Вики толкова се радва, пощуря направо от кеф. Децата много си играха. Подаръците са супер. Уморихме се  Grinning Вкъщи е паднала бомба  Crazy Преди да тръгнем в суматохата оставихме разхвърляно, като се прибрахме с подаръците стана вече мазало от всякъде... Ще оправя и нямам търпение да сваля снимките. Имам чувството, че една свястна не стана...
ритко  Heart Eyes Не си закъсняла, и утре да беше сколасала да се обадиш нямаше да се сърдя - знам, че е от сърце  Hug Овца не си  Mr. Green Така е с малко дете... Като си спомня как ни насмиташе всички, че не пишем често и ми става смешничко  Mr. Green
Бени  Hug  Да се оправя бързо малкото ти бонбонче  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 366
Един позакъснял поздрав от мен
Честит Рожден Ден на прекрасната Кориа Кесоа или иначе казано на прекрасната Вики! Бъди здрава, лъчезарна и усмихната, превземай своите върхове в живота, както превземаш сега нашите сърца!
Шер, честит празник и на теб, мила!   bouquet

Честита баба Марта!

Честити да са зъбетата на Бела! Ники, аз мисля, че зачервяването е от зъбките, при Макс винаги се получава така като му пробива зъб, но пробие ли и всичко отшумява.

Нека бързо оздравяват болните сладурчета.
И ако нещо съм сгрешила пред вас, моля за прошка.

# 24
  • Мнения: 245
Еее, и аз закъснях. Е, нищо де, тук е още първи март.

Честит рожден ден, сладка Шоколадке. Бъди все така чаровна и дива и нека мадамската ти чанта да е винаги пълна с прекрасни изненади  Heart Eyes!

Честита Баба Марта на всички! Здрави, весели, засмени.

# 25
  • Мнения: 3 621
Да се запиша и аз в новата хубава темичка, и да се похваля, че вчера Шошко като го теглихме беше 2840 гр. Обаче тези колики много го мъчат миличкия ми, вчера ревах заедно с него, дано минат скоро

# 26
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
Браво на Шошко все така да наддава и да радва мама и тати.Nefertity дано,че и нас ни мъчат,но при самото ядене най-вече понякога.Днес времето в Бургас е много мрачно и няма да се запишем за разходка пак ще си седим в килийката  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 098
Честита Баба Марта, мили "съквартиранти" !
Да сте весели засмени, с бузи румени, червени.  Hug


Ванче,  Hug . Успях поне да се включа на деня.
Не че ми е оправдание детето..., ама иска вниманието ми да е 100 % към нея.
На малката палава Вики , искам да кажа, че е приказна и все така да се развива.
Нацелувай я от нас. Защо не сте ни в София,  smile3508  Wink  да ям вкусотии.


Ники, честито озъбване, сега ако може по спокойно да и избиват новите зъби, че
ако всеки път така избиват ... , доста народ ще стресира. Ние с Весела накрая решихме, че не ни харесва детето.  Mr. Green




Нефи, ние сме късметлии, Лора нямаше проблеми големи с коликите, но трябва да си мине време явно и да си израсте момента.
Дано скоро минат "гадовете".

А болните буболечковци , бързо да оздравяват, че искам разходки в парка, като се оправи времето.

# 28
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН!!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ И МНОГО УСМИВКИ!!!
                                                          


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ! С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА БЕЗГРИЖНИ ИГРИ!
                                                            

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Малко закъснели поздравления:

Честита Баба Марта на всички! Да сте здрави, да гледате с радост и надежда на живота и да има много поводи за веселие!

На порасналата Вики - Честит Рожден Ден! Бъди все такова енергично, общително и щастливо щураче, радвай много мама и татко с усмивките, с постиженията, с думичките и с факта, че просто си!

Вихрогонче, Честит Рожден Ден и на теб, мила! Нека с наближаването на пролетта ти е все по-светло на душата, хорското неразбиране да не те засяга, а мечтите ти - да се сбъднат!


Честити зъбчета-бодливчета на Бела! Все в усмивки да белеят!

Браво на Шошето, че наддава, да влиза в ритъм, и да хапва добре, без да нервничи. А "батко" Денис да дава добър пример как се суче, вместо да кара мама все да се цеди.

Рени, мярнах новата снимка на Филип в подписа ти - принц е човекът, просто е принц! Личи му и без да е със специално звездно наметало. Пу-пу!

Общи условия

Активация на акаунт