Тайната на дългата и здрава коса - 60

  • 23 506
  • 397
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 746
Да, помня, че бяхме три  с по три деца в темата. Ама коя беше третата... newsm78Дано не ми се разсърди, че не я помня. Embarassed


извинявам се за офф-а // мис арк, ако не е тайна, на колко си години Rolling Eyes защото не знам по постове или по аватар съм останала с чисто мое впечатление, че си на около 18-20  Crazy

# 331
  • Мнения: 4 496
 Joy JoyНе ми ли ги пише в профила? Май си сложих рождената дата. На 33 съм, след два месеца навършвам 34. Joy

# 332
  • Мнения: 122
мис арк 3 деца ли имаш

# 333
  • Мнения: 4 496
 newsm19

Тази вечер не спирам да слушам една песен/нали имам  румънска кръв/. Ако някоя от вас не харесва поп- фолк и чалгийка - да не я отваря. Mr. Green

http://vbox7.com/play:c19286c2

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 00:18 от ♥ мис арк ♥

# 334
  • Мнения: 746
Joy JoyНе ми ли ги пише в профила? Май си сложих рождената дата. На 33 съм, след два месеца навършвам 34. Joy

не съм разглеждала профила ти  Blush

# 335
  • Мнения: 2 505
Joy JoyНе ми ли ги пише в профила? Май си сложих рождената дата. На 33 съм, след два месеца навършвам 34. Joy
Или си младолика, или си сложила снимка от абитуриентка Laughing
Мацки, някоя използвала ли е маската за коса на Престиж?

# 336
  • Мнения: 82
greta.kr да са ти живи и здрави и трите!Извинявам се!

# 337
  • София
  • Мнения: 547
newsm19

Тази вечер не спирам да слушам една песен/нали имам  румънска кръв/. Ако някоя от вас не харесва поп- фолк и чалгийка - да не я отваря. Mr. Green

http://vbox7.com/play:c19286c2
на мен мн ми харесва - малкия е голям сладур Mr. Green

# 338
  • Мнения: 4 496
Joy JoyНе ми ли ги пише в профила? Май си сложих рождената дата. На 33 съм, след два месеца навършвам 34. Joy
Или си младолика, или си сложила снимка от абитуриентка Laughing


Снимката е от преди няколко месеца. Благодаря за комплимента! Joy Joy
Когато бях абитуриентка/94 год./ нямаше нито цифрови апарати, нито джиесеми... newsm62

# 339
  • Мнения: X
Аз открих начин, по който да ползвам маската на Л`Ореал с пчелно млечице и да ми стои добре косата!  #Crazy Просто не я подсушавам, преди да я намажа с маската ( а на упътването пише да се нанася на добре подсушена коса). Не съм очаквала, че може да има такава разлика в резултата. Все едно съм ползвала друг продукт.

# 340
  • Мнения: 4 496
Кажи какъв е ефектът при единия и другия вариант? Thinking

# 341
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
♥ мис арк ♥ на снимката на аватара ти наистина изглеждаш 20 и няколко годишна  Grinning

облачето хей поне ще си използваш маската ползотворно ...

# 342
  • Мнения: X
Когато си подсуша косата, маската се нанася по-трудно. После като отмия и се изсуша, стои твърда, като изправяна нарочно, много неподатлива на оформяне и изглежда мазна, на фитили.  Sick
Мислех, че маската ми е прекалено тежка и за това се получава такъв ефект.
Но снощи не подсуших косата и нанесох маската както ми беше мокра. Пак след 1-2 минути отмих. Като изсъхна, беше мекичка, много по-приятна и чиста на вид, с повече обем и не изглежда мазна!  Flutter

# 343
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз открих начин, по който да ползвам маската на Л`Ореал с пчелно млечице и да ми стои добре косата!  #Crazy Просто не я подсушавам, преди да я намажа с маската ( а на упътването пише да се нанася на добре подсушена коса). Не съм очаквала, че може да има такава разлика в резултата. Все едно съм ползвала друг продукт.

М да, и аз така изхабих един абсолют рипер на лореал без особен ефект до като не прочетох, че се нанася на подсушена коса  Embarassed. Разликата е от земята до небето  ooooh!

# 344
  • София
  • Мнения: 6 810
Никога не съм си подсушавала косата, преди да сложа маска. Аз като вляза в банята първо мия два пъти с шампоан, после слагам маската и продължавам с другите дейности по къпането, най-накрая преди да изляза хубаво изплаквам. В упътването въобще не съм се зачела, но довечера специално ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт