Козметика "Eveline" - 2

  • 77 716
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
Момичета колко струва тоя концентрат за целулит?

# 16
  • Мнения: 308
   Здравейте. Старата тема не съм я чела. В тази видях, че пишете за база на Евелин. Може ли линк и цена? В сайта им не го открих. Има ли го в някой интернет магазин?

   Вчера си взех околоочен крем от златната серия. Не знам дали не направих грешка, защото е за след 35г., а аз съм на 31. От двете нанасяния снощи и тази сутрин имам добри впечатления за него. Купих си и от новите им фон дьо тени. На първо четене освен, че май не си улучих цвета, според мен не се разнася добре. Взех си и спирала за обем. За тази цена е добра, но не прави обема, който аз желая.

# 17
  • Мнения: 17
Здравейте......мамчета.Днес си купих крема за бюст има ли доволни от него?

# 18
  • Мнения: 308
Здравейте......мамчета.Днес си купих крема за бюст има ли доволни от него?

   Аз не съм го ползвала, но прочетох добри мнения в предишната тема. Ако искаш може да я прочетеш.

# 19
  • Мнения: 43
Аз пък снощи си купих крем за лице-hydra expert 25+ дневен и нощен -и засега отзивите ми са много добри.Много добре се разнася и попива,а вътре в кутията имаше и едно тестерче на маска от същата серия,но още не съм я ползвала.За тази цена съм даже много доволна.

# 20
  • Мнения: 13 624
Здравейте......мамчета.Днес си купих крема за бюст има ли доволни от него?
Kупувам вече втора опаковка! Много съм доволна от крема. Много! Flutter

# 21
  • Мнения: 308
   Колко струва опаковката и за колко време стига горе - долу? Дали ще помогне за увисването след кърменето? Е, не очаквам чудеса, разбира се, но питам, дали има поне малко подобрение.

# 22
  • Мнения: 13 624
Към 15лв. някъде беше. Стига за няколко месеца. Кожата на гърдите става много по стегната, гърдите стават малко по-пълни. Но за след кърмене дали помага не мога да кажа! Но като цяло крема наистина е много хубав!

# 23
  • Мнения: 308
   Благодаря ти за отговора.     bouquet

# 24
  • Мнения: 222
записвам се да следя,защото обмислям да си взема някакво кремче за целулит,мазнини или нещо такова  Peace Hug Peace

# 25
  • Мнения: 199
И аз ще пробвам този за целулит видах го в една парфюмерия за 10лв.

# 26
  • Мнения: 1 282
   Здравейте. Старата тема не съм я чела. В тази видях, че пишете за база на Евелин. Може ли линк и цена? В сайта им не го открих. Има ли го в някой интернет магазин?

   Вчера си взех околоочен крем от златната серия. Не знам дали не направих грешка, защото е за след 35г., а аз съм на 31. От двете нанасяния снощи и тази сутрин имам добри впечатления за него. Купих си и от новите им фон дьо тени. На първо четене освен, че май не си улучих цвета, според мен не се разнася добре. Взех си и спирала за обем. За тази цена е добра, но не прави обема, който аз желая.
И аз си взех преди месец от ФДТ-ните им. Нито цвета не улучих, нито се разнася добре. На мен ми стои на петна.  Tired Хвърлих го.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 903
записвам се да следя,защото обмислям да си взема някакво кремче за целулит,мазнини или нещо такова  Peace Hug Peace
Ползвах душ гел+ лосион за тяло, slim extreme 3D. Доволна съм, мисля, че е по-подходящ за лятото, защото охлажда кожата.

# 28
  • Мнения: 621
Доволна съм - от златната серия, от Q10 им, от основата за грима (много доволен Heart Eyes), от гланцовете им, от антицелулитната серия също съм доволна - въобще съм им фен, много са добри в съотношение качество/цена. Не знам дали си въобразявам но от околоочните им кремове бръчките около очите ми се поопънаха, а от нощния слагам и на деколтето (щото ме мързи да ползвам бодилосиони) където имах две дълбоки бразди (при отслабване ми се получават) - и те също се опънаха  Peace

# 29
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам за матиращият крем за мазна кожа, доволни ли сте от него, в нета чета все хубави отзиви.
Искам да разбера дали попива добре, дали овлажнява и съществременно изгаря пъпките.Благодаря предварително.
ето как изглежда - http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_62&products_id=1701

Общи условия

Активация на акаунт