Мами в Белгия - 12

  • 15 683
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 872
Мария не го приемам така ,все пак това не са децата на царя, Че картиЧки за по евро  да им купуваме ,не ме разбирайте погрешно не съм Чак толкова свидлива ,но предпоЧитам да купя 5-10-20 пасти за зъби(неЩо което Ще го ползват) отколкото някакви картиЧки ,които я Ще ги погледнат я не .

Без да се обиждаш, но не знаеш какво говориш...  Grinning
Ако пратиш на царя картичка за 1 евро, ще я метне в коша
Тези деца без майка и милувка, лягат и стават с тези картички. Слагат ги под възглавниците и спят с тях, през деня си ги разглеждат, разменят за момент, показват, фукат се... Картичка, цветна хубава, скъпа, от далечна страна, някой мисли за тях...
Казвам го, защото вече 3 поредни години пращаме Коледни картички и момичетата от Движението на българските майки са споделяли как реагират децата на малките жестове и вниманието.
Пасти за зъби и пешкири си имат...
Аз държа на картичките, защото ще останат лично за децата. Бих изпратила и сама 200 картички, но нямам възможност. Но 5 - 10 ще купя...  Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 1 572
Добре де , аз ще задам един тъп въпрос , аз за Жан-Клод Ван Дам картички ли да търся или да напиша за него а пък картичките за нещо друго?А ако всеки купи по отделно картичка няма ли да се повтарят?Не е ли по-добре да съберем пари и да ги купи един

# 227
  • Мнения: 90
Мария заЩо буквално всиЧко вземаш и цитираш разбира се, Че няма да праЩам картиЧка на царя ,от къв зор ,просто ти дадох пример  , да не би да ми  е близък и не ми се вижда царя да е Чак такъв грубиянин ,Че някой ако му прати картиЧка от еди колко си сантима и Ще я метне в коша ,това може би ти би го направила ,Щом си мислиш такива работи

Не ми е за първи път да се занимавам с деца в инситуции,няма да ми е и последния  и виждам децата на какво се радват ,всеки си има разлиЧно менение  и наблюдения Peace,

# 228
  • Мнения: 1 572
Абе стига бе ей  Crossing Arms
В какви филми влизате пак , къв цар кви 5 лева  newsm78

# 229
  • Мнения: 27 524
Е моля ти се била ходила съм и в София ,за хляб викат хлеб ,за мляко -мелко ,

няма знаЧение мисълта ми е ,Че дали Ще го нареЧем фламандски или нидерландски все тая ,не врат ми шия  Wink.

 Laughing Аз живея в София и не съм чула някой софиянец да казва хлеб и мелко, пък не знам, както и да е  Wink

Не казвам, че има значение, просто питах как е по-правилно. Тогава трябва да се каже холандски език, а не нидерландски може би. Както решите, аз само питах  Peace

# 230
  • Мнения: 872
Представянето на Белгия, заедно с Холандия   Mr. Green , е планувана за май месец, но април края да сме готови. Както решите..

А за фламандския и нидерландския, не съм си ги измисляла тези неща, да не мислите, така пише в Уикипедия  Blush  Малко Copy Paste   Blush Държавата на нидерландски се казва Нидерландия и езика така

Аз си лягам, че се изморих ..  bowuu

# 231
  • Мнения: 1 572
Laughing Аз живея в София и не съм чула някой софиянец да казва хлеб и мелко, пък не знам, както и да е  Wink
Блонди ти пак направи генерално заключение ,както за БМВ-тата , за шампоаните , за боите за коса ,  ooooh!
Точно така говорят голяма част от софиянци , без теб разбира се , сега кажи че "нито ти нито твои познати" така говорите и аз отивам си лягам  bowuu

А Нидерландия означава същото каквото и Les Pays Bas / Холандия

# 232
  • Мнения: 305
Момичетата, картичките струват 0,25 цента, за количество може да се пазарим. Така че не са кой знае какви пари.

 
Laughing Аз живея в София и не съм чула някой софиянец да казва хлеб
Точно това и аз щях да напиша но се въздържах. Ако си чула такова нещо, то е от "псевдо" софианците. Кореняците сме на
изчезване.

Картички видях по малките търистически магазинчета в центъра. Даже беше съвсем скоро.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 23:38 от bonni

# 233
  • Мнения: 90
Блонди аз не казвам ,Че цяла София така говори ,така съм Чувала от софиянци, които са идвали  да летуват навремето по морето ,не съм искала да обидя неЩо или пък си измислям Simple Smile .

Мария много хубаво е оформено ,Чудесно е ,браво и аз Ще се опитам повеЧе снимков материал да вкарам ,за да стане  по -интересно  Peace

Абе вашите деца спят ли ?

# 234
  • Мнения: 872
На български е Ниската земя ..  Mr. Green
Бони, къде има картички по 25. нека всеки вземе колкото може, или да съберем по 5 лева и така
Как е по-добре?

# 235
  • Мнения: 27 524
Блонди ти пак направи генерално заключение ,както за БМВ-тата , за шампоаните , за боите за коса ,  ooooh!
Точно така говорят голяма част от софиянци , без теб разбира се , сега кажи че "нито ти нито твои познати" така говорите

Не, няма да казвам нищо повече.  Simple Smile

# 236
  • Мнения: 90
На български е Ниската земя ..  Mr. Green

а ся дайте да поЧнем кат арабите да ниЩиме  всяка буква, и кой как го е написал и заЩо  Laughing
ша извикам свеки тя е професионалистка в тая област  Joy hahaha и Чай Ще ни сервира даже  Laughing

# 237
  • Мнения: 1 572
На български е Ниската земя ..  Mr. Green
Бони, къде има картички по 25. нека всеки вземе колкото може, или да съберем по 5 лева и така
Как е по-добре?
Аз мисля че е по-добре един да ги вземе за да не се повтарят.Аз утре ще проверя при нас колко са.Свекър ми има колекция от бирени чаши , над 2000  Shocked , най-много да отида да ги снимам ,че това е животът му и няма да ми даде да ги пипна сигурно  Laughing

# 238
  • Мнения: 90
Абе Жеже той да не е събирал Чашите от бирите които е изпил ,оххх много смешно ми стана ,Ще си сипа едно винце  Joy hahaha

# 239
  • Мнения: 1 572
Е , че колко са 2000 бири за цял един живот  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт