Някой ползвал ли е услугите на Емпреса?

  • 46 545
  • 649
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 125
остана ли още някой освен мен, дето не получи нищо?  newsm78  Искам си колета!  #Cussing out

# 601
  • Мнения: 1 889
Vikuna, мерси! А какво да правя тогава,какво ще ме посъветвате да направя, при положение, че днес си изтъргувах едно нещо newsm78 Къде или как да ми го пратят?

Между другото,колко е доставката до България?

# 602
  • Мнения: 125
Kölsches Mädel не знам какво да ти кажа, аз сега не купувам нищо без доставка до БГ. Колко е доставка до Бг определя продавача, ако праща изобщо. Ако няма доставка до БГ , помоли го да ти прати и ако се съгласи колко ще ти струва. 

# 603
  • Мнения: 1 883
Vikuna, мерси! А какво да правя тогава,какво ще ме посъветвате да направя, при положение, че днес си изтъргувах едно нещо newsm78 Къде или как да ми го пратят?Между другото,колко е доставката до България?
Все още не е ясен новия адрес. Доставка до Бя е 1,5 паунда на килограм   bouquet

# 604
  • Мнения: 125
Ааа, доставка на Емпреса, не разбрах , че за нея става въпрос

# 605
  • Мнения: 296
Да, аз не съм си получила нещата. Отначало когато и се обадих в София ми каза, че нямало нищо при нея на мое име. След това звъннахме и до Плевен и на Мариела в Англия да питаме къде ни е стоката, а  аз знам, че пакетите са тръгнали от Англия. А тази в София ще ни баламосва само, след това и се обадихме и на нея и набързо ги намери. И с цялото си нахалство  каза, че не знаела кога ще ги прати или днес или утре. Ужас направо. Голямо обслужване от нейна страна.

# 606
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Аз съм от тези дето имат 6 неща да получат,а нямам нищо.  #Cussing outМариела ми казва че имам един плик,а като звъня няма нищо в София.Навъртях сумати и тел.и най накрая изплува  едно пликче,а къде са останалите Rolling Eyes
Много ми е притеснено.Предния път ми каза че имам 1-2,а накрая пристигнаха 5. Но сега от 11 до сега нищо не излиза за мен.Чудя се да пиша ли на продавачите и какво точно,много съм зле с английския. Много съм разочарована,каква е тази фирма,каква е тази организация идея нямам.не съм попадала на такова безотговорно  нещо.  #Cussing out
Дано се намери друг вариант за транспорт

# 607
  • Мнения: 1 883
Мариела ми казва че имам един плик,а като звъня няма нищо в София.Навъртях сумати и тел.и най накрая изплува  едно пликче,а къде са останалите Rolling Eyes
Един плик означава , че всичките ти дошли , до момента на тръгване на буса ,пакетчета са сложени в един голям плик .......................

# 608
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
meril само какв последователност и при мен е същото.И ми твърди че не била виновна тя-Виолета.Че аз ли съм виновна.Пакета ми бил в Софийските затова така било.Ами пак казвам че не ме учудва да се погубят с такава организация.Предния път моя пратка се озова в Пловдив,сега в София.Направете си изводите.И ако Мариела прочете и те да си вземат поука и да ни влязат в положението както ние направихме като чакахме буса  с предното закъснение.То бива бива...

# 609
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
vikuna как да разбера дали е едно пакетче или повече неща. каза 1 нещо.??

# 610
  • Мнения: 1 883
vikuna как да разбера дали е едно пакетче или повече неща. каза 1 нещо.??
Ще разбереш , но след като ги получиш Laughing

# 611
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Дано,дано Mr. Green

# 612
  • София
  • Мнения: 6 334
Да попитам, ако някой има опит и знае - колко би ми стувало да ми докарат едно скутерче от Англия?

# 613
  • Мнения: 1 883
Да попитам, ако някой има опит и знае - колко би ми стувало да ми докарат едно скутерче от Англия?
С десен или ляв волан ??

# 614
  • Мнения: 296
Моите са три пакета и са ги събрали в един, да са заедно... А и друго, не знаела какъв наложен платеж да ми сложи. Че аз ли да знам, от къде да знам колко тежат. Там нищо ли не си пишат, не си ли предават един на друг!? Какво става и аз не знам вече. Дано да благоволи да ги пусне днес, че вече ми се изчака чакането.

Общи условия

Активация на акаунт