Някой ползвал ли е услугите на Емпреса?

  • 46 552
  • 649
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 889
Kölsches Mädel не знам какво да ти кажа, аз сега не купувам нищо без доставка до БГ. Колко е доставка до Бг определя продавача, ако праща изобщо. Ако няма доставка до БГ , помоли го да ти прати и ако се съгласи колко ще ти струва. 

Альона,правилно си "разгадала" въпроса ми  Mr. Green
А колко е нормално да е доставка до Бг  с техните пощи или там с каквото пращат( става въпрос за обувки) ? Абсолютно начинаеща съм в английския Ибей и не искам да се съгласявам с някаква преувеличена доставка!

# 616
  • Мнения: 1 883
А колко е нормално да е доставка до Бг  с техните пощи или там с каквото пращат( става въпрос за обувки) ? Абсолютно начинаеща съм в английския Ибей и не искам да се съгласявам с някаква преувеличена доставка!
До 8 паунда според мен е нормално  Peace

# 617
  • софия
  • Мнения: 25 977
meril, защо ще ти го пращат с наложен платеж? Нали само доставката трябва да си платиш? Наложеният платеж е ако трябва да плащаш и стоката  Peace

# 618
  • Мнения: 43
Да попитам, ако някой има опит и знае - колко би ми стувало да ми докарат едно скутерче от Англия?
С десен или ляв волан ??

 hahaha hahaha Joy Joy Joy

Няма ли един волан... newsm78

# 619
  • София
  • Мнения: 6 338
Да попитам, ако някой има опит и знае - колко би ми стувало да ми докарат едно скутерче от Англия?
С десен или ляв волан ??

 hahaha hahaha Joy Joy Joy

Няма ли един волан... newsm78
Хвърли ме в размисъл, но vikuna, но не би трябвало да има разлика, нали е скутер, не е кола. Wink

# 620
  • Мнения: 296
Да попитам, ако някой има опит и знае - колко би ми стувало да ми докарат едно скутерче от Англия?
С десен или ляв волан ??

 hahaha hahaha Joy Joy Joy

Няма ли един волан... newsm78
Хвърли ме в размисъл, но vikuna, но не би трябвало да има разлика, нали е скутер, не е кола. Wink

Тя се е майтапила сигурно. И аз и загледах поста, щях да пиша веднага, но го подминах. Laughing

# 621
  • на пистата
  • Мнения: 5 889
meril, защо ще ти го пращат с наложен платеж? Нали само доставката трябва да си платиш? Наложеният платеж е ако трябва да плащаш и стоката  Peace
МИ ТОЧНО доставката ще си плати с наложения,нали емпреса взима 1.5п на килограм,точно тях ще плати  Laughing

# 622
  • Мнения: 305
Момичета,утре мога да Ви дам адрес на нов куриер от Англия,с централен офис Пловдив.  bouquet
А от тук-пакетите Ви по централна поща могат да се разпращат за да не се оскъпява допълнително по ваше желание

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 17:33 от мама * Миа *

# 623
  • Мнения: 1 889
Момичета,утре мога да Ви дам адрес на нов куриер от Англия,с централен офис Пловдив.  bouquet

Супер!

И Пловдив ме урежда Grinning

# 624
  • софия
  • Мнения: 25 977
meril, защо ще ти го пращат с наложен платеж? Нали само доставката трябва да си платиш? Наложеният платеж е ако трябва да плащаш и стоката  Peace
МИ ТОЧНО доставката ще си плати с наложения,нали емпреса взима 1.5п на килограм,точно тях ще плати  Laughing
Уффффф, вЕрно   baduu

# 625
  • Мнения: 296
meril, защо ще ти го пращат с наложен платеж? Нали само доставката трябва да си платиш? Наложеният платеж е ако трябва да плащаш и стоката  Peace
МИ ТОЧНО доставката ще си плати с наложения,нали емпреса взима 1.5п на килограм,точно тях ще плати  Laughing

Да за 1,5 £ става въпрос. Явно никъде не им пише общото тегло и за това се чуди жената. Но сигурно на всеки пакет по отделно ще им пише върху тях теглото, и като се съберат пак ще стане работата, но то човек трябва да се сети.

# 626
  • София
  • Мнения: 588
Момичета,утре мога да Ви дам адрес на нов куриер от Англия,с централен офис Пловдив.  bouquet
А от тук-пакетите Ви по централна поща могат да се разпращат за да не се оскъпява допълнително по ваше желание

Давай го веднага, моля Praynig Че съм харесала обувки, но не знам къде да ги пратя Mr. Green

А те съгласни ли са да получават от eBay?

# 627
  • Мнения: 678
meril, защо ще ти го пращат с наложен платеж? Нали само доставката трябва да си платиш? Наложеният платеж е ако трябва да плащаш и стоката  Peace
МИ ТОЧНО доставката ще си плати с наложения,нали емпреса взима 1.5п на килограм,точно тях ще плати  Laughing

Да за 1,5 £ става въпрос. Явно никъде не им пише общото тегло и за това се чуди жената. Но сигурно на всеки пакет по отделно ще им пише върху тях теглото, и като се съберат пак ще стане работата, но то човек трябва да се сети.
Виолета има списък в който пише кой колко пакета има,телефон,адрес и какво дължи (като тази цена може да включва ине само теглото на пакетите ,може да е купено или изпратено с наложен платеж до Мариела например)
Затова предполагам не е знаела каква сума да напише за наложения платеж.
И като разберете че имате един пакет не дейте да подскачате ами изчакайте защото както някой ви е писал в него могат да са 2,5 или 50 пакета .

# 628
  • Мнения: 305
Момичета,утре мога да Ви дам адрес на нов куриер от Англия,с централен офис Пловдив.  bouquet
А от тук-пакетите Ви по централна поща могат да се разпращат за да не се оскъпява допълнително по ваше желание

Давай го веднага, моля Praynig Че съм харесала обувки, но не знам къде да ги пратя Mr. Green

А те съгласни ли са да получават от eBay?

На всичко са съгласни,само моля Ви до утре да уточня подробностите и се почва якото пазаруване Money Money Money

# 629
  • Мнения: 234
И аз съм търпелив човек, но започвам вече много да се изнервям, 4 пакета ми липсват, много стари са вече почти месец мина от как съм ги платила. Тук уж ги нямало, а Мариела казва че при нея има два, ама дали са от липсващите или от новите не се знае. Пиша и но тя пак не отговаря, да взема ли да питам продавачите, те могат ли да проверят дали стоката е получена  newsm78
моля ако някой случайно е получил някое от тези неща да ми пише  Praynig

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 18:15 от anninca

Общи условия

Активация на акаунт